Hack-Modifikasyon işlemi nasıl yapılır? [video]

Sponsorlu Bağlantılar

dreamgirl

Üye
bi cevap veren olmayacak sanırım.

rkap

rkap

Üye
kardeş sistem dosyalarını editörde düzenlediğin kısımda dosyaları seçerken sonu rebuild olaanı sil diyosun ama benim sistem dosyalarında sonu rebuild olan bi dosya yok acil yardım etmen lazım :/ telefonum C6 RM-612

aynı hata bendede oluyor yardım gerekli şimdiden teşekkürler

rkap

rkap

Üye
arkadaşlar yardım eden yok mu

rkap

rkap

Üye
n97 rm 505 rebuilt dosyası yok acil yardım gerekli

By_Casparov

By_Casparov

Üye
dostum süpersin sayende şu konu hakıknda bişyler kapmış we kendi fw mi yapabiliyo durumdayım :alkis:alkis

kmlonr12345

Üye
iyikide bu foruma koymuşun piyasada bir sürü bilgi var yani başlayanlar için ideal arşivdeki dosyalarda çok iyi :aha:tamda arşivlik:oke:
:tşk:

hakimnokta

hakimnokta

Üye
allah razı olsun gardaş

ahuramazdatr

ahuramazdatr

Üye
ilk defa cfw atacağım şu an video iniyor inşallah işime yarar yaptıktan sonra yazarım yorumumu :)

hakimnokta

hakimnokta

Üye
kardeş emegine saglık yapmışken tam iş yapmışsın süpersin

zlnkkk

Üye
eyvallah ardeşim eline eeğine sağlık ama tedirginm biraz çünkü bu işlerde yeniyim telefnun elimde kamasından korkuyorum 5800 ım var acba açılmassa telefon sıfırdan ükleyebilir miyiz gri yoksa eliizde kalır mı öyle

----------Eklendi @ 01:27:00 ---------- Yazıldı @ 01:25:21 ----------

eyvallah ardeşim eline emeğine sağlık ama tedirginm biraz çünkü bu işlerde yeniyim telefnun elimde kalmasından korkuyorum 5800 ım var acba açılmassa telefon sıfırdan yükleyebilir miyiz gri yoksa elimizde kalır mı öyle

ent01

Üye
Dosyalar ve mükemmel videolu anlatım için çok teşekkür ederim. Daha önce telefonumu flashlamamıştım. Telefonum Nokia x6 8gb aldığımdan beri hem ingilizceydi hemde ovi suite v21 den sonraki güncellemeleri görmüyordu. Sayende hem telefon v32 hemde türkçe oldu aynı zamanda verdiğin modlarla orjinal fw yi istediğim şekilde editledim, şuana kadar herşey mükemmel çalışıyor.
:alkis:alkis:alkis

Not: Bu konularda acemi olan arkadaşlarda çekinmeden videoyu indirip anlatılanları yapsınlar herşey açık ve basit.

AyvzTunahan

AyvzTunahan

Üye
eline koluna gözüne parmaklarına sağlık hocam

erkin2503

Üye
çok teşekkür ler indirdim izledim ve yaptım hiç bilmeyen birene direk yol göstermişsiniz

alperxx640

Üye
bu resimdeki hata çıkıyor neyi yanlış yapmış olabilirim bi arkadaşta daha çıkmış sanırım bi yardımcı olsanız!!

alperxx640

Üye
sorunu çözdüm ama bunu yapmamın asıl nedeni sertifika sorununu çözmekti fakat çözülmedi,yine sertifika sorunu veriyor

slayedsoul

Üye
bunun sebebi nedir ve telefon açılmıyor. titreşmi yapıyor ekrana bişey gelmiyor.... =((

freesteen

Üye
keşke wuploada koysaydın indiremedim hotfileden yarıda kesiliyo

Krtkn

Üye
Ben aslında symbian için tema yapımı, icon yapımı, adobe illustrator vs. uğraşıyordum ama bu fw işini denemeye karar verdim bi deneyelim bakalım. İnş. olur

Üst Alt