hellooxu imzalayamayanlar, kuramayanlar gelin anlatıyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bveo

bveo

Üye
    Konu Sahibi
hellooxu imzalayamayanlar, kuramayanlar gelin anlatıyorum
arkadaşlar size basit bir şekilde hellooxu imzalamayı ve yüklemeyi anlatacağım.. Sertifikası olanlar aynı işlemleri kendi sertifikasi ile yapabilirler
1-arkadaşlar maxicep.com/symbian-s60v3-destek/yepyeni-sertifika-alma-sitesi-ve-yontemi-2011-resimli-anlatim-519165.html
bu linkteki adımları uygulayın gerçekten çok basit ve hızlı. Türkiye saatiyle akşam 6 7 gibi çıkıyor en geç..
Adım 2- 1. Adımda uyguladığınız sertifika işleminde başarılı sonuç alıyoruz. Indirdiğimiz devcert klasorunu hiç farketmez telefonun ya da hafıza kartınının bi yerine atıyoruz.
3-bu linkten signsis SIGNED programını indirip telefona kuruyoruz.(program imzalıdir sorun yapmaz)
4-hello ox 2.11 UNSIGNED programını indiriyoruz telefona atıyoruz ama kurmaya çalışmıyoruz link: myplunder.cz.cc/HelloOX2-v2-11-released-12th-Jun-2011-RP-3-0-for-S-3-Symbian-Anna-included-download-ea8bae62c4.htm
5- şimdi signsis programını açıyorz sis dosyayı yerine helloox u nereye attıysaniz onu buluyorsunuz. Cer ve ... Dosyası yerine devcert klasörunun içerisindeki sonundaki uzantıya göre yerleştiriyoruz.
6-seçeneklerden imza değil ÖZEL IMZA yi seçiyoruz. Imzalama başarılı ya da imzalama tamam gibi birşey gelecek. Programdan çıkış yapıyoruz.
7- şimdi hello ox un unsigned versiyonunu ilk nereye attıysaniz oraya gidin orda iki tane helloox olduğunu goreceksiniz
8-ikinci helloox u kurun. Telefonu bir kez kapatıp açın ve programı çalıştırın işlemleri tamamlamasını bekleyin. En sonunda bi yazı çıkacak ..... Enjoy ve hack kelimeleri geçen bir yazı. Sonunda da smile ifadesi olacak. Tamam diyoruz çıkıyoruz ve artık unsigned uygulamaları yükleyebiliyoruz..

SORU SORMADAN ÖNCE BU BÖLÜMÜ DIKKATLI BIR ŞEKILDE OKU!!
1- hellooxun 2.03 sürümünde takılma sorunu vardı. Sebebi versiyon uyuşmazlığı. Bu sürümde bildiğim kadarıyla tüm telefonların tüm sürümleriyle uyumlu.
2- indirdiğiniz sertifika hellooxtan başka hiçbirşeyi imzalamaz haberiniz olsun
3- lütfen habersiz çalmayin ya.. Ayrıca işinize yaradiysa teşekkür et butonuna basın :) yapamayanlara burdan yardımci olurum..

• Beğen
Tepkiler: taha394 ve Symbianist

bveo

bveo

Üye
    Konu Sahibi
yine her zamanki gibi bakanlar var fakat cevap 0!

Symbianist

Symbianist

Üye
hemen deneyeceğim olmasa da benden teşekkür sana. ben de birkaç güzel konu açtım ama indirip kaçıyor millet ne yaparsın

----------Eklendi @ 13:35:57 ---------- Yazıldı @ 13:30:55 ----------

geçersiz sunucu ismi diyor. Link ölü maalesef

diji_irfan33

diji_irfan33

Üye
ellerine sağlık kardeş dediklerini daha önce de birebir yaptım fakat telefonum (nokia 6700 slide) hacklenmedi mevcut HelloOx 2.11 versiyonu bu telefona gitmiyor.Yardımcı olabilirsen sevinirim :ah

bveo

bveo

Üye
    Konu Sahibi
peder hangi link ölü tazeliyeyim hemen.. irfan bende de n86 var bende de işe yaramadı ama ben kendi telefonumda yazılm hatası olduğunu düşünüyorum farklı şeyler var yani. Irfan programı telefona hiç mi kuramıyorsun?

byozgun1

Üye
ben programın son sürümünü kuruyorum enjoy gülücük falan da çıkıyor ama yüklenmiyor programlar yine sertifika tarafından kısıtlanıyor hatası var.

Symbianist

Symbianist

Üye
bunu indiremiyorum ben neden acaba? upload sitesinde falan yok değil mi

bveo

bveo

Üye
    Konu Sahibi
mymobstuff.com/2011/05/helloox2-v2-10-2-11-unsigned/ burdan indir

----------Eklendi @ 20:37:51 ---------- Yazıldı @ 20:36:14 ----------

yozgun benim söylediğim Yerden sertifika almalısın

byozgun1

Üye
sertifikam zaten ordan. dediklerinizi yaptım. istenilen uygulama erişimine izin verilemedi dedi. :S

bveo

bveo

Üye
    Konu Sahibi
bi daha sertifika al o zaman. Programı kurarken sorun yaşayanlar sis editör signed programını indirip kursunlar. Ordan hello oxu açın imzalar kısmına tıklayın orda imza görünüyorsa eğer onu silin kaydet deyin c ana dizine atın. Sonra cye attığınız dosyayı kendi imzanınzla tekrar imzalayın bi daha kurmayı deneyin..

----------Eklendi @ 04:31:44 ---------- Yazıldı @ 04:30:16 ----------

bu arada sis editör sitede mevcut googleden arayın çıkar

cobane

cobane

Üye
bi daha sertifika al o zaman. Programı kurarken sorun yaşayanlar sis editör signed programını indirip kursunlar. Ordan hello oxu açın imzalar kısmına tıklayın orda imza görünüyorsa eğer onu silin kaydet deyin c ana dizine atın. Sonra cye attığınız dosyayı kendi imzanınzla tekrar imzalayın bi daha kurmayı deneyin..

----------Eklendi @ 04:31:44 ---------- Yazıldı @ 04:30:16 ----------

bu arada sis editör sitede mevcut googleden arayın çıkar

valla kardeş saatlerdir uğraşıyorum ve hala yapamadım. "açılamıyor. dosya türü desteklenmiyor" diyor başka bi şey demiyor. şütfen yardım et de halledeyim şu işi yaa. sis editör signed pro.sunu indirdim ve dediklerini harfiyyen yaptım yine olmadı. nerde hata yapıyorum bilmiyorum. tel.im n79

diji_irfan33

diji_irfan33

Üye
peder hangi link ölü tazeliyeyim hemen.. irfan bende de n86 var bende de işe yaramadı ama ben kendi telefonumda yazılm hatası olduğunu düşünüyorum farklı şeyler var yani. Irfan programı telefona hiç mi kuramıyorsun?

furkan telefona programı kuruyorum hatta programı açıyorum hack başarılı uyarısı alıyorum bi smile bile çıkıyor ama telefonun hack lendiğine dair hiç bir belirti yok ne gizli sys klasörlerini görebiliyorum nede sertifika uyarıları bitti herşey eskisi gibi devam ediyor.

bveo

bveo

Üye
    Konu Sahibi
irfan sorun rompatcer. rompatcherın lite sürümü var signed onu bul kur içinde iki tane yama var onları aktif et sorun çözülecektir..:oke:

diji_irfan33

diji_irfan33

Üye
furkan dediğin şekilde aldım kurdum rompatcher 3.1 lite versiyon fakat programı açtığım zaman "\sys\bin\Patcher*. LDD Not Found" uyarısı alıyorum ardından tamam a basıyorum program açılıyor fakat yamaları aktif ettikten sonra da sorun aynen devam ediyor.

YkPkY

YkPkY

Üye
nerede bu linkler arkadaşlar.konu açıyorsunuz link yok.

estorak

estorak

Üye
En az bin kere açılmış bir konu yada anlatılanlar aynı !!

caurlos_01

Üye
ben helox2.11 kurdum herşey oldu hacked yazısı çıktı ama haka imzasız uygulamaları yükleyemiyorum rom patcher de yüklenmemiş
lütfen yardım

berkkaralar1

berkkaralar1

Üye
teşekkürler, nokio teca çok saçma bir iş yapmış bu güne kadar programın işe yaradığı görmedim hiç bir yerde, çalıştı diyenler zaten yalan, hellox2 çok kral bi program çünkü bi telefonda çalışsaydı tüm telefonlarda çalışırdı.

tusubasa

Üye
hellox 2.11 ben n95 8gb kulanıyorum inistal server move takılıyo çünkü helox 2.11 tüm telefonda çalışmıyor sys sytm dosyaları açıyor instal serveri sys içine atmıyor telefon hackli olanlar uygulama unisged miş yok signed farketmez herşeyi yüklersiniz uyarı alırsanız sertifika kısıtlanıyo ne olursa olsun uyarı fark etmez uygulamın sertifikası var ondan dolayı uyarı verir sis editörle sertifikayı silin tekrar deneyin yükler herşeyi yükler

yunusx0o

Üye
bende buttun adımları teker teker uyguladım ama hellox i kurarken gerekli uygulama izin verılmedı gibi bir hata cıkıyor ne yapmam gerekiyor yardım edermısınız telefonu satma noktasındayım .. !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt