Google Play Store Acilmiyorr

Sponsorlu Bağlantılar

fgbvhjk

fgbvhjk

Üye
    Konu Sahibi
Google Play Store Acilmiyorr
Google playi aciyorum internet baglantisi yok diyor halbuki internet var telefonu kapatip actim yine ayni hatayi verdi sonra telefonu formatladim bu seferde hesabimi yaziyorum Giriyorum oturum acilamadi diyor bu sorunu nasil cozebilirim

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
Freedom Kullanıyor Muydun Genelde Onunla Alakalı Oluyor Freedomla İşin Bittikten Sonra Stop Dersin Uygulamayı Kaldırırsın Telefonu Kapat Aç Sorun Düzelir.

BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
Format at hiçbiri olmazsa

fgbvhjk

fgbvhjk

Üye
    Konu Sahibi
format attım ztn freedom kullanıyodumfreedomu tekrar yükledim ama açılmıyor google ilgili bişeler yazıo galiba hesabı girmemiz lazım o da girilmiyo

kartal835

kartal835

Üye
Veri paketi actınmı bırde google play store tarayıcıdan gir Yada google play storeyı bıraha yukle

yakupb03

yakupb03

Üye
Aynı sorun bende de var 3 gündür hocam hesap yok aynen freedom bende de yüklüydü dur bakalım stop diyelim

yakupb03

yakupb03

Üye
Aynen tamamen freedomla alakalı şimdi tekrar kur freeye tekrar oturum aç sonra kaldır şu an sorun çözüldü.

• Beğen
Tepkiler: fgbvhjk
fgbvhjk

fgbvhjk

Üye
    Konu Sahibi
tmm çözdüm saolun :)play storu baştan kurdum düzeldi

• Beğen
Tepkiler: yakupb03
kartal835

kartal835

Üye
rica ederim

burhankoxp22

Üye
sende baş'ni sürekli belaya sokuyorsun :-D

• Beğen
Tepkiler: yakupb03
fgbvhjk

fgbvhjk

Üye
    Konu Sahibi
:D bi deniyim diyom olanlar oluyo ya neyse tel sağlam :D

blackboyz

blackboyz

Üye
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
buradaki videoyu uygula açılacaktır ben bizzat kendim denedim açıldı.

karizma5534

karizma5534

Üye
Arkadaslar aynı sorun bende de vardı freedom u tekrar indirdim ayarlardan durmaya zorladim sonra sildim ve sonuç oturum açıldı :-)Arkadaslar aynı sorun bende de vardı freedom u tekrar indirdim ayarlardan durmaya zorladim sonra sildim ve sonuç oturum açıldı :-)

sayklan

Üye
Gençler aynı sorun bende de var. Telefonum general mobile discovery, önceden freedom yüklüydü google playe girmeye çalıştım girmiyodu en iyisi formatlayım dedim formatladım açtıgımda google play e baglanmıyo sunucu hatası veriyodu. dediğiniz gibi tarayıcıdan girmeye çalıştım girmedi freedom u indirip tekrar kurdum açmak için google play hesabı istedi açılmadı uygulamayı durmaya zorlayıp kaldırdım oda olmadı bi yardım edin bilen varsa şunu çözeyim saygılar

fgbvhjk

fgbvhjk

Üye
    Konu Sahibi
Gençler aynı sorun bende de var. Telefonum general mobile discovery, önceden freedom yüklüydü google playe girmeye çalıştım girmiyodu en iyisi formatlayım dedim formatladım açtıgımda google play e baglanmıyo sunucu hatası veriyodu. dediğiniz gibi tarayıcıdan girmeye çalıştım girmedi freedom u indirip tekrar kurdum açmak için google play hesabı istedi açılmadı uygulamayı durmaya zorlayıp kaldırdım oda olmadı bi yardım edin bilen varsa şunu çözeyim saygılar
Hocam google play storeyi baştan kurun bende öyle düzelmişti

sayklan

Üye
nasıl baştan kuruyum iyide uygulamayı kaldıramıyorumki telefondan :(

Üst Alt