Güncelleme 18.05.2011 5800'da N8 Deneyimi Yaşayın Hızı Hissedin... (C6 v20.0.43) 4x3-4x4 Menü

Sponsorlu Bağlantılar

manyag

Üye
da ne olsun bundan fazlasıni istıyosan c6 al

_reflex_

_reflex_

Üye
:)) onu alınca ugrasmazsın. türküz da , illa kurdalamalıyız bi taraflarını :) 5800 520 tl ye cıkmıs , altınla beraber yükseliyo

Maxisymbian

Maxisymbian

Üye
    Konu Sahibi
4x3 upload ediliyor

_reflex_

_reflex_

Üye
ndesk kullandıgım için sorun değil benim için :) yine de emeğine sağlık.

OğuzcanAbi

Üye
o süper miş .d pc ye geçince yapmaya çalışacağım :)

Maxisymbian

Maxisymbian

Üye
    Konu Sahibi
karmatte

karmatte

Üye
teşekkürler arkadaşım güzele benziyor eline sağlık indiriyorum:oke:

hxüxsxaxm

hxüxsxaxm

Üye
Bu güzel konuyu anlatımımla süslediğin için asıl ben teşekkür ederim Maxisymbian...

• Beğen
Tepkiler: Maxisymbian
By-bertaraf

By-bertaraf

Üye
eline emeğine sağlık yazı ikon sadelik süper hız dersen ayrı bi süper kısacası her şey süper

• Beğen

cursed_shadow

Üye
Her şey güzel olmuş. Tek problemi çakılı ikonlar sanırım onun dışında bir şeye rastlamadım. O da temalrımın tamamı default icon olduğu için sorun yaratmıyor. Eliine sağlık.

_reflex_

_reflex_

Üye
ben de bi yorum yapayım.
1. ram 50 nin üzerine çıkmıyo.
2. rompatcher gömülü değil.
3. ikinci ev ekranında saat var.
4. sistem genel hatası diyor flv video da.
5. ovi maps 3,04 var. sarmıyo artık. 3,06 ndrıve ı aratmıyo artık
6. video izlerken 20 dk da resetliyo
7. en önemlisi. arama geldiği zaman tel kasılıyo.3 .tondan sonra kişi adı yazıyor.
8. başlangıcta mesaj, saat, rehber , hala calısıyor. rehber den çıktıgında kapamıyoor. arka planda kalıyor.

ama resim lerde zırt zibil göstermiyo, sesler de aynı , gereksiz program sesleri çıkmıyo müzik calarda.

Maxisymbian

Maxisymbian

Üye
    Konu Sahibi
ben de bi yorum yapayım.
1. ram 50 nin üzerine çıkmıyo./İstek olursa kapatılacağını yazdım arka planda çalışan uygulamar olduğundan Ram değerleri biraz düşük
2. rompatcher gömülü değil./Otomatik başlatmada sorun yaşanmasın diye gömülmedi
3. ikinci ev ekranında saat var./Tercih meselesi bu bir eksiklik değil
4. sistem genel hatası diyor flv video da./En aza indirmeye çalıştım nokia yapamıyor ben mi yapacam
5. ovi maps 3,04 var. sarmıyo artık. 3,06 ndrıve ı aratmıyo artık./Yazılıma gömülen 3.06da Pıps hatası oluşuyor (Qt kuranlar için önemli bir ayrıntı)
6. video izlerken 20 dk da resetliyo/Bende bu olay hiç gerçekleşmedi Yazılımı attıktan sonra telefonu kapat aç yaptın mı?
7. en önemlisi. arama geldiği zaman tel kasılıyo.3 .tondan sonra kişi adı yazıyor. / Bu olay iki üç arama sonra düzelecek.

By-bertaraf

By-bertaraf

Üye
ben de bi yorum yapayım.
1. ram 50 nin üzerine çıkmıyo.
2. rompatcher gömülü değil.
3. ikinci ev ekranında saat var.
4. sistem genel hatası diyor flv video da.
5. ovi maps 3,04 var. sarmıyo artık. 3,06 ndrıve ı aratmıyo artık
6. video izlerken 20 dk da resetliyo
7. en önemlisi. arama geldiği zaman tel kasılıyo.3 .tondan sonra kişi adı yazıyor.

ama resim lerde zırt zibil göstermiyo, sesler de aynı , gereksiz program sesleri çıkmıyo müzik calarda.

5800 zaten her flv yi desteklemez çünkü ekran çözünürlüğü desteklemez
rom pacher sonradan kuruluverecek bi şey
ram önemsiz dir önemli olan hız dır bunu asla unutmayın
ikinci ev ekranında saat olsun ne fark eder daha iyi
ovi maps güncelleme geliyor zaten 3 mb bi şey güncelleniyor otomatikman kendi
20 dakika da resetleme derken internet üzerindense cache zorladığı içindir ama telefonda ise onu bilmiyorum
arama geldiği zaman kasılma 3 veya 4 gün içinde modlar tamamen oturunca kendiliğinden kaybolur :oke: buna emin ol

Maxisymbian

Maxisymbian

Üye
    Konu Sahibi
reflex başlangıcta mesaj, saat, rehber , hala calısıyor. rehber den çıktıgında kapamıyoor. arka planda kalıyor

Arkadaşım ilk sayfada yazdım istek olursa kapatılacak link verilecek diye oku oku yorum yapmadan bir oku...

_reflex_

_reflex_

Üye
yorum yapmak serbest değil mi? ben denemeden önce bi eline saglık dedim. 1 saat oynadım telle gördüğümü söyledim. eleştiriye acık olun. açık olamıyorsanız yorum yaptırmayın. resimleri müzikleri güzel dedim. ben eleştiri yaptım. yaptıgın gösterdiğin emeği yermedim kardeşim.
eleştiri insanı daha güzele yöneltir. :oke:

konu 22,13 te değiştirilmiş :) ben 22,13 te yorum yaptım

estami

Üye
Ellerine sağlık ama arka planda çalışan uygulamaların kapatılması ve Rom patcherin gömülü gelmesi tercihimdir Ram değerlerinin yüksekliği açısından.Ovi maps 3,06 olmasıda güzel olur kanaatindeyim.

• Beğen
Maxisymbian

Maxisymbian

Üye
    Konu Sahibi
Konu _reflex_ tarafından (15.05.2011 Saat 22:20:38 ) değiştirilmiştir

Senin yorumun altında yazan bu ben konuya yalan yok o satte yazdım ama sen 8de sonradan eklediğin için değiştirme tarihi saati 22:20 olmuş yani 8.maddeyi sen sonra ekledin ayrıca ben onada ayrı yorum attım orda görsem direk onada atardım sen benden sonra ekledin... Bunada cevabın vardır kesin ama ben ikinci ev ekranında saat var diyen birinin eleştirisine nasıl açık olayım o tercih meselesi onuda yazmışsın kötü bişeymiş gibi???? ben bu yüzden şaşırmadım desem yalan olur....

----------Eklendi @ 23:06:51 ---------- Yazıldı @ 23:04:53 ----------

Ellerine sağlık ama arka planda çalışan uygulamaların kapatılması ve Rom patcherin gömülü gelmesi tercihimdir Ram değerlerinin yüksekliği açısından.Ovi maps 3,06 olmasıda güzel olur kanaatindeyim.

Bu yoruma can kurban... adam olsa iyi olur diye yazmış eyvallah kardeşim

• Beğen
Tepkiler: estami

Üst Alt