Gravity 2.50(7028) tam sürüm

Sponsorlu Bağlantılar

enforcer16

Üye
dur atacam link

----------Eklendi @ 20:58:12 ---------- Yazıldı @ 20:56:54 ----------

kardes ben hangısı yuklıyecem telefona onu anlamadım

Burda hepsi var

[Mobileways.de] Gravity v2.50(7028) S60v3/S^1/S^3 Unsigned - Sayfa 2 - MaxiCep

ben hangisini kuraca telefonaa

----------Eklendi @ 21:23:18 ---------- Yazıldı @ 21:16:57 ----------

Tamam kardeşim saolasın yaptım. Son olarak sunalrı sorucam sımdı bu 2.50 tam sürrümmü oldu tam sürrüm olduysa 1.32 yı sılıyımmı? silinmiyecekse her telefonu acıp kapatmada 1.32 de acık kalacakmı bunlar hakkında da bılgı verırsen mınnetar kalacam

mstf_l

mstf_l

Üye
    Konu Sahibi
1.32 de online diyip 2.50 den girince tamamdır silebilirsin 1.32 yi

enforcer16

Üye
tamam saolasın herşey için kardeşim

dostumgeorge

Üye

• Guzel bir Twitter uygulamasıdır.Tam surumdür.Ozelliklerini bilen bilir ama ben yinede birkacını soyleyeyim

-Twitter ın yanı sıra Facebook Foursquare, Google Reader destekler.

-Tweet, retweet, DM, takip etme engelleme, yanıtlama, arama, otomatik güncelleme yapabilirsiniz.

-Twitter kullanıclarının profiline bakabilirsiniz.

-Resimleri MobyPicture, TwitPic, TwitGoo, Posterous, Yfrog ya da img.ly gibi servislere yukleme ve goruntuleme

-Herhangi bir Tweet'in URL'sini açabilme. -Resimlerini MobyPicture, TwitPic, TwitGoo, Posterous, Yfrog ya da img.ly gibi sitelere yükleme ve görüntüleme

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

BURASI ONEMLİ -Once paketteki 1.32 yi telefonunuza kurun.
    -Sonra telefonunuza uygun DBG 7025gravity i u kurun.
    -1.32 yi acıp "go online" diyerek internete baglanın. -ve en son olarak 2.50 ı acın ve internete baglanın.
    Tamamdır artık eglencenize bakın. :oke: -Bu arada gravity 1.32 unsigned'tır hacklemeniz gerekir. Hacklemek icin

www.maxicep.com/symbian-s60v3-destek/bir-hack-yontemi-ancak-bu-kadar-kolay-ve-pratik-olur-buyrun-554048.html

kardesim sonra Gravity_132_Retail.sis i silelim mi :)

----------Eklendi @ 15:51:52 ---------- Yazıldı @ 15:46:02 ----------

tamamdır kardeşim cevabımı aldım :)

miroctas

Üye
tesekkurlerr mustafa :)

ismail

ismail

Üye
sağol :)

ee95

Üye
Eyvallah kardesım cok yardımcı oldun 15tl vermekten kurtulduk :D

dedoz

Üye
sölediklerinizi tek tek yaptım ama hala twitterı açtıgımda demo sürümü diyor ve hiçbi işlem yapamıyorum!

volki36

volki36

Üye

• Guzel bir Twitter uygulamasıdır.Tam surumdür.Ozelliklerini bilen bilir ama ben yinede birkacını soyleyeyim

-Twitter ın yanı sıra Facebook Foursquare, Google Reader destekler.

-Tweet, retweet, DM, takip etme engelleme, yanıtlama, arama, otomatik güncelleme yapabilirsiniz.

-Twitter kullanıclarının profiline bakabilirsiniz.

-Resimleri MobyPicture, TwitPic, TwitGoo, Posterous, Yfrog ya da img.ly gibi servislere yukleme ve goruntuleme

-Herhangi bir Tweet'in URL'sini açabilme. -Resimlerini MobyPicture, TwitPic, TwitGoo, Posterous, Yfrog ya da img.ly gibi sitelere yükleme ve görüntüleme

BURASI ONEMLİ -Once paketteki 1.32 yi telefonunuza kurun.
    -Sonra telefonunuza uygun DBG 7025gravity i u kurun.
    -1.32 yi acıp "go online" diyerek internete baglanın. -ve en son olarak 2.50 ı acın ve internete baglanın.
    Tamamdır artık eglencenize bakın. :oke: -Bu arada gravity 1.32 unsigned'tır hacklemeniz gerekir. Hacklemek icin

www.maxicep.com/symbian-s60v3-destek/bir-hack-yontemi-ancak-bu-kadar-kolay-ve-pratik-olur-buyrun-554048.html

Ben 1.32 yı kurdum sonra 2.50 yı kurdum . 1.32de go online dedim sonra 2.50 yı açtım twett hesabımı ekledim ama yine olmadı geri geldıgımde hesabım yine gozukmedi. lutfen yardım ediniz sorun nedir.

---------- Eklendi @ 21:51:57 ---------- Yazıldı @ 21:46:25 ----------

ben 1.32 surumu ovı.den ındırdım sertifika hatası almamak için . Acaba sorun o mu ?

volki36

volki36

Üye
yok mu yardım edecek

ez_icay

Üye
paylaşım için teşekkürler de benim telefonum 5230 ve hack nasıl yapacağımı anlayamadım.

Üst Alt