GTA Vice City 10. Yıkında İOS Ve Androide Geliyor...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

esokmen

esokmen

Üye
Nedense bir anda yuzumde bir gulumseme olustu gercekten cok sevindim

avcitalip

avcitalip

Üye

kusura bakma ama epey güldüm.Gta 4'ün çalışması icin gpu-cpu saat hızları yeterli degil.Gpu'nun Shader Model 3.0 ve Direct x 9 desteklemesi gerekiyor.cpu'nunda 3DNow! gibi kodları desteklemesi gerekiyor.yani unutun bu olayı.hele gta 4 daha 4 cekirdek pclerde kasarken telefonun acması imkansız.

grafikler düşürülerek donanımda düşürülür falan diye düşünmüştüm :ağlarım:,zaten bilgisayardaki gta 4'te stabillik sıfır bir mod yapıyorsun acayip buglar çıkıyor ben mesela gta 4'te araç modu yapımcısıyım eklediğim araçlar bazen kaldırıma çıktıklarında oyun donabiliyor o derece stabilasyon sorunu var ki bence o donanım o grafiklerin donanımı değil :evet:

- - - Eklendi - - -

benim için sorun yok seni düşünüyorum ben :D

anladım :ehe dediğim gibi yanlış yazmışım,evden acele çıkıyorduk ozaman da :D

phasan

phasan

Üye
Ciksin iyibolur

seytan_avcisi

seytan_avcisi

Üye
gta4ü benim 8 gb ramli 1 gb ekran kartlı bilgisayarım kasıyor güldürmeyin lütfen. en az 8-9 senesi var mobil platforma geçmesi için.

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
Vice City'i dört gözle bekliyorum. San Andreas da 10. yılında gelecek daha önce Rockstar Games Vice City ve San Andreas üzerinde çalıştıklarını söylemişti. Vice City geldiğine göre San Andreas da gelecek. Keşke her PC ve konsol klasikleri böyle eski oyunlarını Android için tekrardan çıkarsa. Rockstar Games Max Payne'i de çıkarmıştı takdir ediyorum bu hareketlerini.

avcitalip

avcitalip

Üye
Vice City'i dört gözle bekliyorum. San Andreas da 10. yılında gelecek daha önce Rockstar Games Vice City ve San Andreas üzerinde çalıştıklarını söylemişti. Vice City geldiğine göre San Andreas da gelecek. Keşke her PC ve konsol klasikleri böyle eski oyunlarını Android için tekrardan çıkarsa. Rockstar Games Max Payne'i de çıkarmıştı takdir ediyorum bu hareketlerini.

aslında bakma onlarında işine geliyor :evet: aynı oyunu bir daha bir daha satıyorlar millete :ehe

XperiaNeoV

XperiaNeoV

Üye

aslında bakma onlarında işine geliyor :evet: aynı oyunu bir daha bir daha satıyorlar millete :ehe

sonuçta bizler memnun kalmıyomuyuz? ben şahsen çok sevindim arada pc yükleyip polis amcaları kızdırıyorum :megafon:

amcalu1

amcalu1

Üye
Yalnız siz 8gb ram falan diyorsunuz da o pc için geçerli ps3 ün xbox360 ın donanımı çok mu iyi sanki optimizasyon la alakalı bence

mertxxxy

Üye
Umarım Galaxy W açar.GTA 3 30 - 40 snde atıyordu umarım GTA 3 kadar sorunlu olmaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...