hem tuslu hem dokunmatik telefon önerisi olan?

Sponsorlu Bağlantılar

Forsate

Üye
    Konu Sahibi
hem tuslu hem dokunmatik telefon önerisi olan?
android olmayan sarjı iyi dayanan bi telefon modeli arıyorum cok mesajlasırım mesaj ıcın uygun max 700 tl öneriniz var mı? e6 gibi ancak cok sorunlu olduğunu söylüyorlar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
sana iyi bir blackberry lazim ama fiyatlari yuksek.

Placebo-

Placebo-

Üye
Nokia asha 303 :)

maxirabit

maxirabit

Üye
htc chacha geliyor aklıma

Kerim.

Kerim.

Üye
Benimde chacha geldi aklıma ama android istemiyorsun

kmesne

kmesne

Üye
Xperia pro öneririm ama furkana bir danış Rambo_Ft yani

maxirabit

maxirabit

Üye
Android istemiyorsa zaten alan daha fazla daralıyor geriye nokia kalır aslında e6'da iyidir ama

kmesne

kmesne

Üye
ah pardon görmemişim andrıoid istemediğini ama xperi po dan iyisi yoktur söyliyim

Kingmortall

Kingmortall

Üye
Motorola Milestone BlackBerry Torch 9800 (Slider) var nokia x3 02 var aklıma gelen bunlar

maxirabit

maxirabit

Üye
Şimdi şu var;nokia 303 nokia e6 başkada akla gelen yok gibi diyerleride hem android hemde qwerty:)

sLeepLe

sLeepLe

Üye
E6da sorun yok ben kullanıyorum çokta memnunum :) kvk malı aldım sorun yaşamadım şuana kadar. İnternet sürekli açık whatsapptan mesajlaşıyorum telefonu baya bi kurcalıyorum 1.5 2 gün yetiyo üstüne bide müzik dinliyorum 2 3 saat :) 75 saat aralıksız müzik dinliyebiliyosun zaten :) Tavsiye ederim e6 yı :)

• Beğen
Tepkiler: Forsate
Kingmortall

Kingmortall

Üye
ozaman nokia e7 veya e6 al

• Beğen
sLeepLe

sLeepLe

Üye
Aynen e7 de güzel onuda düşünebilirsin hem ekranı e6 ya göre daha büyük ama şarjı daha az gider e6 daha uzun dayanıyor

• Beğen
kmesne

kmesne

Üye
Symbian alırsan pişman olursun bak BB den bahsetmiyorum bile

• Beğen

Forsate

Üye
    Konu Sahibi
E6da sorun yok ben kullanıyorum çokta memnunum :) kvk malı aldım sorun yaşamadım şuana kadar. İnternet sürekli açık whatsapptan mesajlaşıyorum telefonu baya bi kurcalıyorum 1.5 2 gün yetiyo üstüne bide müzik dinliyorum 2 3 saat :) 75 saat aralıksız müzik dinliyebiliyosun zaten :) Tavsiye ederim e6 yı :)
çok tesekkürler tavsiye iciiin e6 alırım yarın bi bakayım mediamarktten :)

Forsate

Üye
    Konu Sahibi
Symbian alırsan pişman olursun bak BB den bahsetmiyorum bile
bb kullananların memnun olmadığını arkadaslarımdan gördüm zaten. symbiana gelince android istemiyorum işlemci olmamasından iyidir :)

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Ben Xperia Pro öneririm eğer bulabilirsen tabi. Ancak Android istemiyormuşsun. O yüzden Nokia E6 veya E7 öneririm. Ancak bunlarda Xperia Pro'dan donanımsal olarak bayağı düşükler.

• Beğen

Forsate

Üye
    Konu Sahibi
evet ama android kullanmıyorum işte şarjı hemen bitiriyor :)

dejavu178

dejavu178

Üye
ilk aklıma e6 geldi ama sen belirtmişsin zaten

CasuS_87

CasuS_87

Üye
asha 303 var :) hem fiyatta uygun ;)

Üst Alt