Hafıza Kartı Sorunu ( Disk Yazmaya Karşı Korumalı Hatası ! )

Sponsorlu Bağlantılar

ahmet_n70

Üye
arkadaşlar hafıza kartını kart okuyucuya taktığınız zaman yazmaya korumalı diyor ilk önce hafıza kartınızı kolanyağıyla yıkayınız olmadıysa kart okuyucunun içini açın kartınızı okuyan sarı teller var onları lehimleye biliyarsanız lehimleyin lehimleyemiyorsanız yenisini alın ama şunu bilinki hafıza kartınız bozuk değildir.

OGUZHAN432

OGUZHAN432

Üye
Eğer internet cafe ise cafe sahibi virüs bulaşmaması için bir tür koruma koyuyor ondan olabilir.Bir de o küçük düğmecik yüzünden olabilir

reis8181

Üye
çöçö

Denny Archer

Üye
olmuoo beyler

MuRaT_KS

Üye
başıma geldi. kiliti vardı değiştirdim olmadı. "şimdi birleştir" yaptım oldu.

ceminjo

Üye
4. sayfada bahoz amed beyin dediği ilacı indirin. Ben bu şekilde çözdüm. bilgisayarda yüklediğim bir program yüzünden telefon bilgisayara takılıydı bu sorun oluştu anca böyle çözebildim. bende mini sd kart vardı ve tırnak falanda yoktu o program direk kilitli kart açayım mı diye sordu aç diyince düzeldi...
sağol bahoz amed..

qirL1903

qirL1903

Üye
ya arkadasım niye ugrasıyosun bi servise götr

44Özkan44

44Özkan44

Üye
Aynı sorunla bende karşılaştım. Sorun kart okuyucudan kaynaklanıyor.

kanarya_44220

kanarya_44220

Üye
kardeş eger micro hafıza kartıysa mutlaka adaptor kullanıyosundur onunda yanında bir tırnak var o tırnağın yönünü değiştir bakalım düzelşcekmi

DeathNote760

Üye
Yaw Arkadaslar hala Lock Felan Diosunuz Bilgisayardan Kaynaklanan Bişiy 4 tane kart okuyucu değiştirdim hepsindede "Disk Yazmaya Karşı Korumalı"dedi Arkadasın Pc sindede Mis Gibi Çalısıyor.. Ama çözümü nedir ???

franklinda

franklinda

Üye
Telefonda kullanmakta olduğunuz bir kart ise size bir bilgi vereyim. kart içine girdiğinizde dosya içlerine giriş yaparsanız dosyayı ya sileceksiniz yada kes yapıştır windows a alacaksınız ve işlem yapacaksınız ve geri koyacaksınız. Dosya içlerinde ad değiştirme başta olmak üzere işlem yapamazsınız. Sil + taşı işlemine izin verir. Ama kartın içine girer ve her hangibir klasöre girmezseniz diğer işlemlerede izin verir. Bu basit bir bilgi ama bazen bu bazende sorunlu aygıt buna yol açabilir.

bunda her işleve izin verirken aşağıdaki gibi bir dosyaya girince sil ve ekle harici işlem yapamazsınız.

Telefonunuzun ile ilgili bir durumdur bu.

Atlas445566

Atlas445566

Üye
olmuyo .:ağlarım:

ie120

Üye
aynı sorun bende de oldu kartımı direk takınca sorun olmuyodu fakat kart okuyucuyla usb girisinden takınca aynı hatayı aldım sorun tamamen kart okuyucumdaydı kart okuyucuyu açtım ve usb girişine takılan kısımda temassızlık olduğunu gördüm sağlamladım şimdi sorun çıkartmıyo başka bir kart okuyucuyla deneyin

sibat

Üye
arkadaşlar hafıza kartım yazmaya karşı korumalı ne yapmam gerek bilen varmı aceba tşklr

burhan1992

Üye
Hafıza kartımı (MMC "tırnak yok" )kart okuyucuya takdığım zaman eskiden okuyordu ancak dün taktıgımda video klasörünün ismni değiştirmek istedigimde soyle bir hata verdi.Sonra diğer dosyaları silmeyi denedim oda olmadı hata şu ;

Telde Hazfıza Kartı Çalışıyor yardımcı olursanız sevinirim.
senin pc de koruma var galiba bu sitede pc deki korumayı kaldıran program var Flash Free [Ue-Gazi] bunu indir

--------------- Ekleme ---------------

bu sitede Flash Free [Ue-Gazi] diye bi program var programı indirin bakın belki pc de koruma vardır

gecokral

Üye
arkadaşLar kopyaLa yapıştır yerine kes yapıştır yapın oLuyor koLay geLsin

kulelisamet

Üye
ben yazıcının kart giriş yerine takıyorum bana da disk yazmaya karşı korumalı yazısı geliyor ne yapmalıyım

djeast61

Üye
hafıza kartındaki dosyaları pc ye aktarabiliyorum ama pcden hafıza kartına aktaramıyorum korumalı disk diyor ne yapabilirim.

pasa_75

Üye
arkadaşlar ben oo işlemlerii sıarayal yapıyorumm ama çalıştıra giriyorumm adımlarıı sırayla yapıyorum ama polices si bulamıyorum cvp yazarsanız sevinirim

okyanusgulum

Üye
4. sayfada bahoz amed beyin dediği ilacı indirin. Ben bu şekilde çözdüm. bilgisayarda yüklediğim bir program yüzünden telefon bilgisayara takılıydı bu sorun oluştu anca böyle çözebildim. bende mini sd kart vardı ve tırnak falanda yoktu o program direk kilitli kart açayım mı diye sordu aç diyince düzeldi...
sağol bahoz amed..

arkadaşım ben girdimde olmadı. bunların arasından neyi tıklamam lazım? lütfen yardımcı olurmusunuz... :allalla:

Üst Alt