GO Launcher EX / HD - Hepsi Bir Arada Paket v3.31 (300+ Tema-Locker-Widget-Sense Mod)*Mart 2013*

Sponsorlu Bağlantılar

suat1111

suat1111

Üye
mersii

feyk

Üye
Dsotum çok sağol ama bunu nasıl kuracağız SGS2 ye :) İndirdim çıakrdım dosyaları rardan ben sense arayüzünü kullanmak istiyorum ne yapacağım bir sürü dosya çıktı bundan hepsini telefona mı atayım :)

tutkun2006

Üye
]eline sağlık wuploaddan 4000 le indirdim :)

Mareşal

Üye
:tşk:

kaan.inan

Üye
teşekkür eederiim

gio5660

gio5660

Üye
uzun suredir bunu arıyordum tskrlr eline sağlık

talha00

Üye
Bende Go Weather ana ekran Videolu olmuyor.programa gelince video gösteriyor ama ana ekranda göstermiyor mesela hava yağmurlu ama ekranda göstermiyor yoksa sadece bnm telefonda mı? böyle genel olarak mı böyle..

Xperia Neo V
root'lu değil. mod vs. yüklemedim. normal hali

u23

Üye
Upload to sitesinden indiremiyorum bir türlü arkadaşlar daha önceden indirmiş olanınız varsa başka siteden paylaşabilir mi acaba? Teşekkürler...

burakcancelik

burakcancelik

Üye
en son guncelleme wupload olan link olmus ama ondan bi onceki upload a yuklenen link duruyor...

calypso16

calypso16

Üye
ace kullanıyorum çok yer kaplıyor ve kasmaya başlıyor 2 kere yükledim sildim ama güzel program

NS_85

NS_85

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar paketi güncelledim. Mevcut uygulamaları yeni versiyonlarına güncelledim, ayrıca yeni uygulamalar, eklentiler ekledim :oke:

tabutt

Üye
indirdim fakat dosyalarï nasıl acacagımı bilmiyorum yardımcı olabilirseniz sevinirim

NS_85

NS_85

Üye
    Konu Sahibi
indirdim fakat dosyalarï nasıl acacagımı bilmiyorum yardımcı olabilirseniz sevinirim

İndirdiğiniz dosyayı winrar ile çıkartıktan sonra yüklemek istediğiniz dosyaları hafıza kartınıza atın. Herhangi bir dosya yöneticisi(file manager) indirin marketten. Ve son olarak bu dosya yöneticisiyle hafıza kartına attığınız dosyaları bulup yükleyin.

NS_85

NS_85

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar paketi güncelledim:

v2.83 YAPILAN DEĞİŞİKLİKLER:
- GO Launcher EX sürümü güncellendi
- GO Launcher HD (tabletler için) eklendi
- 14 adet yeni tema eklendi
- GO Weather sürümü güncellendi
- GO Locker sürümü güncellendi ve 16 adet yeni tema eklendi
- GO Power Master Uygulamasının sürümü güncellendi.
- Weather Widget eklendi ve Arama, Facebook, Not ve Email widgetlerinin sürümleri güncellendi.
- 7 adet Duvar Kağıdı eklendi

Paketi buradan indirebilirsiniz:

paco de lucia

Üye
Güzel paylaşım için teşekkürler

NS_85

NS_85

Üye
    Konu Sahibi
Gelen talep doğrultusunda sadece sense bileşenlerini içeren özel bir paket hazırladım ve ilk mesaja da ekledim.

GO Launcher EX Sense Mod Özel Paket İçeriği
- GO Launcher EX + 4 adet Sense Tema
- GO Weather + HTC Teması
- GO Locker + 2 adet Sense Tuş Kilidi Teması
- Bütün GO Widgetleri + Transparan Tema (Bu temayı yükleyerek GO Widgetlerini Sense widgetlerine yakın bir hale getirebilirsiniz.)
- Sense Alt Panelleri (Dock)
- Sense Alt Panel İkonları
- 31 adet Sense Duvar Kağıdı

turkemrah

turkemrah

Üye
eline sağlık... :oke:

arda46

arda46

Üye
yaptıgın güncellemeleri ayrı bi linkte verseydin her defasında aynı şeyleri indirmek zorunda kalmazdık

NS_85

NS_85

Üye
    Konu Sahibi
yaptıgın güncellemeleri ayrı bi linkte verseydin her defasında aynı şeyleri indirmek zorunda kalmazdık

Aslında olabilir ama bir yandan da şöyle bir durum var: Bu paketi şu ana kadar 10 kereden fazla güncelledim. Güncellemeleri ayrı ayrı sunduğumu düşünsek 10'dan fazla ek paket şu anki durumdan çok daha karmaşık ve zor olmaz mı ki?

orrr

orrr

Üye
sense için link calısmıyor bilgine emegin için tesekkurler