Güncelleme 18.05.2011 5800'da N8 Deneyimi Yaşayın Hızı Hissedin... (C6 v20.0.43) 4x3-4x4 Menü

Sponsorlu Bağlantılar

ByRdv

Üye
bu cfwnin kildini etkisiz hale getiremiyor muyuz? ve bu arama gelince telefon 1 kere çalıyor donuyor sonra tekrar devam ediyor bunu nasıl önleyeceğiz?

aytug61

Üye
arkadaşım pardon ben bu cfw yi yükledim biraz acemiyim ama bunun desteklediği oyun hangi yazılım formatında . gerçek 5800 ( s60v5 ) oyunları mı yüklüyecez yoksa n8 ( Symbian^3 ) oyunlarımı yüklüyecez.birde oyunları çalıştırmak için driver falan lazım mı?

SilentOne

SilentOne

Üye
:tşk:

• Beğen
Tepkiler: Maxisymbian

prof_38

Üye
Eline sağlık usta işin ras..

• Beğen
Tepkiler: Maxisymbian

ByRdv

Üye
bunun gelen aramalarda donma olayını nasıl önleyeceğiz? kaç gün oldu bugun 4x3 denedim onda da varmış tek donsa iyi bir süre sonra sesini de kesiyor

Maxisymbian

Maxisymbian

Üye
    Konu Sahibi
bunun gelen aramalarda donma olayını nasıl önleyeceğiz? kaç gün oldu bugun 4x3 denedim onda da varmış tek donsa iyi bir süre sonra sesini de kesiyor

Donma olayı var eet ama sesin kesilmesini sensörlerden kapatabilirsin...

----------Eklendi @ 15:27:08 ---------- Yazıldı @ 15:22:10 ----------

arkadaşım pardon ben bu cfw yi yükledim biraz acemiyim ama bunun desteklediği oyun hangi yazılım formatında . gerçek 5800 ( s60v5 ) oyunları mı yüklüyecez yoksa n8 ( Symbian^3 ) oyunlarımı yüklüyecez.birde oyunları çalıştırmak için driver falan lazım mı?

5800 oyularını yükleyebilirsin işletim sistemi değişmiyor aynı v5

aytug61

Üye
ben iki işletim siteminin oyunlarınıda yükledim ama oyuna tıklayınca oyun açılmıyor .ek program falan lazım mı yada sen bir kontrol eder misin.bu cfwyi çok beğendim teşekkür ederim yani o yüzden önemli.

Maxisymbian

Maxisymbian

Üye
    Konu Sahibi
ben iki işletim siteminin oyunlarınıda yükledim ama oyuna tıklayınca oyun açılmıyor .ek program falan lazım mı yada sen bir kontrol eder misin.bu cfwyi çok beğendim teşekkür ederim yani o yüzden önemli.

5800 telefonumu sattım ama orda belirttiğim gibi düzenlenmiş dosyalar elimde netim gelince paylaşacam...

erhan4281

Üye
dovland ları anlıyamadım kaç adet dovland yeri var? hangisini dovland ediceğiz??:bilmm

charon16

Üye
5230'a olur mu bu?

'Şeref'

Emekli Yönetici
Linkler yenilenene kadar konu :locked:

Üst Alt