N79 Zil Sesi Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

efecanirim

Üye
    Konu Sahibi
N79 Zil Sesi Sorunu
Merhaba.
N79 cep telefonum var. Bir süre öncesine kadar mp3 müzikleri zil sesim olarak tercihler kısmından seçebiliyordum. Ama hafıza kartımda olan müzikleri dinleyebilmeme rağmen tercihlerden zil sesi olarak seçmek istediğimde bu müzikleri görmüyor telefon. Ne yapmalıyım?:sopa:

-LiveYourLife-

-LiveYourLife-

Üye
Telefon Hafızasına Atınca Görüyormu Peki ?

efecanirim

Üye
    Konu Sahibi
denemedim henüz, ama tel hafızasına nasıl atıcam :S

-LiveYourLife-

-LiveYourLife-

Üye
dosya yöneticisinden :s

cat_

Üye
arkadaşım bende n 79 kullanıyorum aynı sıkıntıyı bende yaşadım ancak bunun bi sıkıntı olmadığını anladım çünkü hafıza kartından müziklere girdiğinde seçeneklere bastığında zil sesi olarak ayarla seçeneği çıkıyor ve istediğin şarkıyı ayarlıyabiliyosun ayrı bi seçeneğin var zil seslerini telefon hafızasına kaydedip tercihlerde görebilirsin ben şayet hafızayı fazla sıkıştırmamak adına hafıza kartından ayarlıyorum

efecanirim

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar sorunu çözdüm.
Sounds-> Zil Sesleri 'nin içine atın. tercihlerden görebiliyosunuz o zaman :oke:

i-gencer

Üye
böyle bi sorun yok bende istediğim gibi seçebiliyorum:)
dikkatli bakın

hsakallim

hsakallim

Üye
bende bu dertden çok çektim hafıza kartı veya telefon hafızasından değil bu sorun ne yapsanızda bi süre sonra yaptığınız zil sesini çalmıyor daha sonra da mesela 500 mp3 var bi bakmışım 200 veya 250 ye düşmüş ya telefonda yazılımsal bi arıza var yada hafıza kartı dandik kaldırmıyor fazla bilgiyi yada mp çalar siliyor anlamış değilim sorunu çözen varsa bizahmet pm attsın ben genelde format atıyorum 3 5 hafta dayanıyor

ayız

Üye
aynen kardeş bende de aynı sorun sürekli format atmaktan bıktım bi çözümü yokmu bunun ya :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt