Her hafta sonu yapılan düğün ve eğlencelerde atılan Havai fişeklerden nefret ediyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Her hafta sonu yapılan düğün ve eğlencelerde atılan Havai fişeklerden nefret ediyorum
ne alaka diceksiniz ama bana anlamsız geliyor ve nefret ediyorum

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
Ben her türlü düğün, nisan, sünnet, eğlence vs vs den nefret ediyorum ...
Sen yine iyisin abi :)

tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi

sorma her hafta sonu bizim burası yıkılıyor dersinki ölmeye gidiyorlar evleniyorsunuz be kardeşim siz mutlu olucaksınız diye bizim hayatımızı niye mahvediyorsunuz

Anıl Umut

Emekli Yönetici
Zurna sesi hoş oluyor ya burda:D:D
Vuvuzeladan iyi:D
Eğlence güzeldir,fakat çok gürültülü oldu mu,ve çileden çıkarıcı nitelikte oldu mu ben de nefret ediyorum.
Mesela şu an okulun bahçesine yakın oturuyoruz,bir davul zurna,orkestra sesi var ki anlatamam:Dİnsan kafayı yer:D

tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Zurna sesi hoş oluyor ya burda:D:D
Vuvuzeladan iyi:D
Eğlence güzeldir,fakat çok gürültülü oldu mu,ve çileden çıkarıcı nitelikte oldu mu ben de nefret ediyorum.
Mesela şu an okulun bahçesine yakın oturuyoruz,bir davul zurna,orkestra sesi var ki anlatamam:Dİnsan kafayı yer:D

davul zurnaya kurban olıyım ben orkestra çalıyor burda adamlar 5. boyuta geçtiler nerdeyse

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
Bir de kornaları var off :s

tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
bugün pazartesi bugünde düğün olmaz heralde şimdilik hafta sonuna kadar rahatım korna sesi havaii fişek batari sesi olmıcak :)

Tuba

Tuba

Üye
Al benden de o kadar...:)
eğer davetliysem o gün bana zehir oluyor gidene kadar sıkıntı geldi geldiktenn sonra sıkıntı başım ağrıyor :(

sorma her hafta sonu bizim burası yıkılıyor dersinki ölmeye gidiyorlar evleniyorsunuz be kardeşim siz mutlu olucaksınız diye bizim hayatımızı niye mahvediyorsunuz
:kop::kop:
valla ne güzel söylemişsin bende hep derim evlenecekseniz evlenin bize ne eziyet ediyorsunuz :kop:

davul zurnaya kurban olıyım ben orkestra çalıyor burda adamlar 5. boyuta geçtiler nerdeyse
aştılar iyice kendilerini valla...

tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Al benden de o kadar...:)
eğer davetliysem o gün bana zehir oluyor gidene kadar sıkıntı geldi geldiktenn sonra sıkıntı başım ağrıyor :(

:kop::kop:
valla ne güzel söylemişsin bende hep derim evlenecekseniz evlenin bize ne eziyet ediyorsunuz :kop:

aştılar iyice kendilerini valla...

bugünde bizim evin altında boş arazide düğün olucaktı cenaze varmış mahallede düğün iptal oldu Ölen için Üzüldüm mekanı cennet olsun giderken bana iyilik yaptı :(

Tuba

Tuba

Üye
bugünde bizim evin altında boş arazide düğün olucaktı cenaze varmış mahallede düğün iptal oldu Ölen için Üzüldüm mekanı cennet olsun giderken bana iyilik yaptı :(
Allah rahmet eylesin :(
Levent haftaya düğün yine olur ama :(

tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Malesef :ağlarım:

tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
bugün yine Başladı düğün faslı saat tam olarak 23,32 Halen gümbür gümbür Çalıyorlar :(

Lacrymosa

Üye
Düğün, sünnet, eğlence vb. her şeyden son derece nefret ederim. Hayatım boyunca gitmedim, gitmeyeceğim. Kendim düğün müğün yapmayacağım. O silah atanları Allah ıslah etsin. Kaç kişiyi öldürdüler....

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Vallah bende düğün yapmayı planlamıyorum :D

tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Hep kızların yüzünden illede düğün :off:

Tuba

Tuba

Üye
siz önce düğün yapmayacağız diye evleneceğiniz kızdan önce ailelerinize bi söyleyin ne cevap alacaksınız bakalım :ehe

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
:ah
ben ikna ederim :d:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...