hem tuslu hem dokunmatik telefon önerisi olan?

• 28 Eylül 2012
  • 6128 Okunma
  • 31 Cevap

1. android olmayan sarjı iyi dayanan bi telefon modeli arıyorum cok mesajlasırım mesaj ıcın uygun max 700 tl öneriniz var mı? e6 gibi ancak cok sorunlu olduğunu söylüyorlar

Yazan: Forsate
  2. sana iyi bir blackberry lazim ama fiyatlari yuksek.

3. Nokia asha 303 :)

4. htc chacha geliyor aklıma

5. Benimde chacha geldi aklıma ama android istemiyorsun

6. Xperia pro öneririm ama furkana bir danış Rambo_Ft yani

7. Android istemiyorsa zaten alan daha fazla daralıyor geriye nokia kalır aslında e6'da iyidir ama

8. ah pardon görmemişim andrıoid istemediğini ama xperi po dan iyisi yoktur söyliyim

9. Motorola Milestone BlackBerry Torch 9800 (Slider) var nokia x3 02 var aklıma gelen bunlar

10. Şimdi şu var;nokia 303 nokia e6 başkada akla gelen yok gibi diyerleride hem android hemde qwerty:)

11. E6da sorun yok ben kullanıyorum çokta memnunum :) kvk malı aldım sorun yaşamadım şuana kadar. İnternet sürekli açık whatsapptan mesajlaşıyorum telefonu baya bi kurcalıyorum 1.5 2 gün yetiyo üstüne bide müzik dinliyorum 2 3 saat :) 75 saat aralıksız müzik dinliyebiliyosun zaten :) Tavsiye ederim e6 yı :)

Forsate bunu beğendi.
  12. ozaman nokia e7 veya e6 al

Forsate bunu beğendi.
  13. Aynen e7 de güzel onuda düşünebilirsin hem ekranı e6 ya göre daha büyük ama şarjı daha az gider e6 daha uzun dayanıyor

Forsate bunu beğendi.
  14. Symbian alırsan pişman olursun bak BB den bahsetmiyorum bile

Forsate bunu beğendi.
  15. çok tesekkürler tavsiye iciiin e6 alırım yarın bi bakayım mediamarktten :)

16. bb kullananların memnun olmadığını arkadaslarımdan gördüm zaten. symbiana gelince android istemiyorum işlemci olmamasından iyidir :)

17. Ben Xperia Pro öneririm eğer bulabilirsen tabi. Ancak Android istemiyormuşsun. O yüzden Nokia E6 veya E7 öneririm. Ancak bunlarda Xperia Pro'dan donanımsal olarak bayağı düşükler.

Forsate bunu beğendi.
  18. evet ama android kullanmıyorum işte şarjı hemen bitiriyor :)

19. ilk aklıma e6 geldi ama sen belirtmişsin zaten

20. asha 303 var :) hem fiyatta uygun ;)

Yüklüyor...
18/11/2018 - 18:17