Güle Güle N8

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
3gs alman cok hata olmus be dostum naptn sen :D

co123

co123

Üye
çok kötü yapmışsın kardeşim

Utku

Utku

Üye
eskidi 3 gs yazık olmuş n8e bari desire hd falan lsaydın

sh0ck

sh0ck

Üye
shock tanımadın galiba bende ön siparişle alanlardanım ve dediklerinin çoğu da doğru fakat milletin öldü dediği işletim sistemi 2014e kadar desteklenmeye devam edicek değil mi

2014'e kadar desteklenecek olan N8 Değil. İşletim Sistemi. 2 güncelleme ile kestirip atacaklar tahminimce. Anna ve Belle ile.

Anna hala çıkmadı. N8 Ekim ayında çıktı. Ve şuan mayıs.Kabataslak 7 Ay oldu. Ve Hala PR 2.0 Çıkacak. Eksiklikler giderilmedi. En basitinden hep derim, Müzik çalarında bile arama butonu yok.

Şirketlerin mantığını bir inceleyin... Hangi şirket, hangi malına 4 sene destek vermiş ?. Garanti demiyorum bakın, Destek diyorum. Destekten kastım, yeni güncellemeler, eklentiler vs. vs.

Eğer öyle bişey olsaydı yeni telefon çıkarma gereği duymazdı hiç bir şirket.

Kendinizde söylediniz. 2014'e kadar Symbiana destek verilecek.İşte bu noktada can alıcı soruyu soruyorum.. 2014'ten sonrası?....

Ben bir mobil yazılım geliştiricisi olsam, sonu belli olan bir işletim sistemi için hiç birşey çıkarmazdım..

Sadece kendiniz görün, kendinize sorun... 3 aydır NFS Shift gibi hangi HD oyun çıktı ki S^3'e..

Herneyse.. Daha fazla bişey demiyorum.. N8 Güzel, fakat Nokia kötü.

mangdaşire

mangdaşire

Üye
hayırlı olsun.çok iyi yapmışsın.:oke:

• Beğen
Tepkiler: ipkry
Jomolocco

Jomolocco

Üye
3gs nedir ya yazık

intro

intro

Üye
Eklemekte fayda var;

-10 Senedir üstüne 1 gram ekmek katılmamış işletim sistemi.
-Cilalayıp cilalayıp sundukları bir işletim sistemi.
-10 senedir uygulama desteğini tam alamamış bir işletim sistemi.
-2011 yılında portre qwerty gibi önemli bir özelliği bünyesine daha yeni katıcak (o da sadece webbrowser ve mesajlaşmada) bir işletim sistemi.
-Ne olup ne olacağı belli olan bir işletim sistemi.
-Önemli anılarını yılda 5-10 kez çekersin, ama her gün nette sörf yaparsın. 12Mpix olsa kaç yazar.. 20 mpix olsa kaç yazar. Sen bana düzgün bir zevk vermedikten sonra ?
-Bende n8 kullandım kardeş. Hemde hepinizden önce elde ettim. gidip bakabilirsin n8 kullananlar listesine. ilk 10'dayım :). 6 aydır gelen güncellemelerle neresinin güncellendiğini anlamadığın bir işletim sistemi.
- Gelen güncellenmelerle tek diyebileceğin şey " biraz hızlanmış"..
- 2-3 web browser sekmesi açtığında operada, hafıza dolu diyip kapanan bir işletim sistemi.
- otg ve fm 'i hayatınızda kaç kez kullandınız ki ?
- bak nokia blog'A. adamlar youtube kanalında gördüğü ufak bir photoshop'tan bile ümitliler, yani bu kadar çıkmaz bişey olamaz.: Neymiş flexible widgetmiş. 6 aydır gelen tek şey 3-5 oyun ve neyin güncellendiği belli olmayan güncellemeler.
- o robot hiç bişey desteklemiyor doğru, 150 binin üstünde uygulaması ve yüzlerce HD Oyunun dışında .. Nokiayı kesinlikle desteklemiyor..

Uyanın artık.. Kamera devri bitti..Nokia devri bitti.. devir sörf devri.. internet devri.Yazılım devri... Kaldı ki İnanın bana DHD'niin çektiği fotoğraflar bile işinizi görecek cinste.

Tartışmak amacım değildir.Gidip elinize alın en basitinden bi galaxy s'i.. fark ıgörün.. siz farklı şeyleri denemekten korktuğunuz için tek bir markaya güveniyorsunuz..

samsung taklit demek taklit demek sürekli takip etmek demek. Çok modelini inceledim ençok wave'i begendim ama hepsi bir yana htc bir yana leo bile hala on numara onunla da kıyasladım n8 11 numara .

gercori

Üye
geleceği olmayan . n8 şuan iş görmüyormu sanki nokia başka smbian çıkarmazsa cıkarmasın telefon su hali ile bile 3gs den iyi

Uruloki

Uruloki

Üye
sh0ck tamam işte destek diyorum ve 2014 den sonra ne yapcan 3 senelik telefonu bende katılıyorum dediklerine ve en fazla 2 sene kullancam ben bu telefonu ee zman bana ne adam ne ypmış symbianla ve benim ilk şartım uygulama ve oyun deil maalesf ve dediğin gibi N8 iyi Nokia kötü

gercori

Üye
iphone gerçekten işinize yarayan ve nokiada benzeri olmayan kaç tane uygulama yazarsınız öğrenmek için soruyorum ovi de bile indirdiğim uygulama 5 geçmez iphone yada samsung alsam beni hangi uygulaması iyiki almışım dedirtir merak ediyorum.

eaagent

eaagent

Üye
Ya bu symbianın güncellemeleri nie rus hatun isimleri gibi ? :D :aha: :d:

mesut1979

Üye
arkadas sacmaliktan baska birsey degil senin yaptigin,gidip samsung galaxy2 veya htc desire hd alsan neyse derdim ama gidipte 3gs almak resmen sacmalik birde üstüne 200tl komussun.

intro

intro

Üye
arkadas sacmaliktan baska birsey degil senin yaptigin,gidip samsung galaxy2 veya htc desire hd alsan neyse derdim ama gidipte 3gs almak resmen sacmalik birde üstüne 200tl komussun.

şaka yapmıştır

ipkry

ipkry

Üye
    Konu Sahibi
Arakadaşlar şöle bi durum var, benm için önemli olan uygulamada deil aslında.. ögrenciyim ve sadece bikere otg uygulamasını kullandım, fm transmitter gerçekten hiç etkileyici gelmio bana.. nikon D90 makinam var ve fotoğrafa gerçekten önem veren biriyim telefonla çekecek durumda fotoğraf aşkım yok.. benim için önemli olan işlevsellik her ne kadar n8 canavar bir model de olsa(ki koşa koşa aldığımı bilirim..silver light rengini almak için gezmediğim dükkan kalmadığını bilirim) ama bir internet sitesini açarken bütün gücünü kullanıpta sonunda zorla açan bi işletim sistemi varken ben verdiğim paraya acırım.. ben önyargılıydım iphone'a dedğim gibi nokia cıktığından beri değiştiririm bana hitap eden modellerini ama olmadı olmıycakta nokia bu kadar.. bu kadar yani tercihimböle oldu ama nokia dan kurtulduğum için mutluyum.. Saygılarımı sunuyorum..

• Beğen
Tepkiler: .:ÇAĞLAR:. ve ganster86
co123

co123

Üye
En azından anrdoid alsaydın herhangi bir htc desire hd fln kat kat değerdi iphone 3gs android htc desire hd nin yanında 3310 gibi ;)

Emre-45

Emre-45

Üye
Naptın kardeşim sen yaa bir de üste para verdim haa .. Htc desire hd alsan tamam dicem dee :D

ultrayer6

ultrayer6

Üye
sırf web tarayıcı için almış olsan bile, android'de onlarca web tarayıcı desteği ar iphone'a 10 basar. Artık uygulamalar ipone için değil, android için çıkıyor dikkat edersen. Neyse bu sefer olan olmuş. Bi daha telefon alacağın zaman böyle yerlere bi danış sonra pişman olursun.

• Beğen
Tepkiler: ipkry
Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
tamam iphone alsaydın yine ama bari iphone4 16gb alsaydın be kardeşim.. 3gsmi kaldı bu devirde_?

AYNA

AYNA

Üye
Eklemekte fayda var;

-10 Senedir üstüne 1 gram ekmek katılmamış işletim sistemi.
-Cilalayıp cilalayıp sundukları bir işletim sistemi.
-10 senedir uygulama desteğini tam alamamış bir işletim sistemi.
-2011 yılında portre qwerty gibi önemli bir özelliği bünyesine daha yeni katıcak (o da sadece webbrowser ve mesajlaşmada) bir işletim sistemi.
-Ne olup ne olacağı belli olan bir işletim sistemi.
-Önemli anılarını yılda 5-10 kez çekersin, ama her gün nette sörf yaparsın. 12Mpix olsa kaç yazar.. 20 mpix olsa kaç yazar. Sen bana düzgün bir zevk vermedikten sonra ?
-Bende n8 kullandım kardeş. Hemde hepinizden önce elde ettim. gidip bakabilirsin n8 kullananlar listesine. ilk 10'dayım :). 6 aydır gelen güncellemelerle neresinin güncellendiğini anlamadığın bir işletim sistemi.
- Gelen güncellenmelerle tek diyebileceğin şey " biraz hızlanmış"..
- 2-3 web browser sekmesi açtığında operada, hafıza dolu diyip kapanan bir işletim sistemi.
- otg ve fm 'i hayatınızda kaç kez kullandınız ki ?
- bak nokia blog'A. adamlar youtube kanalında gördüğü ufak bir photoshop'tan bile ümitliler, yani bu kadar çıkmaz bişey olamaz.: Neymiş flexible widgetmiş. 6 aydır gelen tek şey 3-5 oyun ve neyin güncellendiği belli olmayan güncellemeler.
- o robot hiç bişey desteklemiyor doğru, 150 binin üstünde uygulaması ve yüzlerce HD Oyunun dışında .. Nokiayı kesinlikle desteklemiyor..

Uyanın artık.. Kamera devri bitti..Nokia devri bitti.. devir sörf devri.. internet devri.Yazılım devri... Kaldı ki İnanın bana DHD'niin çektiği fotoğraflar bile işinizi görecek cinste.

Tartışmak amacım değildir.Gidip elinize alın en basitinden bi galaxy s'i.. fark ıgörün.. siz farklı şeyleri denemekten korktuğunuz için tek bir markaya güveniyorsunuz..

katılıyorum..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt