Nokia N95 V35.0.002 versiyonu kesin hackleme===(garanti)

Sponsorlu Bağlantılar

tavbiy

tavbiy

Üye
    Konu Sahibi
Nokia N95 V35.0.002 versiyonu kesin hackleme===(garanti)
değerli arkadaşlar nokia N95 V35.0.002 aşagıdaki adımları atlamadan sırası ile uygularsanız %100 çalışacaktır. bu yüzden işlemleri sırası ile yapmamız gerekecektir.

daha önce hack programı kurmuş ve denemiş olan arkadaşlar telefondan bu konu ile ilgili tüm programları kaldırsınlar ve aşagıda vermiş olduğum programları sırası ile indirdikten sonra işlemlerimizi sırası ile yapacagız.

GEREKENLER

alınmış kendi İMEİ numaranıza ait sertifika ve dosyası.

olmayan arkadaslar buradaki linkden nasıl alınacagını anlatılmıştır TIKLA

1- cer ve sertifikanız.

2- <==TIKLA

3- <==TIKLA kullanması===> KULLAMASI

indirmis oldugumuz dosyalardan 2 helloOX'u numaralı dosyayı telefonumuza kurmadan önce signsis programı yardımı ile almış oldugumuz cer ve dosyaları SİGNED ediyoruz.

bu işlemden sonra telefonumuzun hafıza kartına programı kopyalıyoruz. ve hafıza kartını secerek kuruyoruz. buraya dikkat program kuruyoruz. ve size MODO kurulsunmu diye bir soru soracak evet derseniz telefon donuyor ve kurulum yarıda kalıyor. biz burada hayır diyrek işlemi iptal ediyoruz.

bu arada telefonumuzun hafıza kartında helloOX diye bir dosya acıyor. ve içine
dumm.sisx
mod.sisx
ROMPatche.sisx
updater.sisx

diye dört adet dosya atıyor. şimdi burada ne yapacagız. bilgisayara kopyalayarak
bu dosyalara signSİS ile tekrar sertifika verecegiz bu 4 dosyaya verdikten sonra

DUMM.SİGNED.SİSX
MOD.SİGNED.SİSX
ROMPATCHE.SİGNED.SİSX
UPDATER.SİGNED.SİSX olacaktır.

bu dosyaların SİGNED kısmını silerek bir önceki ismine getirdikten sonra tekrar kart üzerindeki helloOX klasörüne kopyalayın size var olan dosya ile degistirilsinmi dendiginde hepsine evet diyerek onaylayın ve
mod.sisx dosyasını calıstırarak kart üzerinden kurulumu tamamlayacagız. takılmadan ve aksamadan kurulumu bitirecektir.

bundan sonra helloOX prpgramını kaldırdıktan sonra telefonu bir kez acıp kapatın.

telefonunuz bu sekilde hacklenmiş olacaktır....

saygılarımla.. BAŞARILAR.

• Beğen
Tepkiler: jejep, pionner, ThE_kOnT ve 3 diğerleri

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
teşekkürler..

tavbiy

tavbiy

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim sayın nadir

tavbiy

tavbiy

Üye
    Konu Sahibi
ilginç tesekkur bile yok nedense yorum da yok :(

erkam1994

Üye
kardeş ben ilk önce helloOX u signed yaptım sonra hafıza kartına attım ama yüklerken modo ile ilgili bi şey çıkmadı direk yükledi sonra uygulamalardan çalıştırdım en son applying patches diyip duruyor hala yüklüyor ne yapmam lazım acaba ınsigned olan helloOX u mu atıcam o ama siz öle dememişsiniz???

--------------- Ekleme ---------------

kardeş ben ilk önce helloOX u signed yaptım sonra hafıza kartına attım ama yüklerken modo ile ilgili bi şey çıkmadı direk yükledi sonra uygulamalardan çalıştırdım en son applying patches diyip duruyor hala yüklüyor ne yapmam lazım acaba ınsigned olan helloOX u mu atıcam o ama siz öle dememişsiniz???

tamam yaptım saolum çok teşekkür ederim bi tane daha sorunum var ben fotoğraf çekerken flaş patlamıyor neden acaba??videoda kırmızı ışık var ama fotoğrafta flaşı otomatik seçtim sonra açık seçtim hala flaş patlamıyor kırmızı gözü seçtiğimde bile kırmızı ışık yanmıyor yanlızca kapalı diyorum o zaman kırmızı ışık yanıyor ama hala flaş patlamıyor neden acaba versiyonum 35.0.002 en güncel versiyon???

ahmetbarak

Üye
kardeş erişime izin verilmedi diyo hafıza kartına kurmadım

ferhat4135

ferhat4135

Üye

--------------- Ekleme ---------------

tamam yaptım saolum çok teşekkür ederim bi tane daha sorunum var ben fotoğraf çekerken flaş patlamıyor neden acaba??videoda kırmızı ışık var ama fotoğrafta flaşı otomatik seçtim sonra açık seçtim hala flaş patlamıyor kırmızı gözü seçtiğimde bile kırmızı ışık yanmıyor yanlızca kapalı diyorum o zaman kırmızı ışık yanıyor ama hala flaş patlamıyor neden acaba versiyonum 35.0.002 en güncel versiyon???
Nasıl yaptın bende de aynı sorun var hala :vur

Mertolozzi

Mertolozzi

Üye
Teşekkürler

corkhan

Üye
bende de direkt yüklledi helloox 2

liselimustafa

Üye
kayıt sitesi hata verior

liselimustafa

Üye
hepsini yaptım yine sertifika hatası

geekk

Üye
ben kuruluma sorunsuz basladım ama applying de takılı kaldı ve hala kuruyor ne yapmam gerekıyor yawrdımcı olursanız sevınırım ...

palulu23

Üye
walla ben bu yöntemi kullanarak hacklemiştim çok saol o zaman yorum yazmadım ama şimdi forumda gezerken rastladım çok saolasın

metallistm

Üye
n96 v30.101 e olur mu neler denedim bir türlü yapamadım :(

bloodmoney8x1

bloodmoney8x1

Üye
ben helloox kurdum.programi actim tek seferde hack yaptim.senin yontem cok uzun

blue2112

blue2112

Üye
hellox linki kırık acaba yeniliyebilirmisiniz.?

Üst Alt