Tavsiye Gmd 2 mini açılma ekranında kalıyor

Sponsorlu Bağlantılar

AgeLoo

AgeLoo

Üye
    Konu Sahibi
Gmd 2 mini açılma ekranında kalıyor
Millet 3 gün önce güncelleme geldi sonra güncelleme yaptıktan sonra kapanıp geri açılması gerekiyordu telefon kapandı sonra açılırken general Mobile ekranında kalıyor. Her şeyi denedik ama aynı yerde kalıyor Format vs attım olmadı Son çare rom atayım derken tam atacakken not enough memory diyor her rom u denedim olmuyor tamirciye verdim oda yapamadı garantiside yok.

MaxipmaN

Üye
ram arızası falan mı var acaba. anakartın değişmesi gerekir kanımca

general4242

general4242

Üye
Gmd 2 yi guncelleme gelmesj beni sasirtti. Performans duzeltmesi mi yeni surum mu ? Birde dedigin sey g4 de de oluyor ve bootloop diyorlar anakartin degismesi gerekiyor. G4 de oyle en azindan. Baslangic ekranjnda lg logosunda kaliyor ve bir muddet sonra kapaniyor yazilimla romla duzeltilemiyor..

AgeLoo

AgeLoo

Üye
    Konu Sahibi
Gmd 2 yi guncelleme gelmesj beni sasirtti. Performans duzeltmesi mi yeni surum mu ? Birde dedigin sey g4 de de oluyor ve bootloop diyorlar anakartin degismesi gerekiyor. G4 de oyle en azindan. Baslangic ekranjnda lg logosunda kaliyor ve bir muddet sonra kapaniyor yazilimla romla duzeltilemiyor..

Aynen öyle 79 mb lık bir performans güncellemesi. Bu anakart değişimi kaç liraya patlar acaba?

Murat.Demir

Murat.Demir

Üye
Bendede aynı cihaz var en son güncelleme 2015 de gelmiş farklı bir rommu kullanıyosunuz lollipop(gione) gibi

AgeLoo

AgeLoo

Üye
    Konu Sahibi
Bendede aynı cihaz var en son güncelleme 2015 de gelmiş farklı bir rommu kullanıyosunuz lollipop(gione) gibi

Aslında telefon benim değil kuzenimin fakat rom falan kullanmıyor. 16 Ağustos günü geldi güncelleme

Üst Alt