Hagi G.Saray'ı uçurmaya hazırlanıyor

 • 20 Ekim 2010
 • 686 Okunma
 • 15 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Galatasaray’da ismi teknik direktörlük için anılan Hagi’nin Turgay Kıran’la yaptığı görüşmesi çok tartışılacak..  Galatasaray'da ismi teknik direktör arayışları çerçevesinde anılan Hagi'nin, eski 2. Başkan Turgay Kıran'la yaptığı görüşmede, "Bu kadro ben de olsun, Galatasaray'ı Şampiyonlar Ligi'nde bile söz sahibi yaparım" dediği öğrenildi.


  Kıran, "Hagi ile Kuşadası Galatasaraylılar Derneği'nin davetinde sohbet ettik. Bana, Türkiye'yi çok sevdiğini, tekrar Türkiye'de çalışmaktan büyük zevk duyacağını söyledi" dedi.

  "HAGI'YE ŞAPKA ÇIKARMAK GEREKİR"

  Hagi'nin Galatasaray'da çalıştığı dönemde son derece mütevazı bir kadro olmasına rağmen başarılı olduğunu kaydeden Kıran, "Bu şartlarda Galatasaray'a gelir mi bilmiyorum, ama şunu söyleyebilirim. Hagi, bizim dönemimizde Galatasaray'ı ligde 2. yaptı, Türkiye Kupası'nı kazandı. Üstelik, sıkıntılı bir seneydi, yönetim yeni gelmişti. Hagi'nin teknik direktörlüğünün ilk dönemleriydi. Tartışılıyordu; ama buna rağmen Fenerbahçe maçlarını gayet başarılı geçirmişti; Avrupa'da yaptığımız 3 özel maçı kazanmıştı. Bence başarılıydı. Hagi'ye şapka çıkarmak gerekir. Üstelik, Galatasaray taraftarının çok sevdiği bir futbol adamı" şeklinde konuştu.

  "10 MİLYON DOLARLIK KADROYU BAŞARILI YAPTI, ŞİMDİKİ KADRO DEĞERİMİZ 100 MİLYON EUROLARI BULUYOR"

  Hagi'nin mevcut kadroyu başarılı yapacağı konusunda iddialı olduğunu açıklayan Kıran, "Kendisi, Galatasaray'ı başarılı yapacağı konusunda çok iddialı. Eğer 3-4 yıl sabır gösterilirse Hagi, Galatasaray'ı çok iyi yerlere getirir. Hagi'nin çalıştığı dönemde, kadromuz çok mütevazıydı. Kadro değerimiz yaklaşık 10-12 milyon dolar arasındaydı. Bonservisi olmayan oyuncuları toplamaya çalışmıştık. Bugün ise 100 milyon euroları bulan bir kadromuz var. Çeşitli milli takımların en önemli oyuncuları var. Hagi de bu durumu biliyor ve "Ben bugün Galatasaray'ın teknik direktörü olsam Şampiyonlar Ligi'nde bile söz sahibi olurum" dedi.

  "DAUM'U KONUŞMAK KOMİK OLUR"

  Turgay Kıran, Daum'un da alternatifler arasında gösterilmesi konusunu ise "Daum iddiası komiktir. Bunu konuşmamak gerekir. Lucescu, Souness'i konuşursunuz; ama Daum olmaz... Beşiktaş ve Fenerbahçe'de ne yaptığı ortada" diyerek değerlendirdi.

  Radyospor
   


  Yazan: tragedie
 2. uçmuş hagi
   
 3. Teorisi doğru.O geldiği zaman ki kadroyu az çok hatırlıyorum da yinede Hagi çapında bir teknik direktör için başarılıydı.Şimdiki kadorya bakarsak o zamanla kıyaslanamayacak kadar değerli.Bu garanti vermez ama doğru dedikleri
   
 4. hagi :hmmm
   
 5. bence takım süper olucak hagi öğretir nasıl vuruş yapılır, nasıl kafa çalışır diye:ehe
   
 6. rijkaardan ne fazlası var yada kariyer olarak :hmmm
   
 7. Umarım hayırlı olur yaa..
  Ama genede fazla etki edeceğini sanmam.
   
 8. denenmiş bir adam birde al tugayı koy tek başına daha iyi olurdu öyle bence
   
 9. Tugay kerimoğluda olabilirdi neden teklif edilmedi :hmmm
   
 10. o zaman hata yapamazdı adnan polat ve yönetimi ondan
   
 11. bakalım o zman hagı bize neler getirecek..
   
 12. işi en zor olan takım şuanda galatasaray
   
 13. maalesef :(
   
 14. Hagi'nin de adı kirlenecek, kötü olmuş. :hmmm
   
 15. ben rijkaarda üzüldüm iyi bir yönetim iyi bir kadro ile o adam bu ligde neler yapardı başını yediler.
   


 16. Hayırlısı..
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
17/12/2018 - 14:02