Happy chick 1.2.2 artık emülatör ve oyunlarını aramaya son

Sponsorlu Bağlantılar

sercan42_

Üye
:tşk:

SerseriGönlüm12

SerseriGönlüm12

Üye
Yaw arkadaslar bende bisey demek istiyorum.telefonunuza format attiniz diyelim ve tekrar bu programi kurdunuz. Oyunlarin yedegini bile almis olsaniz gerekli yere atmis olsaniz bile nafile. Okadar oyunu sil bastan yuklemeniz gerekiyo. Bu cok kotubana arcade emulatoru lazim arafim bulamadim varmi bana yardim edecek

M.F.E

Üye
Teşekkürler.

capkino_42

Üye
Android oyunlar icin hangi emilatoru yuklemem gerekiyorAyrica arcade emilatorunu indiremiyorum instal yazan yerde options yaziyo yardimci olursan sevinirim

bayramq

bayramq

Üye
    Konu Sahibi
Android oyunlar icin hangi emilatoru yuklemem gerekiyorAyrica arcade emilatorunu indiremiyorum instal yazan yerde options yaziyo yardimci olursan sevinirim
Android olanlar zaten android oyunlari emulator kurmaya gerek yok.arcade emulatoru install degilde option yaziyorsa zaten kurmuşsun demektir.

karayipx

Üye
Program guzelde cok yavas indiriyo psp oyunu indiricem 20k/s hizla indiriyo onun haricinde gayet guzel dusunulmus bir uygulama bide oyunlrn buyuk cogunlgu japonca

bayramq

bayramq

Üye
    Konu Sahibi
Program guzelde cok yavas indiriyo psp oyunu indiricem 20k/s hizla indiriyo onun haricinde gayet guzel dusunulmus bir uygulama bide oyunlrn buyuk cogunlgu japonca
Bende gayet hizli indiriyor.diger arkadaslarda nasil bilemiyorum

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
teşekkürler :D

bayramq

bayramq

Üye
    Konu Sahibi
Online modu problemli suan yakinda duzeltirler

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye

adanalı1

adanalı1

Üye

bayramq

bayramq

Üye
    Konu Sahibi
Yeni versiyonu konuya eklendi

jatvalca

jatvalca

Üye
Arkadaşlar indirme butonu yok bende

bayramq

bayramq

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar indirme butonu yok bende
Google play store den indirme o versiyonda download butonu çıkmıyor verdiğim kendi sitesinden indir kur

• Beğen
Tepkiler: jatvalca

Üst Alt