Gravity 2.0 tam surum

Sponsorlu Bağlantılar

mstf_l

mstf_l

Üye
    Konu Sahibi
Gravity 2.0 tam surum
Guzel bir Twitter uygulamasıdır.Tam surumdur.Ozelliklerini bilen bilir ama ben yinede birkacını soyleyeyim.

-Twitter ın yanı sıra Facebook Foursquare, Google Reader destekler.

-Tweet, retweet, DM, takip etme engelleme, yanıtlama, arama, otomatik güncelleme yapabilirsiniz.

-Twitter kullanıclarının profiline bakabilirsiniz.

-Resimleri MobyPicture, TwitPic, TwitGoo, Posterous, Yfrog ya da img.ly gibi servislere yukleme ve goruntuleme

-Herhangi bir Tweet'in URL'sini açabilme.

BURASI ONEMLİ

-Once paketteki 1.32 yi telefonunuza kurun.
-Sonra telefonunuza uygun Gravity 2.0 u kurun.
-1.32 yi acıp "go online" diyerek internete baglanın.internet erisiminin gerceklestigine emin olduktan sonra kapatın.
-ve en son olarak 2.0 ı acın ve internete baglanın. Tamamdır artık eglencenize bakın. :oke:

-gravity retail dosyası unsigned tır. Yani imzalamanız yada hacklemeniz gerekir.
hacklemek icin
www.maxicep.com/symbian-s60v3-deste...kadar-kolay-ve-pratik-olur-buyrun-554048.html

www.maxicep.com/symbian-3-sistem-mo...ari-hackleme-anna-s-3-s60v5-s60v3-547684.html

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Tuba ve Mehmet

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
:tşk:

• Beğen
Tepkiler: Tuba
GodMode

GodMode

Üye
teşekkürler

ruh öküzü

Üye
selamlar bunun normal mobile twitterdan ne farkı var? Mesela sizi rtleyenleri gösteriyor mu?

bur@k

bur@k

Üye
hocam merhaba. programın 1.32 setup dosyasını nokia e5 telefonuma kurmak istedğimde sertifika hatası veriyor.

ubarmen20

Üye
programı kurdum info updates kısmında bende kırmızı bir yazı var süresi bitmiş, geçerliliği kalkmış yazıyor. expired

mstf_l

mstf_l

Üye
    Konu Sahibi
programı kurdum info updates kısmında bende kırmızı bir yazı var süresi bitmiş, geçerliliği kalkmış yazıyor. expired

İlk programı kurup lnternete baglanmanız lazım yaptınız mı bunu

miroctas

Üye
Birincisi 1.32 sertifika hatasi veriyor.Ikincisi baska bir yerden 1.32yi indirdim,kurdum.Sonra 2.00'i kurarken 1.32'nin uzerine yaziliyor uygulama.Iki uygulamada ayri ayri yuklenmiyor.Baska care yok mu?

mstf_l

mstf_l

Üye
    Konu Sahibi
Birincisi 1.32 sertifika hatasi veriyor.Ikincisi baska bir yerden 1.32yi indirdim,kurdum.Sonra 2.00'i kurarken 1.32'nin uzerine yaziliyor uygulama.Iki uygulamada ayri ayri yuklenmiyor.Baska care yok mu?

Baska 1.32 ile olmaz telefonu hacklemeniz lazım

Boran20

Boran20

Üye
Bende de sertifika hatası veriyor. Telefonu nasıl hackleyeceğiz ve hackleyince herhangi bir sorun ortaya çıkar mı?

mstf_l

mstf_l

Üye
    Konu Sahibi
hackleyince sorun cıkmaz s60v3 destekte ust konu gerekli bilgi orda var

miroctas

Üye
iyi hoş telefonu hacklememi söylemişsinde beceremiyorum onu maalesef :) keşke bu programın entegrelileri paylaşılsada herkes yararlansa :)

mstf_l

mstf_l

Üye
    Konu Sahibi
ne hatası veriyor o konu cok kolay yapamıyırsan onu bile telefonu bırak ankesorlu kullan sen

dedoz

Üye
ben telefondan cok iyi anlayan biriyim dediklerinizi yaptım 1.32 kurmaya çalısırken hala sertifika hatası veriyor!

Ene524

Ene524

Üye
Gerçekten sınırsız kullanabilen var mı ?

ysnkuru

Üye
süre sınırlaması var bu programda bunu nasıl çözeceğiz???

seyhan21

Üye
hocam expired diyo zamani dolmus programin dediginiz gibi yaptim once 1.3 u yukledm sonra digerini ardindan girdim 1.3 e go online dedim online oldu sonra ciktim 2.0 a girdim hala ayni sorun suresi solmus!!!!! Cozumu var mi ?

iamhybrid

Üye
bu nokia 5228 için olur mu s60v3 yazıyo da

sezaruyanik

sezaruyanik

Üye
1 kere paylastim,daha sonra error verdii

muco3

Üye
ben sadece foursquare ekleyebiliyorum neden

Üst Alt