(Güncellendi) ICS 4.0.4 Kullananlar Buraya - Bin Pişmanım (Sorunları Buraya Rapor Edin)

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
doctorrr

doctorrr

Üye
ben bu sorunların cihazdan kaynaklı olduklarının kanaatindeyim çünkü bizde belleyi yükledikten sonra 2 3 güne bir kapat aç yapmazsak makine cinnet geçiriyor :hmmm

• Beğen
Tepkiler: Cihanî Sultan
JOURNALIST

JOURNALIST

Üye
Neo V'de güncelleştirdim sorunsuz çalışlıyor, tek problem menü geçişleri eskisine oranla yavaşladı. Yeni bir android kullanıcısıyım, konuyu baştan sonra okudum ama bol şanslar demekten başka yardımım dokunmuyor

• Beğen
Tepkiler: Cihanî Sultan
franzliszt

franzliszt

Üye
geçmiş olsun , xperia pro tarzı cihazlara fazla 4 güncellemesi vede sonynin bu işi becerememesi.

cyber

cyber

Üye
kullanıcılar çok şikayette bulunurlarsa sony yeni bir performans güncellemesi çıkarabilir

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
Android her cihaza çıkıyor zaten bu sorunların olması çok normal benim de Android 4.0.3'lü tabletim çöktü hem de Root denen şu saçmalık yüzünden beş para etmez bir işletim sistemi değeri yok heryerde oyuncak olmuş aslında ama işte oyun/uygulama desteği iyi. Ayrıca Sony telefonlarına Android 4.0 kurulmaması konusunda kullanıcılarına uyarı yapmıştı. Uyarı yapıyor ama kendi güncelleme çıkartıyor bu da saçma bir durum tabi.

Zaten ben de 512 Mb ramli cihazlara Android 4 yüklenmemesi gerektiği görüşündeyim.Ağır geliyor.

Sizin bu yaptığınız Bir şiketin beceriksizliğini tüm sisteme mal etmekten başka bişey değil ama :zzz:

Bence Android 4 ics çok başarılı bir yazılım ancak işte arkadaşların tabiriyle "donanım düşmanı" olduğu için düşük konfigürasyonlu cihazlarda direk cihaza özel yapılmazsa sorun çıkarabiliyor...

- - - Eklendi - - -

Clockrecoverymod ile herhangi bir rom yukleyemiyor musunuz ki ?

Sahsen ics yi bende begenmedim, sistemi agirlastirmis nedense gb ye gore.

Bence Gingerbeard'e oranla çok daha başarılı ve şık bir yazılım.

Neo V'de güncelleştirdim sorunsuz çalışlıyor, tek problem menü geçişleri eskisine oranla yavaşladı. Yeni bir android kullanıcısıyım, konuyu baştan sonra okudum ama bol şanslar demekten başka yardımım dokunmuyor

Demek aldın.Hayırlı olsun;)Keşke 2.3'te kalsaydın.

Bende öyle bir sorun yokki İCS de baya hoşuma gidiyor.

Sybiancilar atlamiş konuya yok vuris fılan o kadar program yükledim tek vuris girmedi telefona ;)

Sen tekrar mı üye oldun.:D

Lenneth

Üye
ama sahsen ben gingerbread cm7 nin ics cm9 a bin bastigini dusunuyorum performansta. (cm = cyanogenmod)

klongs

klongs

Üye
cm7 rc sürümü cm9 nightly sürümü klasmanları farklı ikiside rc yada nightly olmalıki karşılaştırılsın

Lenneth

Üye
cm7 rc sürümü cm9 nightly sürümü klasmanları farklı ikiside rc yada nightly olmalıki karşılaştırılsın

İcs cikali kac ay oldu, bir turlu duzeltip perdormansli hale getiremediler.

klongs

klongs

Üye
cynogen modun beceriksizliği s2 için çok güzel icsli romlar var

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
ama sahsen ben gingerbread cm7 nin ics cm9 a bin bastigini dusunuyorum performansta. (cm = cyanogenmod)

Büyük Ali aldığım puanlar arttı demişti ve bence daha performanslıdır.Galaxy S+ gibi RAM'i az cihazlarda ben de yüksek performans beklemiyorum zaten...O swap yaparak bir şeyler beceriyor.:)

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Xperia Pro için Cyanogenmod romu linki verebilir misiniz? Bulamıyorum hiçbir yerde

klongs

klongs

Üye
Xperia Pro için Cyanogenmod romu linki verebilir misiniz? Bulamıyorum hiçbir yerde

- - - Eklendi - - -

gapps

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi

- - - Eklendi - - -

gapps

Liste çok karışık telefonuma hangisi uyar bilmiyorum. İkinci verdiğin download linki Xperia Pro'ya uyar mı?

doctorrr

doctorrr

Üye

Androidin keyfi uçlarda ;) uğraşırsan çok güzel bir cihaz olur ;) uğraşmayacaksan sana tavsiyem 1000 :tl: altında android alma ;)
kurcalamayı severim her türlü rahat durmamda 800-900 tl yada güzel androidler var aslında :hmmm

Üst Alt