Hafıza Kartımdaki Mp3,mid Neden Zil Sesi Yapamıyorum ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aegis2005

Üye
    Konu Sahibi
Hafıza Kartımdaki Mp3,mid Neden Zil Sesi Yapamıyorum ?
Yukarıdaki başlıkda oldugu gibi KURULUM>SES> zilsesi ne geldiğimde ve seçmek istediğimde hafıza kartımdaki mp3,mid,wav dosyalarımı görememekle birlikte zil sesi yapamıyorum. Yani default zil sesleri geliyor. Z diye bir klasor var FE Exp baktıgımda KLASÖR İçinde SOUNDS/DIGITAL orj zil sesleri mevut ve SES>Zil seslerinden de orj.ler geliyor. Acaba neden göremiyorum ve zil sesi yapamıyorum ? Yapacak bir prg varmı ? Ne yapmam gerekiyor ? Kafayı sıyıracam ? Acil yardımlarınızı bekliyorum. Ayrıcada forumu talan ettim bu konuda bilgi yok. Teşekkür ediyorum. (FW 15.0001)

Lion Heart

Lion Heart

Üye
SX1 de mp3leri zaten zil sesi yapamıyorsun. .wav ve .amrleri E:\sounds\digital içine atacaksın.
midleri ise e:\sounds içerisindeki digital olmayan diğer klasörün(5 aydan beri symbian kullanmadığım için klasörün yerini hatırlayamadım ama herhalde "Simple" olabilir.) içerisine atacaksın. Daha sonra Kurulumda Sese gelince zilsesleri olarak çıkması lazım. Bir kez daha söylüyorum mp3leri doğrudan zil sesi yapamıyorsun.

cazgir

Üye
T 610 desteklemez üzgünüm

Lion Heart

Lion Heart

Üye
<div class='quotetop'>(cazgir &#064; Mar 11 2006, 06&#58;55 PM) [post=295393]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
T 610 desteklemez üzgünüm
[/b][/quote]
arkadaş fw15.001 diye yazmış bi de fexplorer kurulu olduğuna göre sx1 olması lazım. t610 değil&#33;&#33;&#33;

ramchomania

Üye
sx1 de olmuyor tabiki ama 6600 için bi patch vardı onu denedim sx1 de bizde mmf olmadığı için olmuyormuş yani bu mümkün değil şu anda

perfectlover

Üye
Arkada&#351;lar yeterince aç&#305;klam&#305;&#351;lar. Zil seslerinin haf&#305;za kart&#305;ndaki sounds klasörünün içindeki digital klasöründe olmas&#305;na dikkat et. Bir de küçük bir ihtimal olmakla birlikte kulland&#305;&#287;&#305;n profile dikkat et. Tercihlerden de de&#287;i&#351;tirebilirsin. Örne&#287;in sen "Genel" profilinde de&#287;i&#351;iklik yap&#305;yorsundur ama kulland&#305;&#287;&#305;n profil at&#305;yorum "D&#305;&#351; Mekan" d&#305;r. Buna da dikkat et. Do&#287;al olarak zil sesi default olarak geliyordur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt