HTC DESİRE YARDIM FORUMU (Sorunlarınızı yazın cevaplayım)

Sponsorlu Bağlantılar

liontalon

Üye
üstad selamlar.
bugün uzun bi süreden sonra radikal bi karar vererek androide geçtim. htc desire aldım. sorum şudur ki, android markete giriyorum gmail telefona tanımladım marketede aynı maili yazarak girdim. Ancak birşey indirmeye kalktığımda """There are no android phones associated with this account. Please sign in with a different account.""" uyarısı alıyorum. Yapmam gereken nedir acaba?

Teşekkürler üstad saygı sonsuz...

Edit::: Bir önceki mesajda başka bir arkadaşım aynı soruyu sormuş. Arkadaşa ve bana yardımcı olursanız sevinirim. Gerekiyorsa mesaj silinebilir. çok teşekkürler

karel23

karel23

Üye
ustam selam hd2 cihaz aldım windows yüklü bunu andrioidle degişmek istiyorum hspl 3 yüklü nasıl yapacam ve gereken dosyalar neler bana bi yardımcı olsan ALLAH razı olsun

DeliRustem

Üye
hafızakartınınasıl açacam dosya yöneticisini bulamıyorum

şazenuş

şazenuş

Üye
üstad selamlar.
bugün uzun bi süreden sonra radikal bi karar vererek androide geçtim. htc desire aldım. sorum şudur ki, android markete giriyorum gmail telefona tanımladım marketede aynı maili yazarak girdim. Ancak birşey indirmeye kalktığımda """There are no android phones associated with this account. Please sign in with a different account.""" uyarısı alıyorum. Yapmam gereken nedir acaba?

Teşekkürler üstad saygı sonsuz...

Edit::: Bir önceki mesajda başka bir arkadaşım aynı soruyu sormuş. Arkadaşa ve bana yardımcı olursanız sevinirim. Gerekiyorsa mesaj silinebilir. çok teşekkürler

markete girerken yeni bir gmail tanimlayin.

flyyy

Üye
arkadaşlar bende desire var ama ben en çok şarj olayından şikayetçiyim onuda 3g kapatarak hallettim şimdiki sıkıntım tema yükleme konusunda nasıl tema yüklerim ben bu cihaza şimdiden teşekkürler ...

şazenuş

şazenuş

Üye
Applanette bir sürü tema var.yüklemesi çok kolay

bassman5306

Üye
hocam bende HTC desire HD A9191 VAR AMA YURT DIŞI BUNA TÜRKÇE ANDROİD YÜKLENEBİLİRMİ YÜKLENEBİLİRSE NASIL OLUR BU İŞ YADA TÜRKÇEYE ÇEVİRİLEBİRİ Mİ
BİR YÖNLENDİRİRSENİZ TEŞEKKÜLER..

şazenuş

şazenuş

Üye
Telefondan market programına gir.morelocale2 programını indir.türkçe sec.h.olsun

ceyhunugur

Üye
htc desıre hd ye nasıl program atabılırım bılgısayardan attıgımda dırek karta atıyorum ama hıç bır yerde gorunmuyor telefonun hangı bolumunde bulabılırım

decrescendo

decrescendo

Üye
@ceyhun
bir kaç mesaj yukarıda sorunun cevabı aslında mevcut. Telefonda ve hafıza kartına dolaşabilmek için marketten indireceğin bir uygulamaya ihtiyacın var. Market demişken, android markete (şimdilik, legal yollardan) erişim söz konusu değil bu yüzden muadilleri ile idare etmelisin. Android kullanmak çok basit değildir ama çok eğlencelidir. Avi, divx oynatıyor telefon yahu :D

54greenmiles

Üye
Bu kadrmi ustalık sim kart menüsünden ayarlarını yap apn data verisini aç internetin hayırlı olsun

harbyjos

Üye
merhaba

3G ayarı nasıl oluyor

ozzyhean

Üye
merhabalar, öncelikle güzel bir forum:) nokta atışı cevaplar da takdir edilesi :) benimde htc desire'ım var. şimdi benimde bir sorum olacak. benim google app olarak şirket mailim var. gmail olarak tanımlı durumda ve otomatik olarak google talk ile senkron durumunda. google talk'a sonu gmaille biten bir mail ekleyemiyorum. birbirlerini görmüyorlar. madem öyle sonu gmaille biten bir maili 2. hesap olarak açtım ve google talk hala şirket mailim ile açılıyor. 2. maili açma gibi bir secenek sunulmuyor. bunları geçtim hesapları sileyim diyorum her iki mail hesabını kaldırmak için fabrika ayarlarına dönün diyor... ne yapmalıyım? şimdiden teşekkürler

auzunun

Üye
Merhaba,

Benim iki sorum olacak bir türlü sebeplerini anlamadım beni deli etmeye başladı.

Öncelikle evin içerisinde wireless, gps .. her şeyi açıyorum tel bilgilerini güncellesin diye current location durup dururken, her zaman Denizli oluyor (istanbulda oturuyorum). Sonra cam kenarına geçip yerimi buldurup istanbul diye tekrar güncelliyorum fakat odada bir yere koyduğum zaman tekrar location Denizli oluyor.

İkincisi, bir arkadaşımın tel numarasını her şekilde kaydetmeme rağmen ismini göremiyorum (4 aydır böyle), sebep ne olabilir acaba?

Teşekkürler...

ozzyhean

Üye
tırt olmuş forum... bu arada çözdüm problemleri...

ogünka

Üye
20.03.2011 tarihi ile yaklaşık 15 dakika önce yaptığım 1.43.468.2 yazılım sürümüyle birlikte Android Market uygulaması telefonumun ana menüsünde çıkmıştır ve tüm içerikler çalışmaktatır. Başka bir yol denemeden önce belirli aralıklarla telefonunuzun Sistem Yazılımı Güncellemerini denetleyerek yeni güncellemeyi indirin. Bende kaç gündür güncelleme aratıyordum fakat yok diyordu ancak bugün itibariyle yeni güncellemeyi buldu ve tek bir dokunuşla kurdu. Kıyaslamanız dolayısıyla son sürüm bilgilerini daha önce paylaşılmasına rağmen aşağıda paylaşıyorum;

Android Sürümü 2.2
Anabant Sürümü 12.28b.60.140eU_26.03.02.26_M
Build Numarası 1.43468.2 CL287008 release-keys
Yazılım Numarası 1.43.468.2
Tarayıcı Sürümü WebKit 3.1

Eğer yazılım bilgileriniz yukarıdaki sürümlerle aynı ise market uygulamanız orjinal ve kusursuz olarak telefonunuzda bulunup, kullanılabiliyor.

Davulbaz

Davulbaz

Üye
20.03.2011 tarihi ile yaklaşık 15 dakika önce yaptığım 1.43.468.2 yazılım sürümüyle birlikte Android Market uygulaması telefonumun ana menüsünde çıkmıştır ve tüm içerikler çalışmaktatır. Başka bir yol denemeden önce belirli aralıklarla telefonunuzun Sistem Yazılımı Güncellemerini denetleyerek yeni güncellemeyi indirin. Bende kaç gündür güncelleme aratıyordum fakat yok diyordu ancak bugün itibariyle yeni güncellemeyi buldu ve tek bir dokunuşla kurdu. Kıyaslamanız dolayısıyla son sürüm bilgilerini daha önce paylaşılmasına rağmen aşağıda paylaşıyorum;

Android Sürümü 2.2
Anabant Sürümü 12.28b.60.140eU_26.03.02.26_M
Build Numarası 1.43468.2 CL287008 release-keys
Yazılım Numarası 1.43.468.2
Tarayıcı Sürümü WebKit 3.1

Eğer yazılım bilgileriniz yukarıdaki sürümlerle aynı ise market uygulamanız orjinal ve kusursuz olarak telefonunuzda bulunup, kullanılabiliyor.

aynı zamanda vodafone çıkışlı klasık desire ler içinde gecerlı.wifi yoluyla güncelleyen arkadaşlarım var.bende bu güncelleme gelmeden önce dayanamayıp ingilizce 2.33.161.2 ye yükseltmiştim.:ah

tedirgin36

Üye
slmlar ben 2.el 4 aylik bir desire aldım. makina süper yeni gibi ve ırsaliyesi garantisi falan var eski sahibi de doktor millet doktordan araba alıyor ben de tel aldım:) benim sorum şu tel de superuser diye bir simge var. Ama simge siyah beyaz. Yani tel root mu edilmiş. Bu durumda tel garanti dışı mı olmuş. Bu durumda ne yapabilirim.

vistada

Üye
ya arkadaşlar htc desire aldım ama uygulama vesaire yükleyemiyorum araştırdım bişe de anlamadım android markette yok.

Üst Alt