Hangi Modeli Alayım ? Karşılaştırma Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

-REST-

-REST-

Üye
    Konu Sahibi
Hangi Modeli Alayım ? Karşılaştırma Yardım
Arkadaşlar. Ben telefon almayı düşünüyorum. (3310, 6600, SX1 Var ama hepsinin çeşitli sorunları var.) Bazen ucuz bir garantili, çift hatlı, TV'li Çin malı alayım diyorum, bazende tek hatlı sağlam, KVK garantili Nokia alayım diyorum.

Almayı düşündüğüm modeller ; N72, N73, Day Mobile T808, Piranha Twix, Trident MB800

Sizce Hangisi ozellik ve fiyat bakımından iyi?

Bu Çin malı çift hatlılar sorun çıkarır mı?

Ne gibi avantajları ve dezavantajları var?

mservank

mservank

Üye
n73 derim ben;)

-REST-

-REST-

Üye
    Konu Sahibi
Eyvallah kardeş ama telefonun fiyatı bir turlu dusmuyor :(

safakk

safakk

Üye
Arkadaşlar. Ben telefon almayı düşünüyorum. (3310, 6600, SX1 Var ama hepsinin çeşitli sorunları var.) Bazen ucuz bir garantili, çift hatlı, TV'li Çin malı alayım diyorum, bazende tek hatlı sağlam, KVK garantili Nokia alayım diyorum.

Almayı düşündüğüm modeller ; N72, N73, Day Mobile T808, Piranha Twix, Trident MB800

Sizce Hangisi ozellik ve fiyat bakımından iyi?

Bu Çin malı çift hatlılar sorun çıkarır mı?

Ne gibi avantajları ve dezavantajları var?
bi kere seni kınıyorum n73 ü pirhana gibi telefonlarla karşılaştırıyorsun :islik:ehe neyse ama ben olsam n736 alırdım tüm isteklerini karşılar çin mallarının ne gibi sorun çıkarır bi kere bilmediğin bi denize yelken açarsın o telefonlarda garantisininde çok iyi yerlerde olduğunu zannetmiyorum ha fiyatı düşük haklısın ama sağlam ve güvenilir mi dersen bence değil oyuncak gibi...;)
sonuç:n73:oke:

canturgay

canturgay

Üye
pişman olmak istemiyorsan çin mallarna bulaşma derimm...
karar senin tabiii kii..

in_dream

in_dream

Üye
N73 derim bende ,
sana en cazip gelen hattı seç ,
kaliteden şaşma çin mallarıyla uğraşma ,:oke:

buraq85

buraq85

Üye
n73

Üst Alt