Harici Harddisk yardim lutfen!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

captainssg

Üye
    Konu Sahibi
Harici Harddisk yardim lutfen!
s.a. Arkadaslar bana acil bi hard disk lazim 1 , 1.5 , 2 tb terih edicem de yardim edermisiniz iki bilgisayara format atcam yedeklemem lazim diger islerde de lazim . ben cok anlamiyorum hiz fiyat para olarak uygun bildiginiz varsa lutfen yardim edin cvplariniz icin tesekkurler. not: 2. elde olabilir

DarKeXRam

DarKeXRam

Üye
Aşağıdaki 2si hepsiburada'dan 2 tblık diskler

Toshiba çok daha küçük yani taşınabilirlik açısından daha kolay ama fiyatı neredeyse diğerinin 2 katı

Bunlarda vatanbilgisayardan :

Bunların marka modelleirni civardaki bilgisayarcılara sorarak ta edinebilirsin.

captainssg

Üye
    Konu Sahibi
tesekkur ederim cevabiniz icin. bende bugun biraz arastirdim electro world e gittim sizin hepsi burada dan buldugunuz segate in fiyati orda da ayni da bide ben ayrica iki tane begendim sizce hangisi daha iyi segate 1 tb 32 mb 120 tl mi western (wb) 1.5 tb 32 bit 169lira mi ikiside 3.5 inc. ya da siznkiler mi daha iyi simdiden tesekkurler bb

DarKeXRam

DarKeXRam

Üye
Ben samsung extra smart 320 gb kullanıyorum modeli tam aklımda değil. Gayet memnunum aktarım hızı biraz düşük olsa da çok kez güvenli kaldır yapmadan kaldırdım vb. hiç sorun yaşamadım veri kaybı vb. sorunlarım hiç olmadı. Hiç western yada seagate kullanmadıgım için yorum yapmam dogru olmaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt