Happy chick 1.2.2 artık emülatör ve oyunlarını aramaya son

Sponsorlu Bağlantılar

jatvalca

jatvalca

Üye
Google play store den indirme o versiyonda download butonu çıkmıyor verdiğim kendi sitesinden indir kur
teşekkürler indiriyorum hemen

H.TOGAN

H.TOGAN

Üye
valla helal olsun , nostaljinin dibine vurdum sayende :evet: arşivde bulunan bir sürü playstation ve mame oyunu vardı pc de oynadığım; şimdi telde oynuyorum :tşk:

bayramq

bayramq

Üye
    Konu Sahibi
(:(:(:(:(:
valla helal olsun , nostaljinin dibine vurdum sayende :evet: arşivde bulunan bir sürü playstation ve mame oyunu vardı pc de oynadığım; şimdi telde oynuyorum :tşk:
rica ederim.kardes iyi oyunlar

• Beğen
Tepkiler: H.TOGAN
dream1907

dream1907

Üye
calışıyor muhteşem eline sağlık

R GAMES 58

R GAMES 58

Üye
indirdigim oyuna basili tut delete bas silinir
sagol bilgi icin bide god of war spartayi gordum sonra indirim dedim ciktim tekrar girdim simdi aradim bulamadim arama yerinede yaziyorum cikmiyor.

BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
Eline sağlık

R GAMES 58

R GAMES 58

Üye
dowload hizi dusuk niyeyse bazen yukseliyor sonra dusuyor ayrica google playdekinden farkli magzadaki biraz sorunlu ayri oyunlarin hepsi çince dil baska dil yok.

bayramq

bayramq

Üye
    Konu Sahibi
dowload hizi dusuk niyeyse bazen yukseliyor sonra dusuyor ayrica google playdekinden farkli magzadaki biraz sorunlu ayri oyunlarin hepsi çince dil baska dil yok.
download hızı bende gayet iyi .dil cince evet cogu oyunda.

R GAMES 58

R GAMES 58

Üye
download hızı bende gayet iyi .dil cince evet cogu oyunda.
henuz indirmedim oyun isallah goruntu ve oynanis kalitesi iyidir ppsspp de takilma ve ekranda reng donmeleri oluyordu neyse bakiyim sorun olmassa ppsspp silerim bununla takilirim.

afer459

afer459

Üye
kasma sorunlari varmi?

bayramq

bayramq

Üye
    Konu Sahibi
bayramq

bayramq

Üye
    Konu Sahibi
henuz indirmedim oyun isallah goruntu ve oynanis kalitesi iyidir ppsspp de takilma ve ekranda reng donmeleri oluyordu neyse bakiyim sorun olmassa ppsspp silerim bununla takilirim.
ekran donmesi vs ayarlari mevcut.görüntü kalitesi iyi.fakat psp oyunlarinda ayni ppsspp emulatorunu kullaniyor dogal olarak önceden nasil oynuyorsan psp oyunlarini yine bunda aynisi olacak

Üst Alt