Gravity v2.82(7289) S60v3/S^1/S^3 (twitter ve face sorunu yok bizzat denedim N8-00 de)

Sponsorlu Bağlantılar

dernek1

dernek1

Üye
    Konu Sahibi
Gravity v2.82(7289) S60v3/S^1/S^3 (twitter ve face sorunu yok bizzat denedim N8-00 de)

n8 telefonumda denedim sorun çıkarmadı son güncellemesi bu sanırım proğram içinde update dediğinde güncel yazıyor kullanımda sıkıntı görmedim şimdiye kadar

Gravity, tüm özellikleri barındıran, harika gözüken ve çokça övgü alan kullanıcı arabirimli bir Twitter istemcisidir. Birden fazla Twitter hesabını, MobyPicture üzerine görüntü yüklemeyi, TwitPic ve diğerlerini, birden fazla Twitter Aramasını, Twitter Trendlerini, Gruplarını, Uyarılarını, Auto-Connecti ve çok daha fazlasını destekler. Aynı zamanda Foursquare, Facebook ve tam teşekküllü Google Reader dahil edilmiştir.Daha fazla ekran görüntüsü için:

Gravity'nin Genel Özellikleri:
* Twitter ve Laconica uyumu.
* Telefonunuzda tüm fonksiyonları kullanabilme; Tweet, yanıtlama, retweet, DM, takip etme & takibi bırakma, engelleme, favori oluşturma, arama, otomatik güncelleme ve daha fazlası...
* Sekmeli görünüm özelliği; Zaman çizelgesi, Cevaplar, Mesajlar, Arkadaşlar...
* Twitter kullanıcılarının profilini görüntüleme ve hakkında bilgi edinebilme.
* Sesli uyarılar, zaman çizelgesi, yanıtlar, DM ve aramaları yapılandırabilme.
* Bağlantı koptuğu zaman otomatik olarak başkar bir erişim noktasına bağlanabilme.
* Aynı anda istediğiniz kadar hesapı kurup kullanabilirsiniz.
* Kullanıcı tanımlı filtreler ile özel grup sekmeleri oluşturabilme.
* Twitter'daki yazılarınızı del.icio.us ya da Instapaper gibi servislere URL olarak iletebilme.
* Twitter arama bölümünde birden fazla sekmede Twitter Trendleri arayabilirsiniz.
* Resimlerinizi MobyPicture, TwitPic, TwitGoo, Posterous, Yfrog ya da img.ly gibi hizmetlere aktarabilirsiniz.
* TwitPic, TwitGoo, Posterous, Yfrog ya da img.ly gibi hizmetlerdeki resimlerinizi görüntüleyebilme.
* Ping.fm servisine haber ve grup mesajı gönderebilme desteği.
* Herhangi bir Tweet'in URL'sini açabilme.
* Tema desteği.
* Tam ekran mod.
* Dahili otomatik güncelleme özelliği ile sürekli son sürümü kullanabilme.

iki tane link ekledim
NOT: uygulama içinden de yeni sürümlere sorunsuzca güncelleyebilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: onurmrt, oxijen38, kurucaovalı ve 1 kişi daha

achambo

achambo

Üye
:tşk:

- - - Eklendi - - -

link girilmiyo

• Beğen
Tepkiler: dernek1
Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
[h=1]Bu Web sayfası mevcut değil[/h] ana makinesine kurulan bağlantı kesildi.
Check your Internet connection.
Check any cables and reboot any routers, modems, or other network devices you may be using.

Allow Opera to access the network in your firewall or antivirus settings.
If it is already listed as a program allowed to access the network, try removing it from the list and adding it again.

If you use a proxy server...
Check your proxy settings or contact your network administrator to make sure the proxy server is working. If you don't believe you should be using a proxy server: Go to the Opera menu > Ayarlar > Vekil sunucu ayarlarını değiştir... > LAN Settings and deselect "Use a proxy server for your LAN".

dernek1

dernek1

Üye
    Konu Sahibi
ikinci linki de ekledim ama yinede indiremezseniz dns ayarlarınızı değiştirin (ek ekleyemiyorum buraya sadece link )

achambo

achambo

Üye
2. çalışıyo saol:)

- - - Eklendi - - -

opera mini file not found dedi 4shared de

hasan_22

Üye
üstat bende uygulamanın widgeti çalışmadı sende çalışıyor mu

dernek1

dernek1

Üye
    Konu Sahibi
evet bende çalışıyor

Bozkurt_28

Bozkurt_28

Üye
demo dimi bu

dmatias

Üye
signed değil mi?

dernek1

dernek1

Üye
    Konu Sahibi
signed degil demo değil (kendi sitesinden indirdim)

egemenciki

egemenciki

Üye
Kardes eline saglik indirdim ama demo bu

çömez

Üye
Uygulamada bi problem yok. Yüklendikten sonra sorunsuzca güncellenebiliyor teşekkürler

şugar_klavyeci

şugar_klavyeci

Üye
Siteden indirdim diyorsun da satın aldın mı?

İbrahimTR

İbrahimTR

Üye
evet bunda sorun yok. Sürekli face twit bildirimlerini güncelliyor. Eline sağlık

keremerson

keremerson

Üye
arkadaşlar ilginç bir problemim var. şöyle ki;
gravity ile facebook'a fotograf attığım zaman attığım foto direk facebook sayfamda gözükmüyor. ilk önce onaya gidiyor. muhtemelen facebook ayarlarımla ilgili de olabilir ama saatlerce kurcalamama rağmen nereden nasıl düzelteceğimi bulamadım.

Üst Alt