HTC DESİRE YARDIM FORUMU (Sorunlarınızı yazın cevaplayım)

Sponsorlu Bağlantılar

hkemm

hkemm

Üye
htc desire s var bende çogunlukla hattın neti gidi.roy yardım edermisiniz teşekkur ederimm.

mahir3737

Üye
ben telde yüklü olan facebooktan faceye girdim ama çıkış yapamıyorum başka facemi açacam ama çıkış yap yok ne yapmam lazım faceden çıkıp bayka face açmak için ?? HTC DESİRE Z

KTopettevek

Üye
UGG? Australia was obtained by Deckers Outside Corporation (1995).Occasionally an actor are going to be observed in UGG Australia Boots, although there show up to get quite a bit far more and much additional as of late.On a yearly basis, new gratifying types are introduced. Even folks who do not private a pair establish the models and make.The boots attained some notoriety with the training course with the earth wars when pilots searched for footwear that was warm and cozy on their chilly flights in larger altitude.S..These integrate Common Cardy Boots, Crochet Boots, Locarno Boots, Ultra Boots, Upside Boots, Best Boots, Wilshire Boots, Sandra Boots as well as a ton of, quite a few far far more, all in a number of colours.The commonest Ugg Australia Boots would be the Classic Tall and Swift Boots, although you will find now hundreds of designs.S. Swimmers and surfers also observed the item within the 1960s and took to sporting them in public even nonetheless the boots had before only been worn close to the residence.Ugg Australia now also cater for youthful small children and males, with a number of different sheepskin slippers, footwear and boots obtainable.
Cheap Christian Louboutin may very well be your best alternative.About Christian Louboutin Poseidon Peep-Toe Pumps Christian Louboutin was launched in 1992,France but it surely speedily became a around the world famous brand name.two) Good quality : we only provide Super top quality WITH Outstanding substance and authentic package deal, all of them are completely new, have ****** amount , correct marks & logos, complete cards, dust bags or boxes . For the first time business ,welcome little order, have a try and then you'll know that we are real very good supplier also welcome add me msn , if there anything ,welcome contact us.. Self-covered heel, 4¾" (120mm) Hidden platform, ¾" (20mm) Compares to 4" heel (100mm) Leather lining Padded insole Signature red leather sole Made in Italy1)WE are supplying all varieties women dress shoes & boots as below :Alexander Mcqueen lady shoes, Christian Louboutin tall boots,CK dress shoes,Manolo Blahnik large heels shoes,YSL women shoes,POLO short boots,miumiu dress shoes,CK women shoes ,tory burch lady shoes ,RV heels,BELLE higher heels sheos ,Paul Smith lady shoes ,Melissa female shoes,ECCO women shoes,nine west dress women ,guess leather shoes ,steve madden large heels,staccato dress shoes ,stell mcc rtney heels sheos ,marc jacobs dress women ,tous significant heels sandal, juicy couture lady shoes.

kaaanp

Üye
Videolarim kendi kendine neden siliniyor

cenk544

Üye
herkese selamlar.yeni aldığım desire z model telefonum da çektiğim fotolar kayboluyor yada silinenler geri geliyor.İnternetten yada bluetoth dan çektiğim dosyalar kayboluyor kısacası yapılan yeni değişiklikler kaydolmuyor.Fakat telefonu açıp kapatınca bazen geri geliyor dosyalar açıkçası bişey anlamış değilim telefonu yeni aldığım için biraz da yabancısıyım bi ayar sorunumudur yoksa bi arızamıdır bilemedim...yardımlarınız için teşekkürler...

ynrsvr

Üye
htc desire var ayarlar kısmına girince ışıkları sönüyor hemen önceden böyle degildi neden kaynaklanıyor olabilir rica etsem [email protected] kısmınada mesaj olarak atabilirmisiniz iş yogunlugundan pek dönemiyorum buraya

Ertuğ Şan

Ertuğ Şan

Üye
Selam Benim telefonum HTC Desire Z romda yüklü uygulamaları rootsuz silemiyor muyuz?

nefsele

nefsele

Üye
htc desire var otg özelliği yokmuş telefonda kernel ile olabiliyormuş kernel yüklerim sorun değil otg özelliği olan bi kernel söylermisin?

gurkan3407

Üye
merhaba arkadaşlar desire x aldım fakat htc sync ile teli pc ye bağlayamadım program telefonu bir türlü görmedi hiçbir takılı htc cihazı bulunamadı diyo. önce driver kurdum daha sonra htc sync programını kurdum fakat bı turlu yapamdım yardımlarınızı beklıyorum

jatvalca

jatvalca

Üye
mesaj yazarken smileyler nerden eklniyor acaba

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
mesaj yazarken smileyler nerden eklniyor acaba
Yeri burası değil ancak söyleyeyim, mesaj yazdığınız bölümün üstündeki barda gülen yüz simgesine tıklarsanız ifade menüsü açılacaktır.

jatvalca

jatvalca

Üye

Yeri burası değil ancak söyleyeyim, mesaj yazdığınız bölümün üstündeki barda gülen yüz simgesine tıklarsanız ifade menüsü açılacaktır.

iyide burası desire yardım bölümü değilmi? Bende girip yardım istedim
yardım gelene kadar buldum zaten gerek kalmadı teşekürler..

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
iyide burası desire yardım bölümü değilmi? Bende girip yardım istedim
yardım gelene kadar buldum zaten gerek kalmadı teşekürler..
Ben yanlış anladım sizi. Forumda mesaj yazarken Smiley'lerin nasıl koyulduğunu soruyorsunuz sandım. Bu yüzden böyle demiştim :)

shuttle

shuttle

Üye
Hocam selamlar HTC Desire X kullanıcısıyım.

Telefonda root yetkisine sahip olmayı bir türlü beceremedim, aşağıdaki programlar da derdime derman olmadı bu işi bilen birinden yardım rica ediyorum.

Desire_X_All-In-One_Kit_v1.
HTC_QuickRoot_1.1.13_Release

ozgurcan2820

Üye
mrb..
bende htc desıre hd telefonum var..
bn buna android 4.0 yüklemek istiyorum.. güvenilir bi yükleyebilecegim bi yer önebilirmisiniz.

daha sonra bunu gerı alma gıbı özellik varmı..

sımdıden tesekkürler.

nymria

Üye
Benim elimde HTC desire var twitter'a girdim ancak çıkış yapamıyorum ve çıkış yapmam gerekiyor çok acil bir şekilde yardımcı olursanız sevinirim

caglar9726

caglar9726

Üye
Arkadslar nolur yardım edin Htc Desire X kullanıyorum Pes12 AngryBird serisi GTA3 oyunlarına maxicep üzerinden indirerek oyuna giriyorum ya girdiğim gibi çıkıyor yada siyah ekran kalıyor ama MostWanted GansterRio RealFootball2012 rahatça onuyorum ne yapmam gerek ?

Üst Alt