Hastalığım Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Yunkaai

Yunkaai

Üye
    Konu Sahibi
Bu sözlerle onurumu kırabilecegini sanıyorsan yanılıyorsun. Beni ahıra sok akvaryuma sok umrumda değil. Hayatında felsefe olmayan insanla tartışmaya girmem.

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
temel bir tane pire eğitmiş pireye zıbla diyince zıplıyormuş temel pirenin bacaklarını
koparmış pireye zıpla demiş zıplamamış temel düşünmüş taşınmış düşünmüş taşımış
pirlerin bacaklarını koparınca kullakları duymuyor demiş
ha işte bizim bilim dediğimiz şeyde böyle

BelaMonte

BelaMonte

Üye
peki dur bir şey soracağım. Sen bana astral seyahat i açıkla. Yani insan uyuyor iken bedeninin dışına çıkıp olan biteni görüyor, başka yerleri geziyor. Bunu bizzat ben denedim. Çıktım uyurken, başka odaya gittim orada annem abim vardı biri televizyon izliyorlardı. Sonra bedene geri döndüğümde çıkıp oraya gittiğimde aynı şekildelerdi. Boşuna dememişler hadi açıklayın ateizler?? Diye. Sonra bana 1500 yıl önce inen kuran da yazan kelimeler, şimdiki zamanı nasıl bilebiliyor? Bunları açıkla yemin ederim bende ateiz olacağım. Astral seyahat hakkında bir şeyi ilk defa benden duyuyorsan , sadece Google ye aratıp araştırman da fayda var

Yunkaai

Yunkaai

Üye
    Konu Sahibi
Konunun sahibi olarak konudan uzaklasıyorum. Hadi size Ready! Set! Fight!

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
einstein zaten ateist
Einstein Yahudi değil miydi la?
Vallahi boş boş işlerle uğraşıyorsunuz. İsteyen inanır isteyen inanmaz. Yok sen kafirsin, yok sen yobazsın vb. tabirleri kullanmayı bırakın artık. Hiç kimsenin bu tarz nedenlerden dolayı birbirlerini sorgulamaya hakkı yok. Birbirinize azıcık saygınız olsun.

BelaMonte

BelaMonte

Üye
Einstein Yahudi değil miydi la?
Vallahi boş boş işlerle uğraşıyorsunuz. İsteyen inanır isteyen inanmaz. Yok sen kafirsin, yok sen yobazsın vb. tabirleri kullanmayı bırakın artık. Hiç kimsenin bu tarz nedenlerden dolayı birbirlerini sorgulamaya hakkı yok. Birbirinize azıcık saygınız olsun.
birbirimize saygımız sonsuz. Sadece önceki sayfada arkadaş "varsayalım ki tanrı var ayrıca kendi icin milyonlarca canlı kurban edilmesini isteyen bir tanrı nasıl merhametli oldugunu söyleyebilir" dedi ya konu oradan başladı. Yediği etler babasının tarlasında yetişiyor herhalde.

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
birbirimize saygımız sonsuz. Sadece önceki sayfada arkadaş "varsayalım ki tanrı var ayrıca kendi icin milyonlarca canlı kurban edilmesini isteyen bir tanrı nasıl merhametli oldugunu söyleyebilir" dedi ya konu oradan başladı. Yediği etler babasının tarlasında yetişiyor herhalde.
Bu mu saygı? Ben tek taraflı söylemedim. İki taraf da birbirine sert ve kırıcı sözler kullanıyor. Biri diyor yok azıcık bile düşünseniz olmadığını anlarsınız biri diyor sen bu sonuca vardıysan geç kenara ölmeyi bekle falan filan... Herkes kendinden sorumludur.

BelaMonte

BelaMonte

Üye
Bu mu saygı? Ben tek taraflı söylemedim. İki taraf da birbirine sert ve kırıcı sözler kullanıyor. Biri diyor yok azıcık bile düşünseniz olmadığını anlarsınız biri diyor sen bu sonuca vardıysan geç kenara ölmeyi bekle falan filan... Herkes kendinden sorumludur.
aynen uzatmaya gerek yok. O kendine göre kendini teselli eder, bizde en kısa zamanda doğru yolu görürsün diye söyleriz. Bu kadar.

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
Allahın 99 ismi esmail hüsna var her ismininde bir özellik tamam Allah merhametli bagışlamasını sever aynı zamanda
Allahın gazabı çok ağırdır. zalimleri bekleyen cehennem var. Allahtan korkmak gerek Allah aşkına böyle yapmayın
insanları dinden soğutuyorsunuz yapmayın böyle

BelaMonte

BelaMonte

Üye
Allahın 99 ismi esmail hüsna var her ismininde bir özellik tamam Allah merhametli bagışlamasını sever aynı zamanda
Allahın gazabı çok ağırdır. zalimleri bekleyen cehennem var. Allahtan korkmak gerek Allah aşkına böyle yapmayın
insanları dinden soğutuyorsunuz yapmayın böyle
imam hatipde yeterince dinden soğuttular beni zaten. Yasini ezberlemedim diye sınıfta kaldım. Şimdide hadis ezberletiyorlar. İleride yararı dokunur diye, tamam dokunursa , arapçasınıda ezberletiyorlar. Bu arada haydaravşsyon kardeş, 40 yıldır maxicep teyim, ilk defa ciddi bir mesajını görüyorum

emreli01

emreli01

Üye
Arkadaşlar @Oğuzhan dediği gibi lafı uzatmaya gerek yok Belliki o arkadaşımızın Yaşı küçük daha yaşamadı şeyler var Yaşatan elbet onlarıda yaşatır kiiiii Dinimiz konusunda inanmadığı ortada fakat bir önceki sayfa yazıdı sözlerde '' bak yemin ediyorum hepsi çıkarı icin yaşıyor '' diyor yani aklı farklı düşünüyor elleri farklı şeyler yazıyor :) Yemin etmek demek ne demek bilmiyor galiba arkadaşımız ...

Türe

Türe

Üye
Herkesin kendi tercihi zorlama elbet yok ama gerçekleri görmek isteyene Bir tek biyoloji dersi bile yeter. Neyse zaten kapandı konu

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Necip Fazıl KISAKÜREK sairimizjn bir sozu vardir. EGER BİRİ SİZE YOBAZ GERİCİ ESKİ KAFA DİYORSA EMİN OLUNKİ DOĞRU YOLDASİNİZ...

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
Arkadaşımız evham hastalıgına tutulmuş halK arasında bulaşıcı delilikte deniliyor

Üst Alt