HTC EVO 3D Anakart Değişim Sonrası İşlemler Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

kartal555

kartal555

Üye
    Konu Sahibi
HTC EVO 3D Anakart Değişim Sonrası İşlemler Sorunu
HTC EVO 3D Telefonum : Anakart değişimi için cihaz servise ( KVK ) gitti geldi.
Anakart değişiminden sonra ne root oluyor ne hboot düşüyor bootloader da da bu hatayı veriyor
Jeopunutbear işlemini yapmak için gecici root yapmak gerekiyor.Fakat gecici root bile olmuyor.
Bir de telefon RUU rom yüklerken 131 hatası veriyor ve yüklenmiyor - Bazı 3 Serisi ni yüklüyor ama kesinlikle 1 Serisini yüklemiyor.
Servis Anakartı tamamen dışarıdan müdahale etmemek için tamamen kilitlemiş olma ihtimali var mı ?

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
Anakart degisimi sonrasi bootloader kilidi acilmaz rom, root yuklemek icin dogrudan s-off islemini uygulamak gerekiyor bunun icinde gecici root sart, gecici root olmuyor derken ne tur bi hata aliyorsun ?

kartal555

kartal555

Üye
    Konu Sahibi
Htc Evo 3d cihazın açılmaması nedeni ile yetikili servise gönderdim serviste anakart değişimi yapılıp bana geldiğinde,
Locked (unlocked olmuyor) H-Boot düşmüyor, Root ve Recovery gibi işlemler yapılmıyor diye tekrar servise gönderdim, Cihaz geldiğinde bu gibi problemleri tekrar yaşar isem size özel veya buraya yazarım.
İlgiliz için teşekkür ederim.

Son düzenleme:

blackrhom

Üye
Merhaba kartal 555 son durum nedir acaba bende de aynı sorun var.Çözebildiyseniz açıklar mısınız?

kartal555

kartal555

Üye
    Konu Sahibi
sorunu çözemedim aynı sorunlar devam ediyor
bu konuda yardımlarınızı bekliyorum

Üst Alt