GO Launcher EX / HD - Hepsi Bir Arada Paket v3.31 (300+ Tema-Locker-Widget-Sense Mod)*Mart 2013*

Sponsorlu Bağlantılar

Necmati

Necmati

Üye
süpermiş :oke:

nurigil

Üye
arkadaslar, paketi pcden indirip kurdum gayet guzel hazirlayanin ellerine saglik. Bugun tel mobil aglara baglanamayinca kapatip actim ve anasayfadaki bazi kisayol simgeleri yuklenemedi. Baya bekledim hala standart android gorunumu. Neden olabilir?

nurigil

Üye
kimse yok mu?

NS_85

NS_85

Üye
    Konu Sahibi
arkadaslar, paketi pcden indirip kurdum gayet guzel hazirlayanin ellerine saglik. Bugun tel mobil aglara baglanamayinca kapatip actim ve anasayfadaki bazi kisayol simgeleri yuklenemedi. Baya bekledim hala standart android gorunumu. Neden olabilir?

Android'in hangi versiyonunu kullanıyorsunuz? Uygulamaları SD karta taşıma gibi bir işlem yaptınız mı? Birçok sebebi olabilir. Size tavsiyem ekran düzenini ayarladıktan sonra GO Launcher menüsünden yedekleme yapmanız. Bu arada uygulamanın yeni versiyonu yayınlandı, birazdan buraya da ekleyeceğim, versiyonu güncel tutun, zira bazen uygulamanın kendisinde de bazı hatalar olabiliyor.

nurigil

Üye
Froyo kullaniyorum. Evet uygulamalari sd karta tasimistim. Kisayollari ana sayfaya tekrar yukleyerek sorunu cozdum ama tema degistirirsem gider mi bilmiyorum. Dediginiz gibi yedekledim. Guncel versiyonu yuklerken herseyi en bastan mi yapacagiz? Bir de hava durumu widgetinin kucuk olanlarinda neden sadece konum yaziyo? Dereceyi yazdirabilmek icin ugrastim ama ayar bulamadim. Tekrar tesekkur ederim.

NS_85

NS_85

Üye
    Konu Sahibi
Froyo kullaniyorum. Evet uygulamalari sd karta tasimistim. Kisayollari ana sayfaya tekrar yukleyerek sorunu cozdum ama tema degistirirsem gider mi bilmiyorum. Dediginiz gibi yedekledim. Guncel versiyonu yuklerken herseyi en bastan mi yapacagiz? Bir de hava durumu widgetinin kucuk olanlarinda neden sadece konum yaziyo? Dereceyi yazdirabilmek icin ugrastim ama ayar bulamadim. Tekrar tesekkur ederim.

Yüklenen temalar uygulamayı sadece görsel açıdan değiştirir, kısayollarınıza, ayarlarınıza, düzeninize bir etkisi olmaz. Versiyon güncellediğinizde de aynı şekilde bir değişim olmayacaktır. Hava durumu widgetini aktif olarak kullanmadığım için bir yorum yapamayacağım.

Paketin yüklemesi biraz uzun sürdü birazdan yeni versiyonu ekleyeceğim.

----------Eklendi @ 18:39:56 ---------- Yazıldı @ 18:36:10 ----------

Paket güncellenmiştir arkadaşlar. Bu versiyonda GO Launcher'a birkaç yeni ve kullanışlı özellik eklenmiş, yüklemenizi tavsiye ederim :oke:

SON DEĞİŞİKLİKLER (26.07.2011):

- GO Launcher EX versiyonu güncellendi
- 8 adet GO Launcher EX teması eklendi

Yeni paketi buradan indirebilirsiniz:

• Beğen
Tepkiler: Nicotine34
şazenuş

şazenuş

Üye
güzel paylaşım

Nicotine34

Nicotine34

Üye
Teşekkürler,

Go Launcher EX Notification u yüklememe rağmen gelen mesajlar, cağrılar ve mailler ana ekranımda ilgili iconların üzerinde sayı olarak görünmüyor :(
Konu bilgisi olan var mı acaba ?

Go Launcher EX 2.39 sürümü ( Türkçe )
Go Launcher EX Notification 1.4 sürümü
Windows 7 Teması

Saygılar
Erkan

NS_85

NS_85

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler,

Go Launcher EX Notification u yüklememe rağmen gelen mesajlar, cağrılar ve mailler ana ekranımda ilgili iconların üzerinde sayı olarak görünmüyor :(
Konu bilgisi olan var mı acaba ?

Go Launcher EX 2.39 sürümü ( Türkçe )
Go Launcher EX Notification 1.4 sürümü
Windows 7 Teması

Saygılar
Erkan

Muhtemelen task killerla ilgilidir. Task killer uygulamanızda go notification'ı "ignore" olarak ayarlamanız gerekiyor :oke:

----------Eklendi @ 16:51:52 ---------- Yazıldı @ 16:46:33 ----------

Paket güncellendi arkadaşlar.

SON DEĞİŞİKLİKLER (04.08.2011):

- GO Weather versiyonu güncellendi
- 2 adet GO Launcher EX iPhone teması eklendi

Yeni paketi buradan indirebilirsiniz:

• Beğen
Tepkiler: Nicotine34
Nicotine34

Nicotine34

Üye
Selam,

Önceden notification ınları gösteriyordu ( email hariç ) fakat GO Launcher EX den önce mailleri gösteriyordu ) )

Task killeri uygulamasını kaldırdım şu anda sistemimde yok. Yeniden kurup dediğiniz işlemi yapacağım.

GO Launcher EX yüklü iken email notification larınıda görmek mümkün değilmi acaba ?

Not : Task killer da notification ı göremediğim için ignore yapamıyorum :( uygulamalarda notification kurulu görülüyor )

Saygılar
Erkan

NS_85

NS_85

Üye
    Konu Sahibi
Selam,

Önceden notification ınları gösteriyordu ( email hariç ) fakat GO Launcher EX den önce mailleri gösteriyordu ) )

Task killeri uygulamasını kaldırdım şu anda sistemimde yok. Yeniden kurup dediğiniz işlemi yapacağım.

GO Launcher EX yüklü iken email notification larınıda görmek mümkün değilmi acaba ?

Not : Task killer da notification ı göremediğim için ignore yapamıyorum :( uygulamalarda notification kurulu görülüyor )

Saygılar
Erkan

GO Launcher sadece gmail uygulamasının ve K9 Mail uygulamasının bildirimlerini gösteriyor. Farklı bir mail uygulaması kullanıyorsanız zaten göstermeyecektir. Bu arada gmail uygulamasının bildirimlerini göstermesiyle ilgili bir hata varmış, bir sonraki versiyonda düzeltecekler. Yeni versiyonu bir haftaya kadar çıkacak, çıktığında paketi güncelleyeceğim ;)

Nicotine34

Nicotine34

Üye
Selam,

Mailden vazgectim exchange mail kullaniyorum ama sms ve cagrilarda gorunmuyor :)

Nerde hata yapiyorum acaba ?

Saygilar
Erkan

qwertyua_10

Üye
teşekkürler güzel temalar var

sungur18

Üye
usta muthis olmus eline saglik.Ozellikler temalar.

NS_85

NS_85

Üye
    Konu Sahibi
Paket güncellendi arkadaşlar:oke:

SON DEĞİŞİKLİKLER (11.08.2011):

- GO Saat Widgeti eklendi
- 6 adet GO Launcher EX teması eklendi

Paketi buradan indirebilirsiniz:

kalkan3434

Üye
Teşekkürler.. :)

NS_85

NS_85

Üye
    Konu Sahibi

SON DEĞİŞİKLİKLER (01.09.2011):

- Go Weather uygulaması güncellendi
- GO Twitter ve Status Switch widgetleri eklendi
- GO Saat & Takvim & Facebook & Mesaj Widgetlerii güncellendi
- 10 adet GO Launcher EX teması eklendi
- 3 adet GO Launcher EX teması güncellendi

sansari

Üye

SON DEĞİŞİKLİKLER (01.09.2011):

- Go Weather uygulaması güncellendi
- GO Twitter ve Status Switch widgetleri eklendi
- GO Saat & Takvim & Facebook & Mesaj Widgetlerii güncellendi
- 10 adet GO Launcher EX teması eklendi
- 3 adet GO Launcher EX teması güncellendi

dostum paylaşım için ziyadesiyle teşekkürler ama neden hepsini indiremiyorum. her iki alternatif indirme linkinide denedim, ama 184 MB olan veri ya 114 MB, ya 90 MB, ya da 22 MB olarak inidirilebiliyor. acaba free indirim yaptığımız için kısıtlama mı var. bi ilgilenirsen sevinirim. saygılarımla...

Human-ist

Üye
hocam ellerine sağlık süper

madheart95

Üye
sağolasın bro wp için