HTC Evo 3D telefon önerisi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
    Konu Sahibi
HTC Evo 3D telefon önerisi
S.a Arkadaşlar 2. el 1 yıl garantili 800 tl ye HTC EVO 3D veren bir arkadaşım var almak istiyorum sizce nasıl arkadaşlar kullananlar memnun mu fiyat uygun gibi geldi bana ama yinede kullananlar bilir diye danışayım dedim.Benim beklentim 1.planda sadece oyun 2. planda ise internet navigasyon filan bu vesile ile bende aranıza htc bölümde kalıtılayım.

DreaMagiC

DreaMagiC

Üye
Gayet iyi bir cihaz tavsiye ederim ;)

• Beğen
Tepkiler: gonuldostu82
gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
    Konu Sahibi
eyvallah teşekkür ederim şu an elimde cihaz tek canımı sıkan dahili hafızası 1gb mış sıkıntı olur mu acaba ?

DreaMagiC

DreaMagiC

Üye
Rahatsız edici bir durum ancak güzel bir 32 GB Class 10 hafıza kartıyla desteklerseniz telefonu hiçte rahatsız etmez :oke:

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
    Konu Sahibi
Rahatsız edici bir durum ancak güzel bir 32 GB Class 10 hafıza kartıyla desteklerseniz telefonu hiçte rahatsız etmez :oke:

eyvallah şimdi satın aldım kardeşim ayrıca içinden 16 gb hafıza kartı çıktı :) , bu fiyata daha iyisi olmaz herhalda bende çok beğendim teli.

codblackops2

codblackops2

Üye
  • Beğen
Tepkiler: gonuldostu82
abandonware

abandonware

Üye
ah kardeşim sıfırı 999 tl idi ya tühhhh..... :s

• Beğen
Tepkiler: gonuldostu82 ve DreaMagiC
gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
    Konu Sahibi
yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar telefon elimde ama daha ödemesini yapmadım yarın iade edeceğim bana göre değil galiba ya kocaman bişey bu :)

sıfırı kvk'lı olanlar 1200 civarı , İstanbul da filan değişik garanti firmaları ile anlaşmalı olan teller ise 1000 TL civarı ama bunu tavsiye etmiyorlar neyse bende ki sanırım 7 aylıkmış daha satın almadığım için öylesi 1 yıla yakın filan demişti de şimdi net öğrendim ayrıca bu cihaz da kvk garantisinde ilginize teşekkürler .

DreaMagiC

DreaMagiC

Üye
yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar telefon elimde ama daha ödemesini yapmadım yarın iade edeceğim bana göre değil galiba ya kocaman bişey bu :)

sıfırı kvk'lı olanlar 1200 civarı , İstanbul da filan değişik garanti firmaları ile anlaşmalı olan teller ise 1000 TL civarı ama bunu tavsiye etmiyorlar neyse bende ki sanırım 7 aylıkmış daha satın almadığım için öylesi 1 yıla yakın filan demişti de şimdi net öğrendim ayrıca bu cihaz da kvk garantisinde ilginize teşekkürler .
Bence de ver geri iyidir ama gerçekten kaba ve ağır bir telefon :oke: Bunun yerine Xperia Sola ya bakabilirsin.

abandonware

abandonware

Üye

Bence de ver geri iyidir ama gerçekten kaba ve ağır bir telefon :oke: Bunun yerine Xperia Sola ya bakabilirsin.

bazen kabalığı pek etkilemiyor aslında ama xperia solada çok güzel bir telefon doğrusu.

• Beğen
Tepkiler: DreaMagiC
gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
    Konu Sahibi

Katılıyorum seçim konu sahibinin hayırlı olsun :)

evet o teli geri verdim , sıfır bir cihaz almak daha mantıklı şimdi sola yada ace2 ye yöneldim ikisi de vatan da 800 tl ve ikinin de hünerleri bir birinden büyük çok kararsız kaldım artık gözümü yumup birini seçeceğim :)

abandonware

abandonware

Üye
evet o teli geri verdim , sıfır bir cihaz almak daha mantıklı şimdi sola yada ace2 ye yöneldim ikisi de vatan da 800 tl ve ikinin de hünerleri bir birinden büyük çok kararsız kaldım artık gözümü yumup birini seçeceğim :)

sola daha iyi fakat sar değeri olarak ace 2 daha üstün. sar pek fazla bişi ifade etmiyorsa senin için ben sana solayı öneririm. tabi samsungun daha iyi destek verdiğinide unutma :)

DreaMagiC

DreaMagiC

Üye
Samsung daha iyi destek vermiyor sakın öyle zannetmeyin. Sony bu konuda Htc kadar duyarlı. Ve kesinlikle Xperia Sola almalısın derim :oke:

abandonware

abandonware

Üye
  • Beğen
Tepkiler: DreaMagiC
DreaMagiC

DreaMagiC

Üye
nası vermiyor ya :blink: bir hatan var hocam
Yok hocam vermiyor destek neye veriyor Samsung göster :) Kaç tane cihazını İCS getirdi. Birde sony ve htc ye bakın neredeyse tüm cihazlarına getirdiler tablo yayınladılar ve bunu uyguladılar :oke:

abandonware

abandonware

Üye

Yok hocam vermiyor destek neye veriyor Samsung göster :) Kaç tane cihazını İCS getirdi. Birde sony ve htc ye bakın neredeyse tüm cihazlarına getirdiler tablo yayınladılar ve bunu uyguladılar :oke:

ben donanımsal destekten bahsetmiştim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...