HTC DESİRE YARDIM FORUMU (Sorunlarınızı yazın cevaplayım)

Sponsorlu Bağlantılar

moyal79

Üye
Htc desire yeni aldım. Navigasyon nasıl kurabilirim lütfen birisi yardımcı olsun

antiochia

Üye
İyi günler arkadaşım bende vodafoneden bi desire aldım versiyonunu 2.1 den 2.2 ye nasıl yükseltebilirim telefon üzerinden ve yanlıs duymadıysam vodafone kendi roomunu takmıs uzerıne bunu 2.2 ye yukseltmem cihazda herhangi bi problem yaratıyomu

fedata

fedata

Üye
yok kardeş hiç bi problem teşkil etmiyor rahatlıkla yükseltebilirsin.vodafone romu yine aynı malesef... bu arada segerdar bana yardımcı ol cihazımı root edecem ve market yükleyecem bana yardım et..

antiochia

Üye
peki cihaz üzerinden nereden yükseltebilirim ilk defa android kullanıyorumda :D biraz yabancısıyım bu sistemin

denizyak

Üye
merhaba arkadaszlar ben bugun htc desire hd aldim ama cihazin icinde turkce dil destegi yok nerden ve nasil yukliyebilirim birde buruya yaziyorum nereye yazilacaigini bilmedigim icin yardim die hd kapsiyormuydu bu konu
lutfen yardim ederseniz sevinirim tesekuurler

fedata

fedata

Üye
cihazım şu an şarjda hatırladığım kadarıyla diyeyim saya :D ayarlar menüsüne gireceksin ordan telefon hakkında die bişey yazıyor zannımca ona da gir.sonra yazılım la ilgili bişey çıkıyor onada tıkla :D ve en sonra sanki hiç bi işlem yapamayacağın yazı tonunda bi ekran çıkıyor.oysaki en üsteki yazı aktif :D onu tıkla yükle :)87 mb civarı bişeydi yanılmıyosam :S ne mutlu anlatabildiysem :D

tugi6

Üye
hocam selam htc desire için bazı siteler yasaklı giremiyoruz.dns falan yazıyorlar ama kesin sonuç ne olur

şazenuş

şazenuş

Üye
yok kardeş hiç bi problem teşkil etmiyor rahatlıkla yükseltebilirsin.vodafone romu yine aynı malesef... bu arada segerdar bana yardımcı ol cihazımı root edecem ve market yükleyecem bana yardım et..

özelden yazarsan sevinirim.

--------------- Ekleme ---------------

hocam selam htc desire için bazı siteler yasaklı giremiyoruz.dns falan yazıyorlar ama kesin sonuç ne olur

vodafone romu kullanıyorsan normaldir .

tugi6

Üye
sergerdar cevap için tşklr

abdullahsumbul

Üye
turkcell teknoloji uzamanları o konuyla ilgili bilgi veriyolar önce yok diyolar biraz ısrar edince yardımcı oluyolar ama yınede yapamazsan ben yarın nasl yapabileceğini sana yazarım bende turkcell kullanıyorum yaptım

bende bu desirede android market bulamadım ne yapmam lazım biri bana yardım etsın btk izin vermıyo falan diye duydum ama i9000 de kullanılıyo market

ben yarın yazcam sana

sosibios

Üye
slm. ben de yeni desire aldim. sadece turkce ve ingilizce klavyem var. yunanca klavye nasil edinebilirim? bir de yahoo mail hesabimi kuramadim. yarimci olursaniz sevinirim.

umutkarali

Üye
ben htc desire ile msn e gıremıorum nerden ındırcem bu msn programını bı yardımcı olabılır mısınız ??

şazenuş

şazenuş

Üye
ben htc desire ile msn e gıremıorum nerden ındırcem bu msn programını bı yardımcı olabılır mısınız ??

buyur bakalım hemde türkçe.

sosibios

Üye
ben htc desire'a yahoo hesabimi kuramadim. yardimci olur musunuz? tesekkurler.

ozgunakbaba

ozgunakbaba

Üye
arkadşlar öncelkle yeni yılınız kutlu olsun desirenin resetleme sorunu vodafone hattan deyil bi iaretleme yüzünden oluyor ayarlar/kablosuz özellği ve ağlar/mobil şebekeler/hep açık mobil veriyi etkinleştır sekmesindeki işareti kaldırırsanız hiçbir şekilde gün içinde resetleme felan omuyor bilginize herşey normal çalışıyor şebekeyle alakalı mms vs.

şazenuş

şazenuş

Üye
eğer bu yazdığın doğru ise birçok kişinin gözü aydın.çünkü bu yüzden herkes cihazı anakart değişimine gönderiyor.birde türkiyeden almamışsa ya amerikaya yada honkkonga.

fedata

fedata

Üye
Massllah bnm telde hic ama hic bir sorun yok..muthis hakkaten bu desire..ondan yaziyorm su an:)

şazenuş

şazenuş

Üye
inşallah bundan sonra da sorunsuz kullanırsın.ha bu arada naptın kardeş.cihazın root olmuşmu?

sosibios

Üye
Benim soruma cevap verirseniz çok sevinirim. Neden yahoo mail hesabımı aramıyorum? Bari cevabını bilmiyoruk ya da.anlamadık falan deyin. Ben yeni aldım teli, htcye de yazdım seri no kayıtlı değil dediler. Klavye niye geçemiyorum dil öğrenmeye çalışıyorum. Lütfen yardım

coolscorpy

Üye
Merhaba;

Vodafondan Htc desire aldım. Telefon gerçekten çok güzel ama tek bir sorunu aşamadım. Htc desire için bilgisayarıma indirdiğim uygulamaları telefona atıyorum fakat telefonu usb den çıkarıp uygulamayı aradığımda hiçbiryerde bulamıyorum. Sd karta yüklediğim uygulamaları nasıl bulabilirim? Mesala applanet marketi pc den telefona attım ama uygulamayı bulamadığımdan telefona yükleyemiyorum. Bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim.

İyi günler.

Üst Alt