Greenify_v2.3 build3 BETA greenify Donation apk v2.3 (uygulamalari uyutun) 31.03.2014

Sponsorlu Bağlantılar

muxo

muxo

Üye
Xposed uygulaması olmadan da tek başına çalışıyor greenify uygulaması. Ne gerek kalıyor xposed ile uğraşmaya ki?

hasaneness

hasaneness

Üye
  • Beğen
Tepkiler: yaren_dede ve muxo
yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
Xposed uygulaması olmadan da tek başına çalışıyor greenify uygulaması. Ne gerek kalıyor xposed ile uğraşmaya ki?

hatirlattigin iyi oldu ben bu uygulamanin xposed olmadanda çalıştığını unutmustum konuya not düşiyim :D

Son düzenleme:
genco15

genco15

Üye
cok tesekkurler dostum grenıfy kullanıoyrdum ama full yapamamıstım umarım olur deneyecegım elıne saglık ıyı anlatım olmus

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede
yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
Wolf389

Wolf389

Üye
yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
bilmiyorum oyun açılırken sürekli superuser izin verildi felan çıkıyor buda oyunu kasıyor
Superuser uygulamasini kaldir o zaman yada super user ayarlardan izin sormayi etkinlestir sormasin

Wolf389

Wolf389

Üye
Superuser uygulamasini kaldir o zaman yada super user ayarlardan izin sormayi etkinlestir sormasin
anlatamadım sanırım izin verdim zaten ama altta superuser felan bişeyler yazıyor oyunu açtığımda ya ben adam akıllı yükleyemedim ondan

yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
anlatamadım sanırım izin verdim zaten ama altta superuser felan bişeyler yazıyor oyunu açtığımda ya ben adam akıllı yükleyemedim ondan

Ben anladimda o oyun ve supersu arasindaki sorun yani grenify ile ne alakasi var?
Suprsu uygulamasini ac ayarlardan sana soru sormasin diye isaretle boylece ekrana soyledigin soru cikmasin

• Beğen
Tepkiler: kosigin
Wolf389

Wolf389

Üye
Ben anladimda o oyun ve supersu arasindaki sorun yani grenify ile ne alakasi var?
Suprsu uygulamasini ac ayarlardan sana soru sormasin diye isaretle boylece ekrana soyledigin soru cikmasin
oyunuda uyuttum heralde

genco15

genco15

Üye
Sorunsuz çalıştı ama durum çubuğunda şarj ikonu degistiremedim rengini felan

jandarma21

Üye
O kadar kişi bunu paylaştı. Kimsede çıkıp demiyor ki bu 2.3.6 üstü içindir.
tam 8 tane ayrı ayrı sitelerden indirdim galaxy young da açılmadı.
Sürüm bilgisini de eklerseniz sevinirim dede

yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
O kadar kişi bunu paylaştı. Kimsede çıkıp demiyor ki bu 2.3.6 üstü içindir.
tam 8 tane ayrı ayrı sitelerden indirdim galaxy young da açılmadı.
Sürüm bilgisini de eklerseniz sevinirim dede

Ben root gerektiren ucretli surum icin actim konuyu yani android 4+ surum gerekiyor zaten xposed yuklemek icin.

jandarma21

Üye
Bari sürüm bilgisini ekleseydin.
Büyük bir sevinçle indirdim :)

Üst Alt