Hafıza Kartı Sorunu ( Disk Yazmaya Karşı Korumalı Hatası ! )

Sponsorlu Bağlantılar

kubilay212

kubilay212

Üye
bence de kart okuyucul ilgili

KRAL74

Üye
arkadaşlar aynı sorun bendede oluyodu sonra h.kartını telefona taktım ekstradan hafıza kartına girdim sonra bi daha taktım hafıza kart okuyucusuna hatayı vermedi istediğimi attım yarım saat sonra bi daha taktım gene aynı hatayı verdi hafıza kart okuyucusunu çıkarıp yeniden taktım benm ki kasaya montalı değilhatayı vermedi ama her takrığımda aynı hatayı veriyo bende hep aynı işleemi yapıyorum

Abicim sen dahisin aynen oldu mükemmel fikir bu hata böyle yenilir ancak ben senin denediğini denedim oldu CİNN teşekkür baba

alemci776

alemci776

Üye
kardeş o okuyucudan kaynaklanıyor.

ßurçiN

ßurçiN

Üye
konu 2007 açılmış daha millet cevap yazıyor:pro:

kralxxx

kralxxx

Üye
fffoooorrmaaattt atın geçer yada biçimlendirin aynısı bende de oluyordu format biçimlendirdim geçti biçimlendirmeden önce hafıza kartındaki verilerinizi pc nize atmayı unutmayın

ekselans6767

ekselans6767

Üye
bende de bi ara olmustu bu olay ama seninkiyle aynı mıdır bilemem . hafıza kartına yanlış dosya yükleme ve virüs girmeden de oluyor.Hafıza koruma altında tutuluyor gibi bişi demişti sanırım banada.Veya pcinde virüs programı gibi veya firewall gibi programlarda engelliyor olabilir

kızılelma3

Üye
çok teşekkürler lock tınağındanmış allah razı olsun hepinizden...:oke:

__HeadshoT__

Üye
kardes telefonun hafıza kartı kucukse hafıza kartını taktıgın bı kart gibi bi şey varya adaptör heralde onun ismi
onun yan tarafında tırnak gıbı bı şey var
onu aşağı yada yukarı dogru hareket ettir
aşşağıdaysa yukarı . yukarı daysa aşağı indir

DaRK__ScReam

Üye
Arkadaşlar beni iyi dinleyin bu sorun bendede vardı ve sinir oluyodum bu sorun nasıl çözülür ? Hafıza Kartınızın Yanında Lock Diye Bir yazı var onun yanında Ufak bir tuş var onu sağa doğru clicklerseniz disk yazmaya karşı korumalı der sola doğru clicklerseniz bu sorun ortadan kalkar yani müzik vb. dosyalarınızı rahatlıkla sorunsuz atabilirsiniz tek sorun budur tekrar sölüyorum Hafıza Kartınızın Lock Yazısının Solunda Ufak Bir Tuş Var Sağa Sola Hareket eden İyi Forumlar.:)

ugur3535

ugur3535

Üye
bırakın locuku felan bu tür hatalarda kart okuyucu çöpe atılır yerine yenisi alınır hafıza kartında böyle bir sorun olmaz okuyucuyu değiştirin

Caldere

Caldere

Üye
Konu Çok Eski Lütfen Kilitlensin.

partan003

partan003

Üye
olmuyor denedim

Requem

Üye
Arkadaşlar benim 2 gb lık hafıza kartımda lock tırnağı kırıldı ve lockta kaldı napabilirim.

cesett

cesett

Üye
arkdaşımm telefonda hafıza kartın açılıyormu eyer açılmıyo hafızakartı bozuk yazıyorsa hafıza kartını sen fat32 olarak biçimlendirmişsindir telefonlar fat olarak açarlar yaa şifre vardır yada eyer hafıza kartını micro hafıza kartına takı yorsan kenarında küçük bir dügme olur ona bak eyer ondada hata yoksa başka bir hafıza kartına tak vede kart okuyucusuna TAK eyer baktın yine olmadı sen o hafıza kartını at kardeşim yenisi zaten 10 ytl 1.cb

bahoz amed

Üye

murat_55

Üye
kart okuycuda problem var

e.b

Üye
yaw bu ne yaw yeni kart okuyucu aLdım yine aynı hatayı veriyor Lock yukarda üstelik asaqıya indirdim pc hic okumadı yine kaldırdım hala disk yazmaya karsı korumalı diyor bicimlendirede basıyor yazma karsı korumalı diyor:S

adam akıllı birseyler söyleyin aynı seyi 3-4 kisi söylüyor yok locku kaldır yok bilmem ne

bybarak

bybarak

Üye
micro sd kartın kenarında lock yazar onu aç eğer yine olmazsa telden hafıza kart ayarlarından şifreyi kaldır de :oke:

tatar_2631

tatar_2631

Üye
o int cafelerde oluo millet usb belleklerle dosya kopyalamasın diye

Üst Alt