Haydi Herkes Ev Ekranını Paylaşssın!

Sponsorlu Bağlantılar

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
usendim :) 1 tane Tap2Screen die program bise ona cok uyuz oldum ekran goruntusu yakalama programi sakin onu yuklemeyin cok berbat bise.. eklemiorm resm flan ya zewkm kacti wala :kop:

sh0ck

sh0ck

Üye
    Konu Sahibi
usendim :) 1 tane Tap2Screen die program bise ona cok uyuz oldum ekran goruntusu yakalama programi sakin onu yuklemeyin cok berbat bise.. eklemiorm resm flan ya zewkm kacti wala :kop:

Screen Snap kullandım ben.. :).. Şu S^3 platformunda şikayet/kuru gürültü den başka bir konu yok..Azıcık destek....

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
Screen Snap kullandım ben.. :).. Şu S^3 platformunda şikayet/kuru gürültü den başka bir konu yok..Azıcık destek....

programi indirdim :) 1 saate flan bnde koyarim dostum :oke:

+

yurtdisinda oldgun icin mi 3.5G var snde dostum ? :islik

Uruloki

Uruloki

Üye
şimdi görüntüyü göremiyom da bendede 3.5G var ben vodafone kullanıyorum yaaa

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
ben turkcellim 3G vardi en son teli ilk aldgmda yani :D suanda 3Gyi flan kapadim cok sarj gdior die :ehe

venusutarit

venusutarit

Üye

elektronikmüh

elektronikmüh

Üye

Tavsiye edecegim oyunlar :)

Kurulu uygulamalar :

calis84

calis84

Üye
Cok güzel bir Ev ekrani, nasil bu hale getirebildin, yani Tema felan mi kullandin. Mesele Saat Farkli, Alarm gösteriyor, cevapsiz arama ve gelen mesaj göstergesi güzel. Bir Bilgi verirsen sevinirim

Melih Burak

Melih Burak

Üye

:)

by_oguz

by_oguz

Üye
Чσu Kиσω;3141816' Alıntı:

Tavsiye edecegim oyunlar :)

Kurulu uygulamalar :

iscep i nasıl yüklediniz. ben bulamadım :D

venusutarit

venusutarit

Üye
İş bankası internet şubesine gir ordan telefonuna link gönder

Melih Burak

Melih Burak

Üye
Bu Facebook uygulaması hangisi ?

elektronikmüh

elektronikmüh

Üye
iş cep'i işbankası sitesinden link gönderilmesini istedim,mesaj ile gelen linkten yükledim. oviden değil.
bu facebook , telefon ile gelen sosyal uygulama değil,onu silip bunu yükledim,bu daha kullanışlı geldi bana. widgette çok beğendim. iki çeşitli widget , birincisi ekranda görüldüğü gibi mesaj sayısı , dürtme sayısı , arkadaşlık sayısı gibi , ikincisi ise kayan yazı şeklinde 3 satır,son olaylar kayıyor. şu şunlar ilişki içinde, şu fotografını değiştirdi gibi..

facebook yüklemek için :

tam hatırlamıyorum ama burada 3 tane uygulama var. bunlardan birisi olacak. sanırım boyutu büyük olan bende yüklü olan,evet boyutu büyük olan widget şeklinde,diğeri widget olmuyordu. siz büyük olanı yükleyin.

--------------- Ekleme ---------------

twitter kullananlar var ise , gravity harika program. ben çok beğendim. widget dahi var görüldüğü gibi. çok kullanışlı.

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
dostum boyutu buyuk olan biseler demissn ama anlamadim 2 tane link var hangsnde smdi

nse 2 linkide indiriorum boyutu buyuk olani kurarim tele eyw :)

TheORCUN

TheORCUN

Üye
Burası ilk ekran; Genel Kullanım için, rehber işlem kaydı, sözlük hesap makinası mesajlar vs..

Uploaded with

Burası 2.; Multimedya kısmı, Oyunlar, Müzik...

Uploaded with

Bu da 3.; Telefon bilgileri ve Galatasaraylı yeğenim :P

Uploaded with

elektronikmüh

elektronikmüh

Üye
Melih Burak

Melih Burak

Üye
Teşekkürler :)

Soc-DooM33

Soc-DooM33