Gravity 2.50(7028) tam sürüm

Sponsorlu Bağlantılar

mstf_l

mstf_l

Üye
    Konu Sahibi
Gravity 2.50(7028) tam sürüm

• Guzel bir Twitter uygulamasıdır.Tam surumdür.Ozelliklerini bilen bilir ama ben yinede birkacını soyleyeyim

-Twitter ın yanı sıra Facebook Foursquare, Google Reader destekler.

-Tweet, retweet, DM, takip etme engelleme, yanıtlama, arama, otomatik güncelleme yapabilirsiniz.

-Twitter kullanıclarının profiline bakabilirsiniz.

-Resimleri MobyPicture, TwitPic, TwitGoo, Posterous, Yfrog ya da img.ly gibi servislere yukleme ve goruntuleme

-Herhangi bir Tweet'in URL'sini açabilme. -Resimlerini MobyPicture, TwitPic, TwitGoo, Posterous, Yfrog ya da img.ly gibi sitelere yükleme ve görüntüleme

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız
    Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

BURASI ONEMLİ -Once paketteki 1.32 yi telefonunuza kurun.
    -Sonra telefonunuza uygun DBG 7025gravity i u kurun.
    -1.32 yi acıp "go online" diyerek internete baglanın. -ve en son olarak 2.50 ı acın ve internete baglanın.
    Tamamdır artık eglencenize bakın. :oke: -Bu arada gravity 1.32 unsigned'tır hacklemeniz gerekir. Hacklemek icin

www.maxicep.com/symbian-s60v3-destek/bir-hack-yontemi-ancak-bu-kadar-kolay-ve-pratik-olur-buyrun-554048.html

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: bluegirl4ever, denizyildizi345, SHS ve 2 diğerleri

Tuba

Tuba

Üye
Teşekkürler Mustafa...

• Beğen
Tepkiler: mstf_l
mstf_l

mstf_l

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim abla

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
çok teşekkürler mustafa somuru:

SHS

SHS

Üye
emeğine sağlık kardeşim :spr

tempestshine

tempestshine

Üye
Güzelmiş.:tşk:

SHS

SHS

Üye
kurdum bugün güzel pro. sorunsuz çalışıyor sağol tekrardan:oke:
ama yeni tweet atamadım ya :d:

mstf_l

mstf_l

Üye
    Konu Sahibi
hata ne

SHS

SHS

Üye
hata yok çözemedim nerden atıyoz :ehe resim olayı kolay, normal tweet nrdn atıcaz :hmmm

mstf_l

mstf_l

Üye
    Konu Sahibi
timeline dayken tuslara basmayı denesene bi :ehe

SHS

SHS

Üye
:ehe Allah cezamı verecek, cok basitmiş ya :d:

mstf_l

mstf_l

Üye
    Konu Sahibi
acıyın bana nelerle ugraşıyom :ehe :d:

SHS

SHS

Üye
onu bırakta Furkan niye ağlıyo teşekkür yorumunda :d:

mstf_l

mstf_l

Üye
    Konu Sahibi
ben de çözemedim artık onun smileyleriyle ilgilenmiyorum :ehe

enforcer16

Üye
S.a arkadaslar benim sorunum su budun denilenleri yaptım hepsini teker teker yukledım ama ben gravıty 2.50 actıktan sonra ekrana dokununca ıslemıyo hıc bısey ıslemıyo sadece altta options la hide bölümü iştiyo dıger yerlere dokunuyorum ama ıslemıyo biriniz yardım edinnn

mstf_l

mstf_l

Üye
    Konu Sahibi
S.a arkadaslar benim sorunum su budun denilenleri yaptım hepsini teker teker yukledım ama ben gravıty 2.50 actıktan sonra ekrana dokununca ıslemıyo hıc bısey ıslemıyo sadece altta options la hide bölümü iştiyo dıger yerlere dokunuyorum ama ıslemıyo biriniz yardım edinnn

Ekrana dokununca derken telefon nedir

• Beğen
Tepkiler: enforcer16

enforcer16

Üye
C5-03

----------Eklendi @ 20:00:21 ---------- Yazıldı @ 19:59:14 ----------

bak simdi anılbaranın verdıgı gravıty 2.50 yı yukledım ve onda program hıc acılmıyo sonra senın verdıgın 2 programıda ındırdım normal ekrana gelıyoya hanı ılk basta add account go online falan var normal dokunarak acmam lazım ama dokunnunca ıslemıyo

mstf_l

mstf_l

Üye
    Konu Sahibi
anılın kini bi daha dene bunlar s60v5 e uyumlu degil

----------Eklendi @ 20:16:19 ---------- Yazıldı @ 20:15:32 ----------

olmadı bu beta sürüm o yüzden hata veriyor olabilir s60v5 te 7025 i paylaşmıştım onu bul dene

enforcer16

Üye
Bi kolaylık yapta link yaz kardeşim yaa. Bide ben anlamadım sımdı sunları soracam ben 1 ay once saten gravıty yı kullandım 2.50 yı ama demo oldugu ıcın 2 gun sonra sıldım sımdı de senın anlattıgın gıbı yaparsak tam surum oluyoo ama yapamadım ben nasıl olacak anlamadım

----------Eklendi @ 20:42:08 ---------- Yazıldı @ 20:33:13 ----------

Bu arada senın verdıgın 7025 ıde yukledım ama olmadı sen v3 yazmıssın ama v5 ını bulamadımm..

Üst Alt