GTA Vice City 10. Yıkında İOS Ve Androide Geliyor...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
avcitalip

avcitalip

Üye
vice city ve Tommy Abi :ehe tam 250 adam gücünde :ehe neyse bekliyoruz,san andreas'ta gelse çok kıyak olur aslında :evet:

Waiting From San Andreas :eller:

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
  • Beğen
Tepkiler: seytan_avcisi ve ~N.A.W.Y~

By_eLeN

Üye
Ruslar normal vice city i s2 ye uyarlamisdi zaten :confused:

SkyLaBTR

SkyLaBTR

Üye
vice city ve Tommy Abi :ehe tam 250 adam gücünde :ehe neyse bekliyoruz,san andreas'ta gelse çok kıyak olur aslında :evet:

Waiting From San Andreas :eller:

daha vice city çıkmadı... San andreasa daha var... Çıkmasa bana farketmez... Pc den herşey ezberde :)

PriZm

PriZm

Üye
Bekliyorum :) yeterki optimizasyon problemi olmasın :)

CasuS_87

CasuS_87

Üye
süper ya :tşk: :D

Nick Kalmamış

Nick Kalmamış

Üye
gta 4 1 yıl geçmeden wp8'e uyarlanır. O zaman suratınızı görmek istiyorum :D

Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
Haber Icin Tesekkurler ..

Iyi Olur Bu ..

avcitalip

avcitalip

Üye

windows phone'u nekadar büyüttünüz yahu,wp den önce ios'a ondan sonra android'e gelir sonra belki wp'ye de çıkar :evet:

bence s3 gta 4'ü donanım olarak kaldırır overclock falan yapıldığında tabi,GPU 700 MHZ olabiliyor daha sonra işlemci 1.8 olabiliyor :evet: vs vs

- - - Eklendi - - -

Wp dan söz ediyorsun fakat mobil donanımlar henüz okadar gelişmedi...

san andreas'ı kaldıracak donanımlar var ama :evet:

PriZm

PriZm

Üye

bence s3 gta 4'ü donanım olarak kaldırır overclock falan yapıldığında tabi,GPU 700 MHZ olabiliyor daha sonra işlemci 1.8 olabiliyor :evet: vs vs

kusura bakma ama epey güldüm.Gta 4'ün çalışması icin gpu-cpu saat hızları yeterli degil.Gpu'nun Shader Model 3.0 ve Direct x 9 desteklemesi gerekiyor.cpu'nunda 3DNow! gibi kodları desteklemesi gerekiyor.yani unutun bu olayı.hele gta 4 daha 4 cekirdek pclerde kasarken telefonun acması imkansız.

• Beğen
Tepkiler: seytan_avcisi
erko merko

erko merko

Üye

Güldürdün :D gta 4'ün mobil platforma gelmesine en az 4-5 yıl var abartısız, çünkü mobil cpu,ve gpular o oyunu çalıştırabilecek kadar güçlü değil ki o oyunu birçok pc kullanıcısı bile kasmadan oynayamıyor optimizasyon özürlü bir oyun, benim gtx 690'da bile 1080p çözünürlükte son ayarlarda oynarken çok nadirde olsa 30fps gördüğüm oluyor sen düşün gerisini.

fnldstntn

Üye
    Konu Sahibi

san andreas'ı kaldıracak donanımlar var ama :evet:
Görünüşte var fakat artık yazılım donanımdan daha önemli...Yazılım birtakım teknolojileri desteklemedikten sonra donanım bi işe yaramaz...Bahsetteiğimiz oyunlar x86 ya göre hazırlanmış bunları mobil cpu-gpu lara uyarlamak pek kolay değil...GTA 3 ve Vice City eski oyunlar portlaması daha kolay fakat gta 4 mobile gelmesi çok zor en azından şimdilik...San andreas bile zor...oyun çok büyük...

- - - Eklendi - - -

Yeni çıkan Adreno 320 gpu sunun konsol kalitesinde olduğu idda ediliyor fakat yazılım farklı olduğu için portlamak çok zor portlansa bile optimizasyon sorunları çok olur...

aleranol

aleranol

Üye

Güldürdün :D gta 4'ün mobil platforma gelmesine en az 4-5 yıl var abartısız, çünkü mobil cpu,ve gpular o oyunu çalıştırabilecek kadar güçlü değil ki o oyunu birçok pc kullanıcısı bile kasmadan oynayamıyor optimizasyon özürlü bir oyun, benim gtx 690'da bile 1080p çözünürlükte son ayarlarda oynarken çok nadirde olsa 30fps gördüğüm oluyor sen düşün gerisini.

gtx690mı :oha: bitanede bana alsana :sirit:

- - - Eklendi - - -

Görünüşte var fakat artık yazılım donanımdan daha önemli...Yazılım birtakım teknolojileri desteklemedikten sonra donanım bi işe yaramaz...Bahsetteiğimiz oyunlar x86 ya göre hazırlanmış bunları mobil cpu-gpu lara uyarlamak pek kolay değil...GTA 3 ve Vice City eski oyunlar portlaması daha kolay fakat gta 4 mobile gelmesi çok zor en azından şimdilik...San andreas bile zor...oyun çok büyük...

- - - Eklendi - - -

Yeni çıkan Adreno 320 gpu sunun konsol kalitesinde olduğu idda ediliyor fakat yazılım farklı olduğu için portlamak çok zor portlansa bile optimizasyon sorunları çok olur...

yaniliyosun erkinin dediği doğru donanim desteklemezse yazılım ne yapabilirki?

fnldstntn

Üye
    Konu Sahibi
Emma-Watson

Emma-Watson

Üye
Wp ye oyun uygulama filan çıkmayacak bence

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...