Google Play Store Acilmiyorr

• 6 Ekim 2013
  • 7081 Okunma
  • 17 Cevap

1. Google playi aciyorum internet baglantisi yok diyor halbuki internet var telefonu kapatip actim yine ayni hatayi verdi sonra telefonu formatladim bu seferde hesabimi yaziyorum Giriyorum oturum acilamadi diyor bu sorunu nasil cozebilirim

Yazan: fgbvhjk
  2. Freedom Kullanıyor Muydun Genelde Onunla Alakalı Oluyor Freedomla İşin Bittikten Sonra Stop Dersin Uygulamayı Kaldırırsın Telefonu Kapat Aç Sorun Düzelir.

3. Format at hiçbiri olmazsa

4. format attım ztn freedom kullanıyodum
    ---
    freedomu tekrar yükledim ama açılmıyor google ilgili bişeler yazıo galiba hesabı girmemiz lazım o da girilmiyo

5. Veri paketi actınmı bırde google play store tarayıcıdan gir Yada google play storeyı bıraha yukle

6. Aynı sorun bende de var 3 gündür hocam hesap yok aynen freedom bende de yüklüydü dur bakalım stop diyelim

7. Aynen tamamen freedomla alakalı şimdi tekrar kur freeye tekrar oturum aç sonra kaldır şu an sorun çözüldü.

fgbvhjk bunu beğendi.
  8. tmm çözdüm saolun :)
    ---
    play storu baştan kurdum düzeldi

yakupb03 bunu beğendi.
  9. rica ederim

10. sende baş'ni sürekli belaya sokuyorsun :-D

yakupb03 bunu beğendi.
  11. Vala sesli güldüm :-)

12. :D bi deniyim diyom olanlar oluyo ya neyse tel sağlam :D

13. buradaki videoyu uygula açılacaktır ben bizzat kendim denedim açıldı.

14. Arkadaslar aynı sorun bende de vardı freedom u tekrar indirdim ayarlardan durmaya zorladim sonra sildim ve sonuç oturum açıldı :-)
    ---
    Arkadaslar aynı sorun bende de vardı freedom u tekrar indirdim ayarlardan durmaya zorladim sonra sildim ve sonuç oturum açıldı :-)

Sony ile gönderdi
  15. Gençler aynı sorun bende de var. Telefonum general mobile discovery, önceden freedom yüklüydü google playe girmeye çalıştım girmiyodu en iyisi formatlayım dedim formatladım açtıgımda google play e baglanmıyo sunucu hatası veriyodu. dediğiniz gibi tarayıcıdan girmeye çalıştım girmedi freedom u indirip tekrar kurdum açmak için google play hesabı istedi açılmadı uygulamayı durmaya zorlayıp kaldırdım oda olmadı bi yardım edin bilen varsa şunu çözeyim saygılar

16. Hocam google play storeyi baştan kurun bende öyle düzelmişti

Mobil cihaz ile gönderdi
  17. nasıl baştan kuruyum iyide uygulamayı kaldıramıyorumki telefondan :(

18. Hocam googledan arayın play storenenin apk sını bulun ve kurun o üstüne kurar zaten

Mobil cihaz ile gönderdi
Yüklüyor...
19/09/2018 - 04:36