Hagı ve tugay geldi!

 • 21 Ekim 2010
 • 415 Okunma
 • 5 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Galatasaray'da "Hagi'de problem var" söylentilerinin aksine her şey bir anda netleşti! Hagi ile anlaşıldı, yardımcısı ise Tugay Kerimoğlu oldu, imza ise yarın!

  Frank Rijkaard'la yollarını ayıran Galatasaray'da, Hikmet Karaman, Abdullah Avcı, Ersun Yanal, Daum, Fatih Terim derken, Gheorghe Hagi yeniden patronluk koltuğuna oturdu.

  Fatih Terim'den ret yanıtı alan Galatasaray, 2004-05 sezonunda da Terim'in yerine göreve getirilen ancak başarılı olmayan Rumen teknik adam Gheorghe Hagi'yle resmen anlaştı.

  Galatasaray'ın 1.5 yıllık teklifini, 2,5 yıl istemesine rağmen kabul eden Hagi, yarın (cuma) saat 15.30'da resmi imzayı atacak.

  Gheorghe Hagi'nin bugün İstanbul'da olması bekleniyordu ancak geliş tarihi yarına ertelenince "pürüz çıktı" söylentileri yayılmıştı. Ancak Hagi konusundaki resmi açıklama erkenden yapıldı ve söylentilerin önüne geçildi.

  -TUGAY KERİMOĞLU A TAKIMA-
  Öte yandan Hagi'nin yardımcılığını ise Tugay Kerimoğlu yapacak. Dün takımı idmana çıkaran Kerimoğlu, böylece A2 takımdan A takıma resmen geçti.

  Gheorghe Hagi'nin de Fenerbahçe maçında Kerimoğlu ile birlikte saha kenarında olması bekleniyor.

  -RESMİ AÇIKLAMA-

  İşte kulüpten yapılan resmi açıklama;
  Galatasaray Profesyonel Futbol A Takımı Teknik Direktörlüğü’ne Gheorghe Hagi, yardımcılığına ise Tugay Kerimoğlu getirilmiştir.

  22 Ekim Cuma günü saat 15.30’da Florya Metin Oktay Tesisleri Turgay Vardar Basın Odası’nda yeni teknik direktörümüzün imza töreni yapılacaktır.
   


  Yazan: Love Prince
  H/\S/\N ve Necmati bunu beğendi.
 2. Bakalım ne olacak galatasaraya
   
 3. hagi en son telefonu çalınınca baya bağırmıştı ''hirsizlarrr'' diye.hagi önemli değilde tugay uzun vadede çok iyi olmuş onun bilgilerinden yararlanırlar bolca.ama her zaman dediğim şu suç antrenörde değil maalesef.
   
 4. haklısın halit abi
   
 5. hadi hayırlsı :)
   
 6. aynen hayırlısı olsun bakalım
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
18/02/2019 - 19:04