Hafıza Kartı Sorunu ( Disk Yazmaya Karşı Korumalı Hatası ! )

Sponsorlu Bağlantılar

^^^^^M3RT^^^^

Üye
Byler Lütfen Bana Yardımcı Olun

Telefonum N70 Şarkı Atmak İstiyorum Ama Disk Yazmaya Karşı Korumalı Diyor

Korumayı Nasıl Kaldırıcam...

Yazdıklarınıza Baktım Çoğu Olmadı Denedim

Lütfen İşi Bilen Biri Yardım Etsin

Lüften Bylerr Sinirim Bozuk :ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::off::off::off::off:

Şifrede Yoq

file:///C:/Documents%20and%20Settings/Administrator/Desktop/ads%C4%B1z.bmp

sedatgss

Üye
çok sexi bi konu

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Biz çıkalım istersen konuyla başbaşa kalın;)

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
:d::d:

bboyfelix

Üye
:D :D fantaziye bak ya :)

mysteriousxyz

Üye
çok teşekkürler yardımlarınız için

rock_er

Üye
4. sayfada bahoz amed beyin dediği ilacı indirin. Ben bu şekilde çözdüm. bilgisayarda yüklediğim bir program yüzünden telefon bilgisayara takılıydı bu sorun oluştu anca böyle çözebildim. bende mini sd kart vardı ve tırnak falanda yoktu o program direk kilitli kart açayım mı diye sordu aç diyince düzeldi...
sağol bahoz amed..

üyeliğinizi aktifleştirin falan çıkıyo biri bana özelden atamaz mı? :ağlarım:

2406010031

Üye
Benım hafıza kartında kucuk kılıt tusu düşmüş ne yapabılırm yardım!!!!!

--------------- Ekleme ---------------

bende o kucuk kilit tuşu düşmüş napabilrim şimdiden tşk...

mcgunnies

mcgunnies

Üye
Benım hafıza kartında kucuk kılıt tusu düşmüş ne yapabılırm yardım!!!!!

--------------- Ekleme ---------------

bende o kucuk kilit tuşu düşmüş napabilrim şimdiden tşk...

düşmüs derken eğer küçük hafıza kartın varsa ve onun aparı düştüyse onu alman lazım tamıratı mumkun deıl gıbı zaten fazla bısey deıldır 500 bın lıra bısey

__Kinqpes10__

Üye
lock kilidini nerden açcaz beylerr

ovili

ovili

Üye
yok lock kilidiymiş yok okuyucudanmış hepsi yalan her birini denedim hiçbiri olmadı
hafıza kartını tele takın bütün herşeyi silin (tabi bunları yapmadan önce yedekleyin)
eğer telefonunuzda biçimlendir özelliği varsa öyle yapın yoksa manuel
ondan sonra kartı pc e taktığınızda bütün sorunlar gitmiş oluyor bende usb disk security vardı kartta virüs var belli ama onu silemiyordu bunları yaptıktan sonra virüste kalmadı böyle bi problem de :D hadi geçmiş olsun

NOT!!!: eğer hafıza kartınızı pc den formatlarsanız FAT şeklinde formatlayın yoksa tel tanımıyor.

by_rage

Üye
arkadaşlar bir saniye...
hafıza kartında iletişim için 8 ayak bulunuyor, bunlardan 2si beslenme ayakları, diğer 3e 3 gidiş geliş iletişim ayakları... eğer bunlardan biri temas etmez ise vereceği hata mesajı budur... bilmem anlatabiliyormuyum...

hafıza kartının bozulduğunu nasıl anlarsınız:
1. içindeki sizin dosyalardan bir veya birkaçını sağlam atıp, bozulduğunu görünce..
2. bazı bilgileriniz kaybolup yerine ilginç karakterleri olan bir klasör ve içerisinde uzantısı belli belirsiz ve boyutu hafıza kartından çok büyük ve onun '-' dereceli karşılığı olan dosyalar gördüğünüz zaman...

teşekkür ederim

shefff

Üye
mini sd'de yazma kotuması var deniyor benimkisinde de ama kilit yok

awesome333

Üye
ArkadaşLar herKezin araDığı cvbı Kendim buldum.Kart okuYucuda Lock düğmesini en üstte doğRu sürükLeyin %100 sorununuz ÇözülecekTir.Format atmanıza biçimlendirmenize Gerek yok dediğimi bizzat uyguLarsanız sorun KalmıyacaKtır(h)

sabo_22

sabo_22

Üye
okuyucuya takmadan önce micro sd adapter a takıyorsun ya hafıza kartını işte o micro sd adapter da lock var onun açık olması gerekiyor yoksa böyle mesaj alırsın

allah razı olsn abi yha bndede aynı sorun wardı sayende bu sorunu atlattm :aha::aha::aha::heyo::heyo::oke::oke::naughty::naughty::d::d::kop::kop:

gizem-397

Üye
bende micro sd atapter var lock düğmesi bozulmuş bilgisayara taktığımda yazma koruması hatısı veriyor bu yüzden hiçbirşey yükleyemiyorum ne yapmalıyım?

mcgunnies

mcgunnies

Üye
merhaba gizem397 bu dediğiniz sanıyorum microsd adaptor hafıza akrtının aparatı bu piyasada okadar pahalı satılan bir şey deil ancak buna pek yapılacak bir altarnatif yok

nachtregen

Üye
bendede oluyor aynı sorun temessızlık diyebiliriz biraz oynat yerinden düzelir

Üst Alt