hangi telefonu alayım yardım

Sponsorlu Bağlantılar

hangisizi önerirsiniz ?

• Kullanılan toplam oy
    8
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
3onur5

3onur5

Üye
    Konu Sahibi
hangi telefonu alayım yardım
merhaba arkadaşlar
samsung galaxys3 kulllanıcısıyım şarjından ve gri çerçevenin soyulmasından memnun değilim bunun için telefon değişltirmeyi düşünüyordum ve elime çok güzel bi fırsat geçti bir tanıdığım arabistana gidiyor orda telefonlar ucuz olduğundan ordan aldırmayı düşünüyorum aklımda olan telefonlar

sony xperia Z
htc one
bu ikisinden biri bu 2 android telefonun stokta olmama durumu gibi bir durum olursada yedekte
iphone5 aldırmayı düşünüyorum

sony xperia Z fiyatı 2499SR=1212 TL
htc One x plus 64gb fiyatı 2399SR=
1098 TL
apple iphone 5 fiyatı 2399SR=1098 TL

sizinde tavsiyelerinizi almak istiyorum performans estetik olarak düşünceleriniz nelerdir şimdiden teşekkür ederim.

murat373484

Üye
Xperia z sanırım bu fiyatlar yurt dışı fiyatı

blacktalon

blacktalon

Üye
Xperia z iphone 5'ten daha pahalı :) demekki bunlarin fiyati trde degisiyor amele gibi kapis kapis alındığından heralde en pahali benzinde bizde ama araba aliminda banamisin demiyoruz
Konuna gelecek olursak bence note2 al sarji en iyi giden tel o olmasi lazim

o2hrea

o2hrea

Üye
Bence de note 2 diğerlerinden fazlası var eksiği yok ama illa birisi dersen Xperia Z

enterneoll

enterneoll

Üye
bu listeden birini alman şartsa xperia z ama değilse s4 veya note 2

comando_legend

comando_legend

Üye
Belirttiğin fiyattan Xperia Z aldım. Çok şık duruyor görenleri ister istemez etkiliyor. Özellikleri zaten one x iphone 5 ten iyi.

skywalker06

skywalker06

Üye
htc one x plus alma bence xperia z al daha iyi

furkey

Üye
Xperia z iphone 5'ten daha pahalı :) demekki bunlarin fiyati trde degisiyor amele gibi kapis kapis alındığından heralde en pahali benzinde bizde ama araba aliminda banamisin demiyoruz

Motorola RAZR maxx diye birşey duymuş muydun hiç? :)

3onur5

3onur5

Üye
    Konu Sahibi
Xperia z sanırım bu fiyatlar yurt dışı fiyatı

evet arabistandaki fiyatları jarirbookstore dan baktım fiyatlara

- - - Eklendi - - -

note 2 dede s3 te olan sorun olacağından almak istemiyorum gri çerçeveleri soyuluyor zamanla birde değiştirmesi çok masraflı

- - - Eklendi - - -

Bence de note 2 diğerlerinden fazlası var eksiği yok ama illa birisi dersen Xperia Z

note2 dede s3 gibi olacağı için tercih etmiyorum :S büyük ihtimal bulabilirsem Z alırım

- - - Eklendi - - -

Motorola RAZR maxx diye birşey duymuş muydun hiç? :)

hayır :) ilk defa duyuyorum ama gönlüm Z den yana çok şık duruyor

- - - Eklendi - - -

htc one x plus alma bence xperia z al daha iyi

Belirttiğin fiyattan Xperia Z aldım. Çok şık duruyor görenleri ister istemez etkiliyor. Özellikleri zaten one x iphone 5 ten iyi.

bu listeden birini alman şartsa xperia z ama değilse s4 veya note 2

arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim vaktinizi ayırıp yardımcı olduğunuz için ankettede Z ön sırada benimde gönlüm Z den yana inşallah bulur vardır sonny xperia Z tekrardan çok teşekkür ederim

burhankoxp22

Üye
sony ve htc :) "allahtan arada samsung yok " :D kardeş htc al derim telefon tamircisiyim %49 sony %51 htc al derim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...