Hagi G.Saray'ı uçurmaya hazırlanıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Hagi G.Saray'ı uçurmaya hazırlanıyor
Galatasaray’da ismi teknik direktörlük için anılan Hagi’nin Turgay Kıran’la yaptığı görüşmesi çok tartışılacak..

Galatasaray'da ismi teknik direktör arayışları çerçevesinde anılan Hagi'nin, eski 2. Başkan Turgay Kıran'la yaptığı görüşmede, "Bu kadro ben de olsun, Galatasaray'ı Şampiyonlar Ligi'nde bile söz sahibi yaparım" dediği öğrenildi.

Kıran, "Hagi ile Kuşadası Galatasaraylılar Derneği'nin davetinde sohbet ettik. Bana, Türkiye'yi çok sevdiğini, tekrar Türkiye'de çalışmaktan büyük zevk duyacağını söyledi" dedi.

"HAGI'YE ŞAPKA ÇIKARMAK GEREKİR"

Hagi'nin Galatasaray'da çalıştığı dönemde son derece mütevazı bir kadro olmasına rağmen başarılı olduğunu kaydeden Kıran, "Bu şartlarda Galatasaray'a gelir mi bilmiyorum, ama şunu söyleyebilirim. Hagi, bizim dönemimizde Galatasaray'ı ligde 2. yaptı, Türkiye Kupası'nı kazandı. Üstelik, sıkıntılı bir seneydi, yönetim yeni gelmişti. Hagi'nin teknik direktörlüğünün ilk dönemleriydi. Tartışılıyordu; ama buna rağmen Fenerbahçe maçlarını gayet başarılı geçirmişti; Avrupa'da yaptığımız 3 özel maçı kazanmıştı. Bence başarılıydı. Hagi'ye şapka çıkarmak gerekir. Üstelik, Galatasaray taraftarının çok sevdiği bir futbol adamı" şeklinde konuştu.

"10 MİLYON DOLARLIK KADROYU BAŞARILI YAPTI, ŞİMDİKİ KADRO DEĞERİMİZ 100 MİLYON EUROLARI BULUYOR"

Hagi'nin mevcut kadroyu başarılı yapacağı konusunda iddialı olduğunu açıklayan Kıran, "Kendisi, Galatasaray'ı başarılı yapacağı konusunda çok iddialı. Eğer 3-4 yıl sabır gösterilirse Hagi, Galatasaray'ı çok iyi yerlere getirir. Hagi'nin çalıştığı dönemde, kadromuz çok mütevazıydı. Kadro değerimiz yaklaşık 10-12 milyon dolar arasındaydı. Bonservisi olmayan oyuncuları toplamaya çalışmıştık. Bugün ise 100 milyon euroları bulan bir kadromuz var. Çeşitli milli takımların en önemli oyuncuları var. Hagi de bu durumu biliyor ve "Ben bugün Galatasaray'ın teknik direktörü olsam Şampiyonlar Ligi'nde bile söz sahibi olurum" dedi.

"DAUM'U KONUŞMAK KOMİK OLUR"

Turgay Kıran, Daum'un da alternatifler arasında gösterilmesi konusunu ise "Daum iddiası komiktir. Bunu konuşmamak gerekir. Lucescu, Souness'i konuşursunuz; ama Daum olmaz... Beşiktaş ve Fenerbahçe'de ne yaptığı ortada" diyerek değerlendirdi.

Radyospor

haltie

haltie

Üye
uçmuş hagi

arslansem

arslansem

Üye
Teorisi doğru.O geldiği zaman ki kadroyu az çok hatırlıyorum da yinede Hagi çapında bir teknik direktör için başarılıydı.Şimdiki kadorya bakarsak o zamanla kıyaslanamayacak kadar değerli.Bu garanti vermez ama doğru dedikleri

Necmati

Necmati

Üye
hagi :hmmm

zaza

zaza

Üye
bence takım süper olucak hagi öğretir nasıl vuruş yapılır, nasıl kafa çalışır diye:ehe

haltie

haltie

Üye
rijkaardan ne fazlası var yada kariyer olarak :hmmm

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Umarım hayırlı olur yaa..
Ama genede fazla etki edeceğini sanmam.

haltie

haltie

Üye
denenmiş bir adam birde al tugayı koy tek başına daha iyi olurdu öyle bence

Necmati

Necmati

Üye
Tugay kerimoğluda olabilirdi neden teklif edilmedi :hmmm

haltie

haltie

Üye
o zaman hata yapamazdı adnan polat ve yönetimi ondan

haltie

haltie

Üye
işi en zor olan takım şuanda galatasaray

Marchegiani

Marchegiani

Üye
Hagi'nin de adı kirlenecek, kötü olmuş. :hmmm

haltie

haltie

Üye
ben rijkaarda üzüldüm iyi bir yönetim iyi bir kadro ile o adam bu ligde neler yapardı başını yediler.

Aksi

Aksi

Üye

Hayırlısı..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...