hangi telefonu alayım yardım

• 6 Nisan 2013
  • 936 Okunma
  • 9 Cevap

hangisizi önerirsiniz ?

Anketin kapanma tarihi 13 Nisan 2013.
  1. htc one x plus 64gb

25,0%
  2. sony xperia Z

75,0%
  3. apple iphone 5

oy sayısı 0
    0,0%
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. merhaba arkadaşlar
    samsung galaxys3 kulllanıcısıyım şarjından ve gri çerçevenin soyulmasından memnun değilim bunun için telefon değişltirmeyi düşünüyordum ve elime çok güzel bi fırsat geçti bir tanıdığım arabistana gidiyor orda telefonlar ucuz olduğundan ordan aldırmayı düşünüyorum aklımda olan telefonlar

sony xperia Z
    htc one
    bu ikisinden biri bu 2 android telefonun stokta olmama durumu gibi bir durum olursada yedekte
    iphone5 aldırmayı düşünüyorum

sony xperia Z fiyatı 2499SR=1212 TL
    htc One x plus 64gb fiyatı 2399SR=
    1098 TL
    apple iphone 5 fiyatı 2399SR=1098 TL

sizinde tavsiyelerinizi almak istiyorum performans estetik olarak düşünceleriniz nelerdir şimdiden teşekkür ederim.

Yazan: 3onur5
  2. Xperia z sanırım bu fiyatlar yurt dışı fiyatı

3. Xperia z iphone 5'ten daha pahalı :) demekki bunlarin fiyati trde degisiyor amele gibi kapis kapis alındığından heralde en pahali benzinde bizde ama araba aliminda banamisin demiyoruz
    Konuna gelecek olursak bence note2 al sarji en iyi giden tel o olmasi lazim

4. Bence de note 2 diğerlerinden fazlası var eksiği yok ama illa birisi dersen Xperia Z

5. bu listeden birini alman şartsa xperia z ama değilse s4 veya note 2

6. Belirttiğin fiyattan Xperia Z aldım. Çok şık duruyor görenleri ister istemez etkiliyor. Özellikleri zaten one x iphone 5 ten iyi.

7. htc one x plus alma bence xperia z al daha iyi

8. Motorola RAZR maxx diye birşey duymuş muydun hiç? :)

9. evet arabistandaki fiyatları jarirbookstore dan baktım fiyatlara

- - - Eklendi - - -

note 2 dede s3 te olan sorun olacağından almak istemiyorum gri çerçeveleri soyuluyor zamanla birde değiştirmesi çok masraflı

- - - Eklendi - - -

note2 dede s3 gibi olacağı için tercih etmiyorum :S büyük ihtimal bulabilirsem Z alırım

- - - Eklendi - - -

hayır :) ilk defa duyuyorum ama gönlüm Z den yana çok şık duruyor

- - - Eklendi - - -

arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim vaktinizi ayırıp yardımcı olduğunuz için ankettede Z ön sırada benimde gönlüm Z den yana inşallah bulur vardır sonny xperia Z tekrardan çok teşekkür ederim

10. sony ve htc :) "allahtan arada samsung yok " :D kardeş htc al derim telefon tamircisiyim %49 sony %51 htc al derim :)

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
17/10/2018 - 16:43