Hack-Modifikasyon işlemi nasıl yapılır? [video]

Sponsorlu Bağlantılar

emreaslan.96

emreaslan.96

Üye
    Konu Sahibi
Eğer mesela 5230 yerine 5235 fw ya da emin değilim ama c6 fw yüklemek garatiden çıkartabilir

surkent_21

Üye
tşkler saol bir görelim bakalım inş. başarırız bu telefon hacklemeyi :naughty:

surkent_21

Üye
kardeş içinde bozuk dosya var çalışmıyor senin yaptığında hiç olmadı ayıp be 500 mblik şeyi bize hiç uğruna indirttin başlarım böyle paylaşıma

emreaslan.96

emreaslan.96

Üye
    Konu Sahibi
Ne alakası var! bi yerde yanlışlık yapmışındır ben bu 1.30 saatlik videoyu 3 saatte hazırladım,, kaç kere silip baştan çektim ekran vidyosunu... Zaten videoda da görmüşsündür dosyaları bile hiç açmamıştım başta, sonra upload ettiğim dosyayı açtım

• Beğen
Tepkiler: serotonin
mardok

mardok

Üye
eline sağlık kardeşim adam bi iş yapıyor kötülemeden bi kendinize bakın emeğe saygı :off:

• Beğen
emreaslan.96

emreaslan.96

Üye
    Konu Sahibi
Walla yetiştin kardeşim.... Dosyalardan 100% eminim çünkü paketlediğim dosyayı açtım video herkes gördü....

sinanayba

sinanayba

Üye
ellerine sağlık dostum yalnız benim bir sorum olacak bu modlar orj. fw için mi c6 için mi ve
COO - VO2 - FPSX bu modları sadece coo ya mı koyacaz yoksa fpsx mi benim gördüğüm kadarı bu 3 veri içinede koyuluyor sen sadece coo gösterdin o şekilde yaptığımda asıl coo danda boyutu büyük oluyor gerçekten de yardımcı olmak istiyorsan AYRINTILARI ATLAMADAN anlatsaydın çoo.....k daha güzel olurdu :hmmm

• Beğen
thuglife

thuglife

Üye
S60 V5'e E72 de dahil oluyor değilmi? sadece phonex programıyla hack dosyası kullanarak telefonu hackleyemezmiyiz?

Pckopat*

Pckopat*

Üye
hack garantiyi etkilemez

emreaslan.96

emreaslan.96

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar bu videonun fw ile ilişkisi yoktur zaten videoda da dediğim gibi ister orj. ister c6 ister sadece hack hiç farketmez ben sadece jaf ve araçlarının kullanımını göstermek istedim.

----------Eklendi @ 17:50:53 ---------- Yazıldı @ 17:49:41 ----------

bu yöntem ile tüm telefonlara fw gönderebilirsiniz zaten videoda da anlattım rm-xxx sürümü nasıl öğrenilir falan filen :)

sincere91

Üye
Slm arkadaşım dediklerini kusursuz yaptım,en sonunda telefon açıldı sıfırlandı.Ama hala hafıza kartındakiler duruyo ve hala aynı sertifika sorunu yaşıyorum nasıl iştir bu yardımcı olur musun

waycell

waycell

Üye
arkadasim ben dediklerini yaptim ama nasil oldu bilmiyorum hacksiz orjinal fw yi yukledi baktim fw nin mgb bile degismis yanlis yapmamisim ama nasil ve neden oldugunu anlayamadim bi turlu

emreaslan.96

emreaslan.96

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşım siz videoda ilk yöntem olan orjinal fw yi indirmişsiniz. Ben ikinci yöntem olarak videoda Maxicep'i açıp göstedim....

WınnER

Üye
Hocam ben bu Virtual i açtım bütün ayarlamaları yaptım ama bir sorun oluştu o da şu ki BB5 butonuna tıklayıp tüm ayarlamaları yaptıktan sonra yeşil yana 3 kutucuktan PPM kutucuğu yanmıyor bir türlü nedenini söylerseniz sevinirim.. ACİL...

neco426

Üye
teşekkürler...

nsoftg

nsoftg

Üye
Hack yapmak garantiyi bozarmı »»??

ben hack işlemi ile c6 fw yükledim daha sonra başka bir sorunla garantiye gönderdim orjinal fw yükleyip sorununu giderip garanti kapsamında onarılmış....

emreaslan.96

emreaslan.96

Üye
    Konu Sahibi
ben hack işlemi ile c6 fw yükledim daha sonra başka bir sorunla garantiye gönderdim orjinal fw yükleyip sorununu giderip garanti kapsamında onarılmış....

Bilgi için teşekkürler :D

speeds

speeds

Üye
kardeşim anlatımın iiçin öcelikle teşekkürler bu işlemden sonra tel ne zaman açılır bi de
Telefon flash modunda degil... diye bi yazı yazıyo jaf programında neden dir bi sölermisin

----------Eklendi @ 15:11:21 ---------- Yazıldı @ 14:45:41 ----------

neyse halloldu bu yeni öxellikler olmamış ama mesela menü ikonlarının 4x4 olması olmadı ama neyse hizi işleyişi süper tekrardan böle güzel bi anlatım yaptığın için teşekkürler

emreaslan.96

emreaslan.96

Üye
    Konu Sahibi
neyse halloldu bu yeni öxellikler olmamış ama mesela menü ikonlarının 4x4 olması olmadı ama neyse hizi işleyişi süper tekrardan böle güzel bi anlatım yaptığın için teşekkürler

Menü ikonlarının 4x4 olması FW ile alakalıdır, istediğin ve telefonun ile uyumlu bir fw indirerek yeniden flash at.
:D

Üst Alt