Happy chick 1.2.2 artık emülatör ve oyunlarını aramaya son

Sponsorlu Bağlantılar

R GAMES 58

R GAMES 58

Üye
ekran donmesi vs ayarlari mevcut.görüntü kalitesi iyi.fakat psp oyunlarinda ayni ppsspp emulatorunu kullaniyor dogal olarak önceden nasil oynuyorsan psp oyunlarini yine bunda aynisi olacak
görüntü kalitesi ve oyun akıcılığı iyi olsunda gerisi kolay.ayrıca kendi sitesinden indirdipim happy chick te assesin creed 223 mb felan google playde aynı oyunun boyutu 502 mb çok ilginç.

bayramq

bayramq

Üye
    Konu Sahibi
play storeden indirdiğmizde download butonu varmi?
ben kendi sitesinden indirdim.google playdan indirenlerden bazilari download butonu yok demislerdi.ama guncellrme yapip duzeltiysr bilmiyorum suan

afer459

afer459

Üye
Tesekkurler yukledim ama 79 mb yer kapliyo sdcarda da tasiyamiyorum neyapabilirim

bayramq

bayramq

Üye
    Konu Sahibi
Tesekkurler yukledim ama 79 mb yer kapliyo sdcarda da tasiyamiyorum neyapabilirim
Ayarlardan storage directory ve local game directory olan yerleri hafiza karti olarak ayarla.bundan sonra hafiza kartina yuklenir oyun ve emulatorlerin

afer459

afer459

Üye
yuklediğimden beri ikiside sdcard olarak ayalanmis zaten

dogukan_tranci

Üye
Kardeşim öncelikle teşekkürler telefonum GM DİSCOVERY 8gb sd cartı var indirdiğim oyunlardan bazıları kasıyor tekken 6 gibi sizce ne yapabilirim ve ya program biliyormusunuz.

jojo_va

jojo_va

Üye
teşekkürler

çaminci

çaminci

Üye
Android 2.3.6 ya uyumlu değil sanırım

dogukan_tranci

Üye
Peki ne yapmam lazım.4.2.1 andoridim.

Son düzenleme: