Rockstar Games Beş Yıl İçinde 93 Oyun Çıkaracak!


Canpain

Canpain

Üye
    Konu Sahibi
Oyunların her biri kendi stüdyolarından olacak.

Rockstar ve 2K Games gibi video oyunu geliştiricileri için ana şirket olan Take-Two Interactive, önümüzdeki yılın oyunlar açısından biraz daha pasif olacağını; önümüzdeki beş yıl boyunca ise birçok stüdyodan oyunların da dahil olduğu 93 oyunu yayınlamayı planladığını açıkladı.

Bugün yatırımcılara 2020 4. çeyrek sonuçlarını tartışma çağrısında bulunan Take-Two, “tarihinin en güçlü boru hattı” hakkında biraz bilgi paylaştı. Şirket, özellikle Mart 2021’de sona erecek olan mali yılın yeni oyunlar açısından “hafif” olacağını söylese de, şirket 2022’den itibaren başlayacak muazzam bir oyun dalgası planlıyor.

Endüstri analisti Daniel Ahmad, 93 içeriğin 63’ünün “çekirdek deneyim”, 17’sinin “orta çekirdek oyun” ve 12’sinin “standart / arcade” olacağının haberini bize çıtlattı.

Gelmiş geçmiş tüm Rockstar Games oyun incelemeleri

Rockstar Games’e yakın isimsiz bir kaynaktan Grand Theft Auto serisindeki bir sonraki oyunun (büyük olasılıkla GTA 6’nın) şu anda erken gelişimde olduğunu öğrendi. Take-Two, planlanan 93 oyununun her platformdan (mobil, konsol, bilgisayar) olduğunu açıkladı. Ancak bir sonraki GTA oyununun bu sıralamaya dahil olup olmadığından bahsetmedi. Beş yıl geniş bir zaman aralığı olmasına rağmen.

Diğer Take-Two haberlerine gelirsek, Grand Theft Auto 5 toplamda 130 milyon adet sattı. GTA 5’in bu şaşırtıcı başarısı, son 7 yıldır satışta olmasına rağmen GTA Online’ın popülaritesi sayesinde satmaya devam ediyor. GTA 5 kısa süre önce Epic Games Store’un ücretsiz oyunu olarak dağıtıldı ve aynı gün yoğun talep nedeniyle mağaza geçici olarak çöktü.

Alıntıdır.
(Kaynak: GTAMulti.com)
 
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK
Claude Speed

Claude Speed

Üye
umarım GTA VI vice city şehrinde geçer çok iyi olur o zaman
 
  • Beğen
Tepkiler: Canpain ve MAERKEK
tuna200

tuna200

Üye
Millet İstanbul'da geçiriyordu ne oldu :D
 

Benzer Konular



MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt