Google Play Store Ebeveyn Denetimi Nasıl Açılır ?

Sponsorlu Bağlantılar

 • 18 Haziran 2019
 • 591 Okunma
 • 2 Cevap

 1. 18 Haziran 2019 #1
  Sponsorlu Bağlantılar

  Artık yeni doğan çocuklar direkt olarak teknoloji ile haşır neşir olduğu için büyük bir tehdit altında diyebiliriz. Derin bir deniz gibi olan internet sebebiyle çocuklar küçük yaşta zararlı içerikler ile karşı karşıya kalabiliyor. Bu gibi durumların yaşanmaması adına birçok firma çocuk güvenliği için farklı yazılımlar ve özellikleri kullanıcılarına sunuyor.

  Bu kapsamda içerisinde yüz milyonlarca oyun ve uygulama bulunan Google Play Store mağazası da çocukların zararlı içeriklerden uzak durması için bir takım önlemleri kullanıcılarına sunuyor. Eğer sizde çocuk sahibiyseniz veya telefonunuzu tanıdığınız çocuklara çok fazla veriyorsanız bu ayarları yaparak onların telefonunuz üzerinden Google Play Store içerisinde yer alan zararlı olabilecek uygulama veya oyunlara ulaşmasını engelleyebilirsiniz.
  < Resmi açmak için tıklayın >

  Google Play Ebeveyn Denetimi özelliğini kullanmak için cihazınızdan uygulamayı açın ve sol üst taraftaki açılır menüye girin. Ardından en altta yer alan ayarlar kısmına girin. Sonrasında karşınıza yukarıdaki gibi ebeveyn denetimi menüsü gelecekti buradan kısıtlamaları dilediğiniz gibi yaparak çocukların zararlı içeriklere ulaşmasını engelleyebilirsiniz.
   


  Yazan: Buğra

  Sponsorlu Bağlantılar
  Mesut Aktaş ve rear2011 bunu beğendi.
 2. 18 Haziran 2019 #2

  rear2011

  rear2011

  Teşekkür ederiz.
   
  Mobil cihaz ile gönderdi
  Buğra ve TheNightMare. bunu beğendi.
 3. 20 Haziran 2019 #3

  Buğra

  Buğra
  :rica:
   

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
21/07/2019 - 14:19