GTA Vice City 10. Yıkında İOS Ve Androide Geliyor...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

___kaptan___

___kaptan___

Üye
Wallaha mı :( ios ve android cihazlı arkadaşlara şimdiden hayırlı uğurlu olsun :'(

doctorrr

doctorrr

Üye
  • Beğen
Tepkiler: seytan_avcisi
Metin MF

Metin MF

Üye
şu oyun symbiana çıkmaz bu oyun symbiana çıkmaz diyenleri anlamıyorum agaa çıkmaz çünkü symbian bunları çalıştıracak donanımı bulundurmuyor ;)

saçma. çünkü 600 mhz ve 256 mb ramli galaxy mini de oynanan oyun 1 ghz ve 512 mb ramli Nokia 603'te neden oynanmıyor?

doctorrr

doctorrr

Üye

saçma. çünkü 600 mhz ve 256 mb ramli galaxy mini de oynanan oyun 1 ghz ve 512 mb ramli Nokia 603'te neden oynanmıyor?
bak bakalım adamakıllı oynanıyormu...yine tam performans alamıyorlarki

Metin MF

Metin MF

Üye
Sorun şu niye symbiana çıkmıyor? :ah

ANIL

ANIL

Admin
Biticek olan bir yazılıma destek vermek istemezler. Symbian'dan uzaklaşalım lütfen konu ile alakası yok.

• Beğen
Tepkiler: anılbaran
XperiaNeoV

XperiaNeoV

Üye
dört gözle bekliyorum.(h) rockstargames sitesinde sonbahardan sonra tanıtılack deniliyor. :bilmm

SkyLaBTR

SkyLaBTR

Üye
Wp ye de geleceğini umuyorum

erko merko

erko merko

Üye
2013'e kadar geleceği kesin, haber için teşekkürler. Umarım yakında sanandreas'ta gelir.

DaNq3rB0y2

Üye
şeytan diyor git note 2 al ama cep boyutuna bakıyorum cebime sığmaz zaten hee pardon başka bir husus var benim o kadar param yokki 5230 devam

MrExpert

MrExpert

Üye
Gta vice city 2003-2004 arası çıktı ozamn 10.yılıda 2013- 2014 arası olur... Yani 1-2 yıl bekleriz...

erko merko

erko merko

Üye
Gta vice city 2003-2004 arası çıktı ozamn 10.yılıda 2013- 2014 arası olur... Yani 1-2 yıl bekleriz...

Gta Vice City 2002 yılında çıktı 10. yılına özel olarak mobil telefonlara geliyor ve 2013'e kadar çıkacak.

Daha detaylı bilgiler için birkaç hafta beklememizi söyleyen Rockstar, oyunun gecikmeyeceğini, bu yılın sonbahar aylarında çıkmış olacağını belirtti.

KinG_MoRTaL

Üye
Beklediyim oyundu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...