Oyun Heroes of Order & Chaos Yardımlaşma platformu!!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Nirvana92

Nirvana92

Üye
<3 Balondis Forever Bundan Sonra <3

Son düzenleme:

furkan1161

Üye
Beyler ben proyum 2 yıla yaklaşık oynuyorum Oyunda nickim thoreren lwlim 12 niye bu kadar az derseniz hep online oynarim botlarla uğrssmam beni ekleyin beraber oynariz ama cok iyi oynarım özelikle evistix ve helmm
Kardeş nasıl bir noobsun sen ya daha botlarla oynarsan daha az XP online oynarsan daha fazla XP kazanacağını bilmiyorsun bir de 2 yıl diyorsun bence 2 gün o

Nirvana92

Nirvana92

Üye
Kardeş nasıl bir noobsun sen ya daha botlarla oynarsan daha az XP online oynarsan daha fazla XP kazanacağını bilmiyorsun bir de 2 yıl diyorsun bence 2 gün o
aynen dogru diosun 2yılda 12Lv oluyosa fazla zorlamasın kendini her insanın yetenegi farklıdır başka konulara yogunlaşsın

furkan1161

Üye
Goldfur alma sakın. Çok berbat. Ultisi dışında kendine can verebilse iyi. Debronee yada akartu al bence.
Goldfur oyundaki can düzeylerini yüksek tutma bakımından en iyi karakterdir kendine q yeteneği ile hasar aldığında can verebilirsin (tek yememek şartıyla ) ultiyle de ADC ni korursun ya da karşı ADC yı kesersin

Nirvana92

Nirvana92

Üye
merhamet mi hah? bana boşuna acımasız balondis demiyorlar : )

e1f2kan

Üye
Nasil altin yazit alirim bide aldigim kitabeleron hicbiri etkili olmuyor 37 lwlim nickim e1f2c3kan

Gzvbzxch

Üye
Arkadaşlar bu pazar saat 5 te özel oda kurcam oynamak isteyen arkadaşlar gelsin oda adı = hocpw (android) şifre = trhero

furkan1161

Üye
Nasil altin yazit alirim bide aldigim kitabeleron hicbiri etkili olmuyor 37 lwlim nickim e1f2c3kan
İlk önce 4 tane gümüş yazıtın olmalı onların her birini yani her bir gümüş yazıtı 4 bronz yazıttan elde edersin bu degisimler i profil bölümünün kitabe senesinin sağ alt köşesinde degistir yerinden yapabilirsin
Arkadaşlar bu pazar saat 5 te özel oda kurcam oynamak isteyen arkadaşlar gelsin oda adı = hocpw (android) şifre = trhero
Yarın mi?

• Beğen
Tepkiler: Gzvbzxch

e1f2kan

Üye
Banada arya veriyor

furkan1161

Üye
Herkese arya veriyor

Nirvana92

Nirvana92

Üye
baktım tüm takım noob
dedim ölmeyin yeter

Balondis varsa sorun yok

Son düzenleme:

sayger

Üye
Oyun gittikçe sersemliyor :D hevesle oynadığım oyundan soğuttun gameloft. Arkadaşlar en işlevsel herolar şunlar

Harpie
Mystik
Minotaur
Yeni yeşil yaratık
Ant guard
Gambler

Bunlar takım savaşlarında mükemmel olan herolardir. Ve iyi kasarsaniz 1 2 küçük taktikle tek başınıza 5 e1 oynayabilirsiniz. Özellikle de ant guard ve mystik 1v3+ yapabilen az herodan birisi.

Solo olarak 1v1i en iyi gerçekleştiren herolar is

Mystik
Harpie
Savaer
Kuirrass
Kagax
Polyphemus

Bunlar solo karakterleri içinde en güçlü olanları.
1v1 de çok iyi olmalarına rağmen oynayana bağlı olarak 1v1+ da bocalamalari içten bile değildir

Ara ara takip edenler için bazı ipuçları, bugler ve yöntemler yayinlayacagim.

tsaad29

Üye
Gecenlerde T'saad aldm teke tekte hicbi hero tutamaz sizden baariz bi sekilde gelismis deilse.Fakat muhafız olmasna rağmen dayanıklılıgı berbat.
Gecenlerde T'saad aldm teke tekte hicbi hero tutamaz sizden baariz bi sekilde gelismis deilse.Fakat muhafız olmasna rağmen dayanıklılıgı berbat.

seyfipasa

seyfipasa

Üye
nickim seyfipasa geçen sene oynuyordum 1 sene aradan sonra geri başladım takım oyunu oynayabilen varsa eklesin oynayalım 20 herom var kuirras lu yunfei debronee 12 b elf evistix archimtiros khlint u oynayışım fena değildir takımın durumuna göre her heroyu kullanırım klan varsa gelebilirim günde 1 saat oyundayım en az. 30 level üzerine alım kodu girilirse ödüller geliyor isteyen olursa karşılıklı girebiliriz
yeni başlayanlara tavsiyem önce hünerleri açsınlar kitabe dizsinler 40 level olmaya baksınlar işbirliklide item denesinler genelde item tipleri aynı ben bütün dövüşçülerde aynı itemleri alıyorum isteyen olursa item dizilişi skill sırasını bildiğim kadarıyla söylerim. unutmayın güçlü karakter yoktur size en uygun karakter vardır. hepsinde aynı tablet kullanıyorum eğer üst liglerde oynamıyorsanız arzu delici zulüm koruyucu kana susamışlık gayet etkili kitabeler yazıtların illa altın olması şart değil pro oyunlarda fark ediyor oda ekstra kritik hasar ve fiziksel savunma delme tavsiye ederim

Son düzenleme:

furkan1161

Üye
nickim seyfipasa geçen sene oynuyordum 1 sene aradan sonra geri başladım takım oyunu oynayabilen varsa eklesin oynayalım 17 herom var kuirras lu yunfei debronee 12 b elf evistix archimtiros khlint u oynayışım fena değildir takımın durumuna göre her heroyu kullanırım klan varsa gelebilirim günde 1 saat oyundayım en az. 30 level üzerine alım kodu girilirse ödüller geliyor isteyen olursa karşılıklı girebiliriz
yeni başlayanlara tavsiyem önce hünerleri açsınlar kitabe dizsinler 40 level olmaya baksınlar işbirliklide item denesinler genelde item tipleri aynı ben bütün dövüşçülerde aynı itemleri alıyorum isteyen olursa item dizilişi skill sırasını bildiğim kadarıyla söylerim. unutmayın güçlü karakter yoktur size en uygun karakter vardır. hepsinde aynı tablet kullanıyorum eğer üst liglerde oynamıyorsanız arzu delici zulüm koruyucu kana susamışlık gayet etkili kitabeler yazıtların illa altın olması şart değil pro oyunlarda fark ediyor oda ekstra kritik hasar ve fiziksel savunma delme tavsiye ederim
Hatirladin mi beni ben harikazade:D oyunda tanıştığım ilk turklerdensin

seyfipasa

seyfipasa

Üye
Hatırladım hatırladım beraber oynuyorduk hala devam ediyor musun :)

alperkaraxx

Üye
Equellia'yı aldım . Aktif bir guild arıyorum var mı ?

e1f2kan

Üye
40lwlim kuiras i uzun zamandir oynuyorum girebilecegim bir klab varmi