>PainKiller< v52 TAM MOD, TAM SÜRÜM, TAM GAZ


CQNSTANT!NE

CQNSTANT!NE

Üye
    Konu Sahibi
hadi len ne fason işi bu adam varya 5800 larda şu ana kadar gelmiş geçmiş en hızlı cfw yi çıkarmıştır 3 ayda 50 tane cfw denedim bununkisi kadar hızlı stabil programlarla uyumlu bi cfw görmedim

bu cqnstqntine de hırsız dh de ne kadar konu var hepsini kopyalayıp kopyalayıp buraya getirmiş millette teşekkür etmiş insan başlığı kopyalamaz bari bu adam gerçektede hırsızdır kesin

Olum laflarına dikkat et ben en sondada belirttim teşekkür ederim siye yazdım tmm kapa çeneni otur yerine..
 

estomb

Üye
teşekkürler dostum
 
candeniz_1991

candeniz_1991

Üye
Teşekkürler. CFW'den ekran görüntüleri koysan çok iyi olurdu ;)
 
yarox

yarox

Üye
L,nkleri yenilermisiniz
 

Newpronik

Üye
linkler kırılmış
 
srsri

srsri

Üye
arkadaşlar linkler çalışmıyor
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt